75letá Švédka je obžalována z trestného činu rasové nenávisti, protože zkritizovala černého kriminálníka

Napsal
Sdílet článek

Nejen ve Švédsku, ale po celé EU – ČR nevyjímaje – jsou výrazně horší tresty za “islamofobii”, než za kriminální činnost muslimů. Nikoho asi neudiví, že ve Švédsku patří k nejčastějším kritikům kriminality muslimských vetřelců i multikulturní politiky nejstarší generace, která ještě nepodstoupila vymývání mozků multikulturní propagandou.

Pětasedmdsátiletá žena v západním Švédsku byla obviněna z trestného činu “podněcování k rasové nenávisti” poté, co reagovala na to, jak směšný trest byl africkému vetřelci uložen. Ali zaútočil na personál v McDonald’s, protože se mu nechtělo čekat na jídlo. Důkazy obžaloby proti ženě se skládají mimo jiné ze screenshotů, které ukazují, že má ráda SD a AfS (protiimigrační a protiislámské strany) na Facebooku.

22. října 2017 kolem 6:00hod. odmítl 22letý Ali Abdulkadir Mohamed spolu s přítelem, jehož identita je stále neznáma akceptovat, že jídlo, které si objednali prostřednictvím “Drive-Thru” ve Stora Wäsby severně od Stockholmu, bude hotovo později. Muži přispěchali do restaurace a křičeli: “Kolik, deset minut?”. Posléze personál restaurace fyzicky napadli.

Ali se objevuje v trestním rejstříku mimo jiné za vloupání do domu, napadení, nezákonné vyhrožování, bezohledné řízení, nezákonné řízení a několik drogových trestných činů. Byl zachycen na bezpečnostních kamerách, které Aliho a jeho komplice ukazovaly, jak skáče přes pult a útočí na personál, který se snaží schovat v kanceláři.

Okresní soud vydal 21.11.2017 rozsudek, ve kterém je uvedeno, že vzal v úvahu Aliho mládí, a proto se domníval, že trest odnětí svobody na dva měsíce by měl být dostatečným trestem za napadení, nezákonné vyhrožování a drogové trestné činy.

Facebooková skupina “People’s Vote on Immigration to Sweden” sdílela článek, ve kterém 75letá žena pak komentovala skutečnost, že Ali dostal za tolik deliktů pouze dva měsíce a navíc, podle současné praxe, by měl strávit ve vězení pouze dvě třetiny té doby.

Žena vyjádřila svůj hněv slovy:

“musíme vymýtit havěť, kterou jsme sem dostali 😡👎”

Komentář posléze zkritizovala aktivistická organizace Näthatsgranskningen (obdoba našich práskačských elfů) a podobně jej kritizoval i Tomas Åberg, šéf této organizace (tedy obdoba českého Kartouze), který také na tento “závažný trestný čin” upozornil příslušný policejní orgán.

Tomas Åberg ve svém udání policii tvrdí, že facebooková skupina je “xenofobní” a “rasistická”. To seznal na základě toho, že skupina sdílí zpravodajské články o trestných činech, které byly projednávány u okresního soudu. Domnívá se, že tím skupina “šíří neúctu k přistěhovalcům”.

Když pětasedmdesátiletou ženou vyslýchali na policejní stanici v Trollhättanu pro podezření z trestného činu “nenávistných projevů”, přiznala se, že komentář napsala a omlouvá se za to, jak ho formulovala. Ale vyšetřovatelka Hilda Axelssonová nebyla spokojena a nadále útočila na ženu s tvrzením, že její komentář “by mohl být vykládán jako přání smrti všech přistěhovalců”, obvinění však obžalovaná žena naprosto popírá.

18. září 2020 podal státní zástupce Murris Coskun žalobu k okresnímu soudu ve Vänersborgu. Ve zprávě před soudním řízením, kterou Coskun připojil k okresnímu soudu, přikládá jako důkaz, mimo jiné screenshoty facebookové diskuze, které mají ukázat, že se jí líbí antiimigrační strany, jako jsou Švédští demokraté a Alternativa pro Švédsko (AfS). Kromě toho předložili také screenshot, který dokazuje, že má žena ráda alternativního novináře Joakima Lamotte, bývalého mluvčího Švédských demokratů a FB účet s názvem ” My, kteří podporujeme Švédské demokraty”.

Myslím, že je vám jasné, že za výše uvedený výrok dostane žena u soudu, který ji teprve čeká, rozhodně mnohem větší trest, než mnohonásobný recidivista, u něhož se v jeho 22 letech údajně přihlíželo k jeho mládí. Bude ovšem někdo přihlížet ke stáří Švédky, která odmítá projevovat povinnou politickou korektnost?

Na závěr jen připomínám, že již delší dobu zde upozorňuji, že tyto zákony, dnes již naplno praktikované ve více islamizovaných zemích EU, mají platit “celounijně”, přičemž právě na to už poměrně dlouho upozorňuje vrchní bruselská cenzorka Jourová. I když i u nás máme první vlaštovky – odsouzené islamofoby, kteří dostali stejné tresty, jako například sponzor a sympatizant ISIS či dokonce větší, než muslimský vetřelec, který bezdůvodně fyzicky napadl na ulici bezúhonného občana.

 

(Visited 1 023 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *