Afghánec utloukl lahví od piva matku s dítětem v náručí

Napsal
Sdílet článek

Sedmatřicetiletá žena byla nalezena ležící na zemi s rozbitou lebkou, vedle ní leželo dítě. K brutální vraždě německé matky rukou Afghánce v došlo v rekreační oblasti  Lipska za bílého dne. Žena byla ve středu kolem poledne nejprve zbita a vážně zraněna lahví od piva na lesní pěšině na jihu Lipska, s dítětem v náručí. V pátek pak na následky těžkých zranění zemřela na jednotce intenzivní péče v Lipsku. Pachatel – třicetiletý Afghánec – byl zatčen už ve čtvrtek. Obviněný se narodil v Afghánistánu, ale má už samozřejmě německé občanství, proto byl v mainstreamovém tisku uváděn coby “Němec”.

Policie od počátku po pachateli pátrala v prostředí oběti. Podezřelý prý v minulosti ženu – svou bývalou přítelkyni – obtěžoval. Následně byl vyšetřován kvůli stalkingu, přesto byl ponechán na svobodě. Dítě je v bezpečí a je o něj postaráno, k motivu činu se policie odmítla vyjádřit, nicméně všichni víme, co je to vražda ze cti.

Podle všeho tedy byla žena nějakou dobu přítelkyní onoho Afghánce a připomínám, že se zdaleka nejedná o první podobnou vraždu expřítelkyně rukou muslimského vetřelce. Naivní sluníčkářky, řádně zpracované promigrační a multikulti propagandou se nezdráhají hledat si přítele mezi přivandrovalými muslimy. Nedávno došlo k podobnému případu například ve Finsku, kde také Afghánec své expřítelkyni po vraždě dokonce uřízl hlavu. V Hamburku se vrah neštítil uříznou hlavu ani dítěti.

Podobné případy jsou jednak ukázkou bezbřehé naivity až hlouposti těchto žen a dívek, ale na druhou stranu také zanedbané výchovy. Tyto dívky byly odmala vystaveny ve škole i v médiích neutuchající multikulturní propagandě, která nejen, že jim podobné partnery nevymluví, ale dokonce jim je vřele doporučuje. Jakýkoli jiný názor je považován za nepřípustný. Ostatně, do stejného ranku důvěřivých sluníčkářek patřily i dvě dívky ze severu Evropy (Dánka a Norka), které cestovaly po Maroku, kde však byly nakonec přepadeny, znásilněny a dekapitovány. Odporné vraždy si navíc brutální mohamedáni nahrávali na mobil, aby se pochlubili svým soukmenovcům.

Co mne ještě zaujalo je fakt, že byl Afghánec, kterému bylo uděleno německé občanství, ve všech mainstreamových pramenech i oficiálních policejních zdrojích uváděn jako Němec. Přitom se narodil v Afghánistánu a občanství získal až v dospělosti. Pak je otázka, kolik dalších muslimských vetřelců, kteří vraždili či znásilňovali, bylo uvedeno v kolonce “Němec” jen proto, že už jim stihli přidělit občanství. Nepřidělují nyní vetřelcům tak rychle občanství právě z toho důvodu, aby se jim lépe falšovaly statistiky?

Ostatně, také zhruba šestimilionová populace Turků je v Německu vedena coby “Němci”. Jenže krysa, která se narodila ve stáji, není kůň. A to by si měly uvědomit také všechny naivní sluníčkářky.

(Visited 7 606 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *