A siroty po ní zůstaly….

Napsal
Sdílet článek

Tak se nám opět, po menší odmlce, ozvala europoslankyně Šojdrová z KDU-ČSL s požadavkem na dovoz syrských “sirotků” z Řecka. A tentokrát už nejde “na věc” sama, zaštiťuje se nejen 200 rodinami, které jsou ochotny vousaté sirotky ubytovat, ale také vysoce ziskovými neziskovkami, které se chopily možnosti vyždímat nemalý pašalík z fondů EU, státního rozpočtu, Norských fondů, OSN, OSF, ČT a od nevímjaké další podvratné organizace, aktivně a dlouhodobě podporující nasunování muslimských invazních jednotek z Blízkého východu i Afriky do Evropy.

O motivech Michaely Šojdrové si mohu myslet cokoli, zpočátku mohlo jít o snahu získat na svou stranu sluníčkové voliče, jen aby bylo korýtko v EP na dalších 5 let jisté (a to se i zdařilo), teď už to spíš zavání nějakými “vyššími” cíli, třeba pozdějším korytem v EK.  O nějakém altruismu či dokonce lásce k dětem si nedělám iluze, vidím-li, že sama svého syna vychovala natolik “kvalitně”, že z něho vyrostl šmejd nejvyššího stupně. Kam se na synáčka Šojdrové hrabou šmejdi, prodávající hrnce. Tady mají ti důchodci alespoň ten (i když nekvalitní) hrnec, nicméně synáček Šojdrové zneužíval těch nejchudších, které ještě více ožebračoval. Tedy parazitoval na těch, kdo sami mají hluboko do kapsy. Ale pryč od této pofiderní rodinky Šojdrových, předpokládám, že rodinky, která má abnormální schopnost “vyčenichat” prachy na dálku.

Koukněme se trošku na to, kdo další se vrhnul na “bohulibou” činnost  dovozu “syrských sirotků” z Řecka do ČR. Kauza “syrských sirotků” se znovu rozpoutala na popud neziskovky “Češi pomáhají”, což je organizace, která našla 200 rodin, ochotných džihádisty z Řecka přijmout. Dalšími, kdo dal této podvratné činnosti záštitu, jsou už všem dobře známí záškodníci jako Lékaři bez hranic, Organizace pro pomoc uprchlíkům a Amnesty International. Jde tedy o podvratné organizace, které po celou dobu tzv. migrační krize velmi aktivně invazi muslimských migrantů do Evropy podporují, či dokonce organizují.

A teď se zkusme trošku zamyslet. Jaké “dítě” bez doprovodu by se asi dostalo ze Sýrie – potažmo Afghánistánu či Pákistánu, odkud mají pocházet i Šojdrové sirotci – až do Řecka? Zdůrazňuji, že to dítě tam mělo dojít samotné, bez doprovodu.

Mnozí – nejspíš inteligencí nepříliš oplývající – jedinci jsou schopni uvěřit, že se jedná o skutečně malé děti. Tedy třeba 5-6 let. Takže zkusme si tu cestu takového pětiletého dítěte rozebrat trošku podrobněji. A pro lepší představu si zkuste vybavit třeba své dítě či vnouče v tom věku. Copak by asi samo zvládlo? A teď se podívejme třeba do Afghánistánu či Sýrie, odkud mají “sirotci” pocházet. Tam nějaký pětiletý negramotný chlapeček zjistí, že přišel o rodiče. A v muslimské zemi, kde je běžné mít v rodině 5-6 dětí, nemá nejen rodiče a sourozence, ale ani prarodiče, tety, strýce, sestřenice, bratrance ani z jedné strany – tedy ani ze strany otce, ani ze strany matky. Prostě v zemi, kde je běžné mít 20 i víc tet a strýců, sestřenic a bratranců nepočítaně, najednou nemá toto dítě nikoho. Zajímavé…

Takže toto dítě, kterému zemřeli nejen rodiče, prarodiče, ale i všech 20 tet a strýců a nějakých 60 či víc sestřenic a bratranců, najednou zůstalo samo. A vtom ho napadne: půjdu do Evropy! Nejprve do Řecka a pak se uvidí. Ano, to pětileté dítě, které je na světě úplně samo, ví, že existuje nějaká Evropa – a co víc – dokonce ví, že existuje nějaké Řecko, kde se o něj postarají. No není to malý génius? A takových géniů našla Šojdrová rovnou 40! Neměla by ta paní dostat nobelovku? Najít najednou hned 40 budoucích špičkových lékařů, atomových fyziků, raketových inženýrů a matematiků a ty všechny rázem zachránit a dokonce jim najít rodiny, které se o jejich další vzdělání postarají!!! A teď si představte, že toto vysoce inteligentní pětileté dítě má nejen dostatek financí na tak dalekou cestu, ale je vybaveno i mobilem s GPS, ví, jakým směrem se vydat, kde si zaplatit pašeráka, později se orientovat v cestě veřejnou dopravou (po Turecku) a trefit až do Řecka, tedy ví, kde se v Turecku nalodit, aby v tom Řecku skončilo. A tam si počká na nějakou tu neziskovku, zaštítěnou angažovanou evropskou političkou.

Takže vraťme se trošku do reality a nalejme si čistého vína. Každý, kdo má všech pět pohromadě musí uznat, že cesta nejen pětiletého, ale třeba i sedmi nebo osmiletého dítěte ze Sýrie, Pákistánu či Afghánistánu zcela bez doprovodu je čirý nesmysl.

Jediný způsob, jak se může takto malé dítě dostat z uvedených zemí až do Řecka je ten, že tam přijelo s doprovodem. A doprovod – nejspíš někdo z rodiny – tam dítě zanechal s instrukcemi o tom, co má tvrdit proto, aby bylo dítě co nejrychleji vysláno dál do Evropy, kam za tím “sirotkem” později, v rámci slučování rodin, celá početná rodina dorazí.

Nejde-li pak o malé dítě, ale dejme tomu o “dítě”, deklarující, že mu je 12-17 let, pak už se jedná o zcela nepokryté bezpečnostní riziko. I kdyby – zcela teoreticky – to “dítě” nelhalo a bylo mu skutečně tolik, pak je třeba si uvědomit, že každý muslim je dospělý od 12 let. A podle toho se s ním i zachází. Navíc, většina z vás jistě viděla záběry z výcvikových táborů ISIS, kde zcela běžně “trénovali” na zajatcích nejen střelbu, ale i podřezávání krků chlapci už od cca 8 let. Tedy třeba patnáctiletý muslim může být již velmi dobře vycvičený a zkušený džihádista.

Nicméně, všichni dobře víme, že většina z těch, kteří se na území EU nahlásí coby nezletilci, si svůj věk vymýšlí. Není nic neobvyklého, že se za šestnáctiletého vydává třeba třicátník. Jak známo, tak drtivá většina příchozích nemá doklady nebo ti, co je mají, se prokazují doklady falešnými (datum narození 1.1. je podezřele častým).

A nakonec se zkusme zamyslet nad motivy těch 200 rodin. Ať se nad nimi zamýšlím jak chci, docházím pouze k těmto závěrům:

  1. Rodiny jsou si velmi dobře vědomy toho, že budou nejen z fondů EU, ale i dalších podvratných organizací či státního rozpočtu za “péči o syrského sirotka” velmi slušně dotovány. Tolik peněz, kolik dostanou za ubytování jednoho džihádisty, by nedostali za ubytování jakéhokoli skutečného – třeba českého – dítěte v nouzi.
  2. Druhou možností je, že se jedná o naivní hlupáky, kteří uvěřili tomu, že nějaký pětiletý sirotek dokáže zcela sám, bez doprovodu, absolvovat ve zdraví cestu Sýrie – Řecko.
  3. Třetí možností je, že se jedná i o muslimské rodiny, kterým nevadí ani “vousatý sirotek” tedy džihádista, vyslaný svými soukmenovci z ISIS a vydávající se za “dítě”.  Takovouto činnost pak lze považovat za aktivní podporu terorismu.

Takže co myslíte, kolik “sirotků” se asi podaří europoslankyni Šojdrové ve spolupráci s podvratnými neziskovkami i Al Hamajdovým ministerstvem vnitra po celé republice rozmístit?  Navrhuji, aby každá rodina, která na našem území podobné “sirotky” přijme, zároveň podepsala plnou zodpovědnost za jeho budoucí činy a v případě jakékoli kriminální činnosti “sirotka” by pak dospělí členové takovéto rodiny byli souzeni tak, jako každý, kdo trestnému činu aktivně napomáhá. A spáchá-li nějaký “sirotek” třeba i s odstupem času teroristický čin, budou dospělí členové dotčené rodiny za terorismus odsouzeni s ním.  A nakonec – tím, kdo by měl v takovém případě dostat trest nejvyšší, by měla být Šojdrová, která dovoz džihádistických jednotek sama aktivně organizuje.

(Visited 861 times, 1 visits today)
Sdílet článek

3 comments

  1. No tohle lidovcům ve volbách určitě neprospjeje.Je na čase se zasadit o to aby ty neziskovky v ČR skončili.Jako to dobře vyřešil Vladimir Putin co škodící Člověk v Tísni poslal tam kam patří.Je načase ten odpadkový koš kde je Nesehnutí,Amnesty Internacional a tak dále vynést do popelnice.Tahle zem je naše.Nnehcme si naší zemi vzít muslimskými imigranty a zničit genderovou ideologií.

    1. U nás k tomu není politická vůle. Zákon omezující škodlivé politické neziskovky už v jistých obměnách platí v USA (zákon FARA), Rusku, Maďarsku či Izraeli (Polsko ho chystá). Většina našich politiků, kteří jsou v takřka 90% poplatnými slouhy Bruselu, ho však přijmout odmítá. Podobný návrh zákona podalo SPD, nicméně mimo Klause a jeho Trikolory nemá ve Sněmovně podporu. A SPD spolu se dvěma Klausovými poslanci to nevytrhnou.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *