1,1 mil. eur v hotovosti – tolik měli u sebe dva mladí muslimští invazisté v Německu. Příprava na džihád?

Napsal
Sdílet článek

Kdo z vás kdy viděl 1,1 mil. eur, tedy v přepočtu téměř 29,5mil. Kč na vlastní oči? Tím mám na mysli v hotových bankovkách. Nebudu jistě daleko od pravdy, pokud si tipnu, že moc vás nebude. Já jsem tedy podobnou částku nikdy neviděla a nejspíš ani neuvidím. Ostatně, hotovost se má postupně rušit. Nicméně dva muslimští “mladíci” – Syřan a Maročan tuto částku nejen viděli, ale dokonce jí disponovali. My se na tuto sumu můžeme podívat alespoň na obrázku.

Tato částka tedy byla nalezena tam, kde by to člověk neočekával: u 25letého Syřana a jeho 21letého marockého společníka. Dozajista tak šlo o ty talentované inženýry a doktory, jak nám je neustále prezentují mainstreamová média. Tak šikovní a schopní!

V rámci namátkové prohlídky zkontrolovala pohraniční policie Passau ve čtvrtek kolem 13:00h auto Audi, které na A3 cestovalo do Rakouska. Oba cestující, Syřan a Maročan, učinili pouze vágní prohlášení o jejich původu a cíli. To vyvolalo zájem policie.  Policisté se tak rozhodli podrobit vozidlo důkladné prohlídce a nahlédnout do každé skulinky v autě. Netrvalo tedy dlouho, než policisté našli několik dutin a úkrytů zabudovaných do automobilu.

V autě pak nalezli celkem 1,1 milionu EUR, přičemž bankovky byly ukryty na různých místech. Peníze ihned pohraniční policie zajistila. Původ peněz začal policistům docházet poté, kdy si povšimli, že řidič projevuje známky předchozího užívání drog. Řidiči – Syřanovi – tak byla navíc odebrána krev pro zjištění hladiny drog v krevním oběhu.

Nyní je důležité určit, odkud peníze pocházejí, protože je jisté, že si je tito mladí vetřelci nezískali poctivou prací. Bude také zapotřebí zjistit, k jakému účelu byla taková suma určena. Nicméně co je na všem asi nejskandálnější je fakt, že invazisté nebyli po výslechu zadrženi.

Po konzultaci se státním zastupitelstvím v Pasově byli oba muslimové propuštěni, i když je zřejmé, že peníze pravděpodobně pocházejí z transakcí s drogami. Suma1,1 milionu EUR, jejichž původ je více než podezřelý, by jinak měla být důvodem k zadržení podezřelých.

Takže znovu je zde případ, který nám ukazuje hned několik již chronicky známých faktů. Jednak ten, že nemalá (ne-li většinová) část muslimských invazistů se zapojí do podsvětí a živí se kriminalitou, ale také to, že jsou takřka beztrestní, Nyní, když byli propuštěni, jim nic nezabrání uniknout před spravedlností a usadit se jinde v Německu nebo v Evropě v některé z lokalit obsazených muslimy, do nichž se policie neodváží vůbec či jen výjimečně.

Dalším alarmujícím faktem je částka, kterou invazisté převáželi. Je nasnadě, že tento případ je jen jehlou v kupce sena, jedná se o zcela náhodný záchyt. Nad účelem peněz se asi nemusíme dlouze zamýšlet. Je všeobecně známo, že se muslimské komunity po celé Evropě velmi vydatně vyzbrojují, ostatně nedávno jsem zde psala o případu z Duisburgu, kde měli příslušníci jednoho tamního rodinného klanu disponovat 2 tisíci kusů kalašnikovů a to včetně potřebné munice.

Poměrně nedávno se začala objevovat videa, natočená různými muslimskými autoritami, vyzývající k závěrečnému džihádu USA a Evropy. Na tento džihád se muslimové velmi pravděpodobně právě připravují.

To, že na závěr hidžry prováděl Mohamed džihád mečem, snad ví i ten, kdo se o islám nijak zvlášť nezajímá.

 

(Visited 211 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *