Změna rekvizit

Napsal
Sdílet článek

Premiér Andrej Babiš nahrál 2. 8. 2020 pozdrav na svůj FB, ve kterém se omlouvá, že si bere pět pracovních dnů dovolené.

Mohu k tomu malý dotaz? Mohu, odpovídám si a ptám se.

Umíte si představit šéfa, který se vám, svým podřízeným, omlouvá za to že si bere dovolenou? Možná si ťuknete na čelo a spíš vás napadne, že je zralý na nějakou dlouhodobější pracovní neschopnost.

Video – FB (1,28 min)

Andrej Babiš je venku, na zahradě Úřadu vlády, v pozadí Strakova akademie. Sluší mu to.

V ruce drží křišťálovou skleněnou kouli.

„ Koukám do té křišťálové koule a zjistil jsem, že musím jet na dovolenou. Celé okolí mi to říká, že jsem nesnesitelnej a mám vypadnout. Takže půjdu na dovolenou, ale vidím v té kouli samé dobré zprávy pro naši zemičku…….Takže čau lidi.“

————————————————————————————————————————-

Celkem dobrý! Tak nějak si umím představit, ale jen při jednom oku přimhouřeném, i nějakou přiblblou reklamu v jakékoliv komerční televizi. I když, a proč ne, i na ČT. Celé okolí mu prý říká, že je nesnesitelnej. Chtěla bych vyjmenovat, co a kdo je to okolí. Alespoň jedno jméno! Prosím!

Jen to řekněte! Pamatujete si na výzvu Babiše k Vojtěchovi – v přímém přenosu TV? A Vojtěch se nejprve tak trochu ošíval, ale pak, na výzvu šéfa, zazpíval. Tedy ne, že by zapěl, ale řekl ono konkrétní jméno. Prostě to prásknut!

Pokud ovšem pan Babiš měl na mysli okolí, třeba až ke mně, tak jo, i já říkám, fakt je nesnesitelnej a měl by vypadnout.

Nejvíc mě však překvapila změna rekvizit. Co to? Místo grafů, tabulek, tahaných ze štosu, a odkazů na ně, samozřejmě s „máme, zajistím, jsme lepší nejlepší….“ kde se vzala tu se vzala věštecká koule a v ní vidí náš premiér pro naši zemičku samé dobré zprávy.

Já vím, že si dovoluji moc, ale svůj názor, a slušně, snad mohu vyjádřit.

P. S.

Není to snad už, místo na dovolenou, na neschopenku?

  • MAJKA DUBOVÁ
5/5 - (1 vote)
(Visited 72 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *