Afghánský “sirotek bez doprovodu” brutálně znásilnil čtrnáctiletou Švédku

Napsal
Sdílet článek

Tak toto u nás chce Šojdrová, Klus, Piráti, demoblok a mnozí další vítači? “Sirotek” na titulním obrázku přicestoval do Švédska právě coby “nezletilec bez doprovodu”. Samozřejmě neměl žádné doklady a jeho věk mu automaticky uvěřili na základě jeho výpovědi. Lhaní bezvěrcům je přitom součástí džihádu, tzv. takíja, píše se o něm dokonce v Koránu, vždyť i Mohamed lhal bezvěrcům, když chtěl ovládnout jejich území.

Švédský soud nařídil vyhoštění afghánského žadatele o azyl poté, co ho uznal vinným z brutálního znásilnění 14leté dívky v Jönköpingu. Shokrallah Shahzad, takzvaný „sirotek bez doprovodu“, který tvrdí, že je mu 16 let, byl shledán vinným, že oběť nalákal do lesa a znásilnil poté, co ji loni v červnu s jejími přáteli potkal u jezera v Jönköpingu. Poté, co oddělil oběť od jejích přátel a odlákal ji do lesa, Shokrallah se začal dívky dotýkat a nutil ji, aby ho políbila. Oběť protestovala a Shokralláhovi řekla, že to nechce, ale Afghánec odmítl přestat. Místo toho jí stáhl kalhoty a hodil ji na zem, kde ji brutálně znásilnil, až silně krvácela. Hrůzné znásilnění přerušil jeden z přátel oběti, který dokázal Shokralláha vystrašit.

Oběť pak odešla do dětského domova, kde bydlí, a personálu řekla, co se stalo. Policie krátce poté přijela a dívku odvezla do nemocnice. Později téhož večera se policistům podařilo pachatele vypátrat a zatknout. Linda Schönová, státní zástupkyně v případu, označila zločin za „hrubé znásilnění dítěte“. Podle Schönové, Shokrallah spáchal znásilnění za užití brutálního násilí, s lehkomyslností a krutostí. Okresní soud v Jönköpingu odsoudil Shokralláha za znásilnění dítěte ke 120 hodinám veřejně prospěšných prací, nařídil jeho vyhoštění ze země a zakázal mu vstup do země  až do roku 2027. Soud také Shokralláhovi uložil zaplatit 115tisíc SEK odškodného poškozené.

Není to šílené? Za brutální znásilnění pouze veřejně prospěšné práce, pokuta a vyhoštění na 7 let. Při tom, jak u nich to “vyhoštění” někdy probíhá je to vše směšné. Vzpomínáte si na případ, kdy jiného afghánského zločince měli deportovat běžnou leteckou linkou a nějaká sluníčkářka s podporou většiny cestujících udělala “kravál” s tím, že Afghánec musí být ihned propuštěn? A oni skutečně pod tlakem ostatních cestujících zločince nakonec vyvedli z letadla a deportaci pozastavili!!!

“Sirotek bez doprovodu” – to je zaklínadlo vítačů ve všech zemích napříč Evropou, přičemž ani podobné případy je od jejich záměrů neodradí. Takových k nám chtěla Šojdrová importovat hned padesát a ještě se našlo dost hlupáků, kteří jim u sebe doma nabídli střechu nad hlavou!!!

 

(Visited 6 093 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *