85letá zbitá a okradená stařenka a další videa multikulturního obohacení Evropy posledních dní

Napsal
Sdílet článek

Dnes mám pro vás novou nálož multikulturního obohacení  Evropy. Tentokrát se můžete podívat zejména na videa těch, kdo se v posledních dnech dostávají v hojnějším počtu do Evropy. Vetřelci se totiž natáčí už po cestě a nezapomínají se záběry pochlubit, zřejmě aby k cestě podnítili další soukmenovce. Většina z nich vyráží z Tuniska, které – coby výchozí bod – nyní nahrazuje Libyi. Zatímco větší část Evropanů koncentruje svoji pozornost na COVID-19 tak, jak je zcela zřejmě zamýšleno, invaze z muslimských zemí je na vrcholu  a již nyní je jisté, že letošní počty vetřelců předčí ty z roku 2015.

Jako první přichází v titulku avizované video ze Španělska, kde severoafrický vetřelec napadl, zbil a okradl 85letou stařenku:

zde je lépe vidět podoba násilníka, který starou paní přepadl:

Obrázek

A opět Španělsko, Pallejá (Barcelona). Afričtí invazisté si nelegálně obsadili dům v době, kdy nebyli obyvatelé přítomni. Brzy zřejmě zcela běžný obrázek:

Afričtí invazisté na cestě do Španělska:

Tuniští vetřelci na cestě do Itálie. Tak tedy nevím, ale zatím nikdo neříkal, že by bylo Tunisko nebezpečnou zemí. Vetřelci na videu navíc příliš nevypadají na to, že by jakkoli strádali:

A zde pro změnu skupina alžírských invazistů, na kterých jejich “strádání” také příliš vidět není:

A další skupinka:

A poslední zásilka na Lampedusu:

 

(Visited 1 230 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Keď vidím výsledky volieb v tých krajinách, kde muslimáci útočia, …… akosi nedokážem vyroniť ani slzu nad tými činmi.
    A napísať , čo si myslím . toto si nedovolím, aby som nenarobil fúru práce ministerstvu lásky.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *