A proto musíme bombardovat Irák

Napsal
Sdílet článek

V roce 2002 Americká vláda G.W.Bushe společně se svým hlavním pudlíkem, Velkou Británii, a řadou dalších svých vazalů připravovala napadení a okupaci Iráku. Záminkou pro tuto agresívní válku, zločinnou válku ve smyslu Norimberského tribunálu s nacistickými válečnými zločinci, byly různé podvržené „důkazy“ o údajné (zcela vymyšlené a Západem vědomě vylhané) existenci „tisíců tun iráckých zbraní hromadného ničení“.

Finále této war drums show, show válečných bubnů, byl únor 2003, kdy Ministr zahraničí USA, Colin Powell, tehdy předstoupil před Valné shromáždění OSN. Condoleeza Riceová, Poradkyně pro národní bezpečnost (jedna z nejdůležitějších pozic v administrativě militaristického režimu USA) předem prohlásila v barnumském reklamním prohlášení, že budou předloženy nezvratné důkazy, „smokin‘ gun“.

A Colin Powell na Valném shromáždění ukázal „důkazy“. Konkrétně přinesl ampulku se solí, o které prohlásil, že tak vypadá antrax, který by mohl zabít milion lidí.

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434027

A takového antraxu že má Irák tisíce tun.

Jedno oko nezůstalo suché.

Zejména, když to bylo v atmosféře strachu, kdy po USA byly doručovány dopisy s antraxem a opravdu několik lidí také zemřelo na sněť slezinou, způsobenou antraxem z těchto dopisů.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anthrax_letters

Až mnohem později se ukázalo, že dopisy, které zabíjely americké občany a které byly zasílány dokonce i americkým kongresmanům a senátorům, obsahují antrax – chvíle napětí – z laboratoří CIA.

https://en.wikipedia.org/wiki/Anthrax_letters

Samozřejmě hned po provalení faktu, že jde o antrax z laboratoří CIA, byl okamžitě objeven zlotřilý pachatel.

https://en.wikipedia.org/wiki/Bruce_E._Ivins

Zlotřilý pachatel byl zesebevražděn předávkováním léky proti bolesti a tak se vše vyřešilo. Být to o pár let později, mohl zemřít na pověstnou nemoc z elektronických cigaret, jako všichni ti, kteří umírali v USA na „záhadnou nemoc“ na jaře a v létě 2019, tedy dávno před tím, než se objevil první případ covid v Číně.

Colin Powell ale v OSN předvedl velkou řadu důkazů tisíců tun iráckých zbraní hromadného ničení, kdepak, že by se spokojil jen s jednou ampulkou soli kuchyňské.

Viděli jsme také fotografie zplanýrovaného pozemku se dvěma zaparkovanými náklaďáky a jedním buldozerem, což mohlo být úplně klidně vyfocené v Los Angeles při výstavbě nového areálu tenisových kurtů, ale což, přeci by Colin a celá vláda a všechna média nelhali, že?

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434811

Pardon, vlastně když se teď na ten ohromující „důkaz“ divám znovu, tak tam nejsou dva náklaďáky ale rovnou tři. No tak to se prostě muselo ihned začít bombardovat!

A kromě nákladních aut měl Irák dokonce i buldozer!

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434812

No tak to prostě vyžadovalo okamžitý zásah!

A proto musíme bombardovat Irák!

Další nezvratný důkaz, který nade vši pochybnost prokazoval nutnost bombardovat, zničit a okupovat Irák (nebo vlastně bombardovat, zničit, okupovat a definitivně zničit Irák) pak přinesl Colin zde:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434807

Vidíte?!? Aha! Irák měl bunkry na munici. Určitě tam schovával munici s tisíci tun antraxu, s tisíci tun sarinu a s několika atomovýma bombama!

Chcete to snad zpochybňovat? Chcete snad, aby děti v Praze, Kolíně, Pardubicích, nebo v Berlíně, Paříži, New Yorku, Londýně a všech dalších městech západního světa, chcete snad, aby tyto děti umíraly na sněť slezinou nebo na otravu sarinem? A to je strašná smrt! To bych vám nepřál, abyste se dusili vy nebo vaše děti po zásahu iráckým sarinem, kterého má Saddám Hussein tisíce a tisíce tun!

Zeptejte se odborníků, jak strašná smrt je na sarin nebo antrax nebo na ozáření po výbuchu atomové bomby! Škoda, že nejsem velká TV stanice, hned bych vám teď přinesl rozhovor s někým, kdo by vám do podrobností popsal, jak ošklivě se umírá na nemoc z ozáření. A jistě nechcete zpochybňovat, že smrt z ozáření je strašná – – – a proto musíme bombardovat Irák!

Koneckonců, Irák měl dokonce hliníkové trubky! Což je nezvratný důkaz, že vyráběl atomovou bombu! No jen se podívejte:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434813

A nechte si své připitomělé, neodborné poznámky, že to vypadá jako kus okapový roury. To je nezvratný důkaz, že Irák vyráběl atomovou bombu a možná už i nějakou měl! A jak už tehdy řekla Condoleeza Riceová, přeci nechcete, aby důkaz irácké výroby atomových zbraní měl podobu atomového hřibu nad nějakým evropským nebo americkým městem! Chcete snad, aby statisíce lidí zemřely po výbuchu irácké atomové bomby nad vaším městem jen kvůli vašim hloupým pochybnostem? To jistě nechcete!

A proto musíme bombardovat Irák!

A jako by toho nebylo dost, že Irák vyráběl atomové bomby, protože měl kus okapový roury, ehm, protože měl kus hliníkové trubky, ale Irák navíc ty atomové bomby vyráběl úplně masově! Protože takových okapových rour, sakra, takových hliníkových trubek měl Irák stovky a stovky, takže mohly posloužit k výrobě stovek a stovek atomových bomb, které by vybuchly nad stovkami a stovkami amerických a evropských měst!

Irák sice ty okapové roury, sakra, hliníkové trubky mazaně schovával, ale tady je Colin Powell nakreslil – je jich plný vagón, takže to je nejmíň na 100 iráckých atomových bomb:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434814

A to je nezvratný důkaz, že musíme bombardovat Irák!

Irák měl dokonce mezikontinentální nosiče jaderných zbraní. Tady je nezvratný důkaz:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466443220

A proto musíme bombardovat Irák!

Sakra, popletly se mi fotky a popisky. Vlastně jde původně o fotku tenisového klubu v Los Angeles:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466443510

Ale že jste se původně lekli, co? laugh

Tak jako tak – musíme bombardovat Irák!

Ale zpět k nezvratným důkazům, které předložil celému světu Colin Powell.

Irák měl budovy. A je nepochybné, že v těchto budovách se vyráběly zbraně hromadného ničení – antrax, sarin, atomové bomby z okapových trubek a spousta dalších zbraní hromadného ničení. Tady je nezvratný důkaz:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434809

A nechcete snad pochybovat o těchto nezvratných důkazech a zavinit tak, že třeba i vaše děti zemřou na nemoc z ozáření, až nad vaším městem vybuchne irácká atomová bomba z okapové roury? Nebo chcete slyšet, jak ošklivá je smrt na nemoc z ozáření? Nikomu bychom ji nepřáli, ale když budete pochybovat, tak na nemoc z ozáření možná zemřou statisíce lidí, možná i vaši blízcí, rodina, děti, rodiče. A to snad nechcete, že ne?

A proto musíme bombardovat Irák!

Naivní hlupáci, jistě podplacení Saddámem Husseinem, při inspekcích OSN sice nikdy nic nenašli, ale to jen proto, že Saddám ty tisíce a tisíce tun iráckých zbraní hromadného ničení mazaně vyráběl v mobilních laboratořích!

Ha! To jste nevěděli, co?!? Mobilní laboratoře na výrobu biologických a chemických zbraní!

Colin Powell také nade vši pochybnost prokázal existenci iráckých mobilních laboratoří na výrobu zbraní hromadného ničení tím, že v programu Microsoft Paint nakeslil obrázek nákladního auta:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466445303

A na tom, že to je jasný důkaz existence iráckých mobilních laboratoří a důkaz existence tisíců a tisíců tun iráckých zbraní hromadného ničení se shodli všichni experti.

Tedy všichni, kteří byli dotázáni mainstream médii a jejichž názor byl odvysílán.

A kteří případně neměli nějakou ošklivou nehodu, jako například Dr. Kelly, poradce britského premiéra, který chtěl veřejně na tiskové konferenci oznámit, že britská vláda a americká vláda prý jako lžou a vyrábí prý jako falešné důkazy o iráckých zbraních hromadného ničení. Ale naštěstí se Dr. Kelly den před tiskovou konferencí rozhodl odejít na louku, tam si podříznul nožem žíly, z nože setřel úplně všechny otisky do jednoho a umřel. Neunesl svoje selhání, když pochyboval o nezvratných důkazech tisíců tun iráckých zbraní hromadného ničení. Co mu jiného zbývalo? (Prášky proti bolestem asi už došly při sebevraždě „autora“ antraxových dopisů.)

Další nezvratné důkazy pak jsou kresby, jak vypadá irácká mobilní laboratoř na výrobu tisíců tun zbraní hromadného ničení uvnitř – a opět děkujeme Colinu Powellovi za jeho nadání pro práci s Microsoft Paint:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466445302

https://www.rajce.idnes.cz/f1466445301

V takovýchto laboratořích vyráběl irácký režim strašlivého Saddáma Husseina Obamy, kruci, jen Saddáma Husseina, plete se mi to s Barackem Husseinem Obamou a jeho režimem, tedy v takovýchto mobilních laboratořích vyráběl Saddámův režim ty tisíce a tisíce tun antraxu, sarinu a atomové bomby z okapových trubek.

A proto musíme bombardovat Irák!

Nerad to opět zmiňuji, ale je to nutné kvůli některým nezodpovědným živlům, kteří uvěřili různým konspiračním teoriím anebo nějaké špinavé imperialistické propagandě štvavých vysílaček a různých ideodiverzních centrál – nechcete snad pochybovat o nezvratnosti těchto důkazů a tím riskovat, že nad vaším městem vybuchne irácká atomová bomba a vaši nejbližší, vaše rodina, vaši rodiče a vaše děti zemřou na nemoc z ozáření!

A to jen kvůli nějakým vašim nepodloženým pochybnostem teď, kdy rozhodně není času nazbyt a bombardování musí začít okamžitě! Protože již zítra by mohla ta irácká atomová bomba vybuchnout nad vaším městem a stovkami a stovkami dalších měst v Evropě a v Americe! A to přeci nechcete, že ne? Nebo snad chcete slyšet, jaká strašná je smrt na nemoc z ozáření?!? A vy ji snad chcete přivolat svými pochybnostmi o nezvratných důkazech? Kdybyste vy sami umírali na nemoc z ozáření, to byste rychle změnili názor na nutnost bombardovat Irák!

A proto musíme bombardovat Irák!

Chcete vidět graf a matematický model, kolik lidí zemře na nemoc z ozáření nebo na otravu antraxem z malé ampulky, když nad vaším městem vybuchne irácká atomová bomba nebo nad vaším městem irácké letectvo rozpráší tuny kuchyňské soli, kruci, tuny antraxu?

No jestli ty grafy a tabulky chcete vidět, tak by mohl přijít nějaký člověk s grafem, který by pak později přišel také s grafem, i když vlastně přijít měl, ale nepřišel a byl to vlastně úplně stejný člověk, ten kdo nepřišel, jako ten kdo přijít měl. Vždyť to znáte, ne? (https://youtu.be/lRxwde4zkxM )

Koneckonců, včera v České republice zemřelo zhruba 300 lidí. U většiny z nich byla testem zjištěna přítomnost kuchyňské soli, a to úplně stejné, jakou ukázal Colin Powell v OSN. Což je nezvratný důkaz, že zlosyn Saddám už nad všemi městy tajně rozprašuje – zatím kuchyňskou sůl, ale už zítra to mohou být tisíce tun antraxu nebo sarinu.

K rozprašování otravných látek nad evropskými a americkými městy Saddám používá sofistikované bezpilotní letouny z prodejen Malý Modelář:

https://www.rajce.idnes.cz/f1466434815

Rovněž za tento nezvratný důkaz vděčíme Colinu Powellovi. A proto mu posíláme díky a důrazně vládu žádáme, aby byl Colin Powell i se svými pastelkami okamžitě jmenován do Krizového štábu k pandemii kuchyňské soli!

A také musíme bombardovat Irák!

Pokud snad stále ještě pochybujete o předložených nezvratných důkazech a mohli byste nějak ovlivňovat veřejné mínění proti okamžitému bombardování Iráku, je vhodné zmínit, že „víme, kde jsou vaše děti“. Jako se to přihodilo tehdejšímu prezidentu Organizace pro zákaz chemických zbraní, brazilskému diplomatovi José Bustanimu, který byl tak neschopný, že ani neuměl nakreslit nákladní auto v Microsoft Paint.

A tak mu musel emisar G.W.Bushe, John Bolton důrazně připomenout, že musí okamžitě vypadnout ze své funkce, aby nenarušoval nerozbornou jednotu „Koalice [ke všemu] ochotných“ a že pokud tak neučiní do 24 hodin, tak se mu americká vláda a americké tajné služby pomstí, protože americká vláda a její tajné služby vědí nejen to, na kterou louku si chodí posedět Dr. Kelly, ale vědí i to, kde žijí děti José Bustaniho:

By March 2002, however, Bolton — then serving as under secretary of state for Arms Control and International Security Affairs — arrived in person at the OPCW headquarters in the Hague to issue a warning to the organization’s chief. And, according to Bustani, Bolton didn’t mince words. “Cheney wants you out,” Bustani recalled Bolton saying, referring to the then-vice president of the United States. “We can’t accept your management style.”

Bolton continued, according to Bustani’s recollections: “You have 24 hours to leave the organization, and if you don’t comply with this decision by Washington, we have ways to retaliate against you.”

There was a pause.

We know where your kids live. You have two sons in New York.”

Překlad:

Bolton pokračoval, jak si vzpomíná Bustani: „Máte 24 hodin na odchod z organizace (OPCW) a jestli toto rozhodnutí Washingtonu neprovedete, máme možnosti, jak se vám pomstít.“

Následovala pauza.

Víme, kde žijí vaše děti. Máte dva syny v New Yorku.“

Konec citace

A proto musíme bombardovat Irák!

https://theintercept.com/2018/03/29/john-bolton-trump-bush-bustani-kids-opcw/

https://www.rajce.idnes.cz/f1466448089 (Kdyby se snad nějakou nešťastnou náhodou ten původní článek ztratil z archívu novin.)

Proč o tom celém dnes vlastně píši?

No tak to snad v dnešní mediální hysterii „covid“ nedojde jenom pomatenému toxoplasmatikovi s akademickými tituly.

Ostatně:

Musíme bombardovat Irák!

  • Michal Brand
3.7/5 - (3 votes)
(Visited 127 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *