Tyler Durden: Masový Exodus lidí z amerických velkých měst

Napsal
Sdílet článek

V celé historii USA jsme nebyli svědky něčeho takového, jako je masový exodus (odchod lidí z jejích domovů), roku 2020. Statisíce lidí opouštějí velká města na obou pobřežích USA, aby pro sebe našli lepší domov kdesi jinde. Vzestup bezdomovectví, zločinu a narkomanie ve velkých aglomeracích bylo samozřejmě možné pozorovat už před rokem 2020, ale obyvatelé těchto míst byli v zájmu touhy udržet si své domovy stále ještě ochotni smířit se s chaosem, které uvedená tři zla do jejich životů vnášela. Avšak pandémie, vyvolaná Covidem-19 a následné měsíce občanského neklidu způsobily, že pohár trpělivosti lidí přetekl. A tak tzv. stěhovací průmysl zažívá dnes, kdy velká města urychleně opouští jak bohatá, tak i střední třída, doslova zlaté časy.

Město Los Angeles je perfektním příkladem toho, o čem mluvím. Kdysi přitahovalo bohaté a slavné lidi z celého světa, ale v r. 2020 je už městem bez reputace. Plakáty a tabulky s nápisem „Na prodej” lemují hlavně ulice předměstských částí Los Angeless, kam v největší míře směřují ti, kteří vnitřní části LA opouštějí a většinou prohlašují, že se do bývalých svých domovů už nehodlají nikdy vrátit. A masový exodus postihl samozřejmě i Hollywood.

Téměř polovina všech amerických bezdomovců žije dnes ve státě Kalifornie a většina z nich je závislá na drogách. Což vytváří doslova strašidelné prostředí. Feťáci a bezdomovci, z nichž mnozí jsou současně i duševně nemocní, se potulují po ulicích, lemovaných palmami – třeba jen tři bloky vzdáleni od multimilionářských sídel, shlížejících na Tichý ocen. Ukradená kola společně s polámanými injekčními se na chodnících vrší do hromad, které nikdo neuklízí.

Dovedete si představit, že v takovémto společenství budete vychovávat rodinu?

Já ne.

A čím víc se ekonomické podmínky zhoršují, tím tíživějším se problém stává. Zločinů v LA raketově přibývá a obyvatelé předměstských částí města jsou často nemile překvapeni když zjistí, že noví přistěhovalci proměnili jejich zahrady a zahrádky ve veřejná WC.

Ale nejde jen o LA či jen o města na západním pobřeží USA. Na východním pobřeží je situace stejná, ne-li horší. Viděl jsem dnes video, na kterém kdosi záběrem z jedoucího auta zachytil všechny zabedněné obchody na slavné Páté Avenue v New Yorku. A nevěřil jsem svým očím. Kdysi promenádní jeviště elity Světa, vyhlíží dnes jako „demilitarizovaná zóna”. A tam, kde se dříve pohybovaly davy lidí, vidíte dnes jen pár jednotlivců.

„Pohleďte na všechno” říká hlas na videu. „Vše je zabedněno a zavřeno. Dokonce i hotel je zabedněn”.

Během šesti měsíců většina všeho prospěšného, co bylo v New Yorku od temných sedmdesátých a osmdesátých let minulého století vybudováno a vykonáno, kompletně zmizelo. Bezdomovectví a chudoba explodovaly a míra kriminality vystřelila až do stratosféry. V červenci se např. jen počet přestřelek v NY proti červenci minulého roku zvýšil o 177 procent.

Naše velká města degenerují přímo před našima očima a nezdá se, že by tento proces, když už jednou započal, bylo možno ještě kdy zvrátit.

Zdroj s fotogarfiemi na : Zero Hedge: A Mass Exodus Away from Big Cities on both Coasts

  • Z webu Zero Hedge vybral a přeložil Lubomír Man
(Visited 256 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. abych pravdu řekl,na tom originálním odkazu jsem těch fotek teda moc nenašel,ale i tak je to velice smutné čtení..Jenomže co přát pseudonárodu,pro jehož (židovsko české-a pěkně odporné) představitele bylo půl milionu mrtvých iráckých dětí přijatelnou cenou za Irácké totální zničení a vyrabování,nemluvě o dalších zemích????Já nevím,ale člověk je nemůže litovat ani kdyby chtěl!!!Jen ať si tu svoji “humanitu a demogracii”vyžerou až do dna!!!!!!A jen ať si vyžerou do dna svoji vlastní medicínu!!!!Já vím,že ti obyčejní lidi za to nemůžou,ale za to nemohli ani ty dva a půl milionu jejich mrtvých obětí jen z posledních let!!!!!To bylo tenkrát keců a bojkotů,když SSSR napadl Afghanistán(po jehož okupaci zbylo plno škol a nemocnic)-kde ti “mírotvůrci” byli,když NATO v čele s USA zbaběle a srabsky likvidovali a rozvraceli jednu zem za druhou-a to tak,že po nich zbyla jen zkáza a spálená zem???Mysleli si,že když byl Rus na kolenou(ale nikoliv ůplně poražen),že jim vše projde a nikdo je za jejich demokratické zločiny nepotrestá-a přitom si toho hada sami hřáli na prsou-DOBŘE JIM TAK!!!!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *