22 britských policistů bylo včera zraněno při řádění rozběsněných davů (videa)

Napsal
Sdílet článek

To, že situace nejen v USA, ale také v některých evropských zemích se začíná podobat bezmála občanské válce, je jasné každému, kdo viděl některé záběry z poslední doby z USA, Francie, Velké Británie, Německa, Švédska a dalších zemí, kde je větší muslimská komunita a také velmi aktivní Antifa. Včera večer došlo ve Velké Británii k dalším potyčkám, útoky výtržníků z Black lives matter a Antify směřovaly především na policisty. Tyto bojůvky mají primárně za cíl útočit na bělochy (nepatří-li k Antifě či jejím sympatizantům) a na policisty.  To jsou nyní dvě skupiny, které jsou pranýřovány.

Velká shromáždění jsou kvůli stávajícím omezením v důsledku koronavirových opatření  nelegální, přesto se  objevily zprávy o smrtících střelbách, pobodáních, znásilněních a podezřeních na předávkování drogami v Manchesteru. Policisté se včera večer pokusili vyzvat v londýnském Brixtonu dav, aby se rozešel, ale výtržníci policii ignorovali. Dorazily posily a skupina výtržníků poté začala na policii útočit, což vedlo ke zranění 22 policistů a poškození policejních vozů.

Naštěstí nebyl nikdo z policistů vážně zraněn, ale dva museli být převezeni do nemocnice.  Jedno video, jehož autor tvrdí, že ukazuje výtržníky vyhánějící policii z oblasti, můžete vidět níže. Je  vidět,, jak dav hází předměty a buší do ustupujících policejních vozidel kusy dřeva.

 Násilí proti britským policistům vyvolala Antifa a Black Lives Matter počátkem tohoto měsíce, přičemž jen za jeden týden bylo v Británii zraněno 62 policistů. Zatímco oficiální včerejší počet zraněných policistů je 22,  Nigel Farage tvrdil, že včera večer bylo zraněno 40 policistů.

Video také ukázalo řadu neozbrojených policistů, kteří ustupovali, když se k nim na Cecilia Road, poblíž sídliště Angell Town, blížili výtržníci s provizorními zbraněmi. Výtržníci také házeli po policistech láhve. V současné době probíhá vyšetřování incidentu. Čtyři útočníci byli zatčeni za napadení a porušení veřejného pořádku a zůstávají v policejní vazbě.

Navzdory násilí, vandalismu a antisociálnímu chování, které je na záběrech jasně vidět, charakterizovala britská mainstreamová média násilníky  jako jakési aktivisty a o násilných nepokojích hovořila jako o „pouliční párty“.

Takže pouliční party se 22 zraněnými policisty? Pokud tedy děláte “bordel”, rabujete a útočíte na policisty pod tou správnou značkou BLM či Antifa, tak jste pouze aktivisté na jedné pouliční party. Zkuste si však vyjít na pokojnou demonstraci pod transparentem White lives matter nebo All lives matter. Pak budete nařčeni za extremisty, rasisty a xenofoby a nejspíš vás čeká i “zasloužený” trest. Přitom nemusíte nic demolovat, rabovat a nikoho fyzicky napadat. Stačí jen vyjádřit svůj názor.

Pozn.: Videa z twitteru bývají často blokována. Pak stačí přejít na originální zdroj.

(Visited 904 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Dobře těm policajtům tak-slouží tomuhle zrůdnému,demokratickému režimu,tak teď ať trpí,idioti!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *