Afghánský vetřelec v Německu brutálně zbil a znásilnil 83letou stařenku

Napsal
Sdílet článek

Už ve svém jiném článku jsem se jen okrajově zmínila o tom, že v minulých dnech probíhal soud s afghánským dobytkem, který znásilnil třiaosmdesátiletou stařenku. Hodně se píše o tom, že muslimští vetřelci přepadají a znásilňují ženy prakticky po celé Evropě a sama mohu potvrdit, že denně v různých médiích na nějaký ten případ ze západní Evropy a zejména pak z Německa nebo Švédska narazím. Právě proto stále nedokážu pochopit jak je možné, že většina lidí stále islamizaci svých vlastních zemí bezmezně podporuje.

Ale vraťme se do Německa a k případu stařenky, která možná jen zázrakem přežila útok afghánského invazisty. Afghánci, jak známo, neváhají vlézt na cokoli, doma kolem sebe vidí buď chodící odpadkové pytle nebo muže. Pak ještě samozřejmě domácí zvířectvo, které většinou na jejich choutky ve finále doplácí.   Proto i v Evropě, kde tvoří Afghánci největší procento z celkového počtu invazistů, se neváhá takový Afghánec vrhnout na kohokoli, kdo je právě po ruce. A právě na to doplatila třiaosmdesátiletá paní, která na jednoho takového zmetka narazila.

Ve čtvrtek zemský soud v Lipsku odsoudil 47letého afghánského vetřelce Hamida A., odmítnutého žadatele o azyl, ke čtyřletému vězení za znásilnění. Obětí je 83letá žena z Delschitzu, která v důsledku věku trpí ztrátou sluchu. Zvečera 9. ledna překročila  Christiane B. železniční trať pod železniční stanicí na cestě domů. Kvůli její nedoslýchavosti si nevšimla, že ji sleduje Hamid B.  a čeká na ideální příležitost.

V podchodu pak brutálně srazil starou ženu zezadu na zem. Starší paní spadla tváří na asfalt. Okamžitě pocítila šílenou bolest z toho, jak se jí zlomila zubní protéza a zranila ji.  Afghánskou špínu však její zranění nezajímalo. K zraněné a bolestí naříkající paní přiskočil a brutálně ji znásilnil.

Afghánec se pak u soudu vykrucoval a tvrdil, že prý chtěl stařence pomoci. Nepřipomíná vám to něco? Tuto výmluvu slyšíme od většiny muslimských invazistů, znásilňujících v Evropě. Buď tvrdí, že chtěli jimi znásilněné oběti pomoci či se jí zeptat na cestu a ona se nějak mimochodem zranila sama. A nejspíš i znásilnila a DNA dotčeného dobytka se na ni (či do ní) dostala jen čistě náhodou.

Verdikt trestu čtyř let nepodmíněně je zatím nepravomocný. Obžalovaný i státní zástupce se proti tomu mohou do týdne odvolat. Nakonec lze očekávat, že se vše ještě pokusí na poslední chvíli uhrát na psychickou nemoc, což je ovšem u již dříve trestaného a před mnoha lety “papírově” vyhoštěného recidivisty přece jen málo pravděpodobné.

Ovšem případ, o kterém zde píšu, by se nikdy nestal, kdyby od začátku ve všem neselhala německá vláda. Ovšem ta selhává neustále, takže čemu se divit?

Žádost Hamida A. o azyl byla totiž zamítnuta před 21 lety (!) 29. dubna 1999. Nicméně i přesto zůstal v Německu, protože odpovědné imigrační orgány v Chemnitzu mu udělily toleranci a prodloužily ji 12krát!! Poslední tolerance vypršela v listopadu 2019. To vyvolává otázku, proč je stále v Německu a v lednu 2020 dostal příležitost znásilnit starší ženu?

Tolerancí je zde zřejmě myšlen tzv. “režim strpění”, ve kterém byl i černoch, který znásilňoval na severu Čech a nedávno dostal pouhé dva roky vězení s odkazem na údajné psychické onemocnění. Otázka tedy je, kolik dalších takových “strpěnců” v Německu ještě je?? Statisíce? Milion?

Imigrační úřady v Německu přesně věděly, co je zač Hamid A., který znásilnil stařenku: V jeho trestním spisu je již 25 záznamů, včetně napadení, loupeží a dvou let vězení za zneužívání dětí v roce 2016. 

A přesto je stále v Německu, ohrožuje obyvatelstvo a imigrační úřad tomu jen přihlíží a vlastně i napomáhá.

I když Hamid A. nikdy neměl platné doklady a vždy uváděl různé pseudonymy a data narození, bylo opravdu dost času na nalezení způsobů a prostředků, jak se ho zbavit. To samozřejmě předpokládá vůli to udělat. Tato vůle zde však nebyla a není.

Skandálem je i konečný rozsudek. Okresní soud v Lipsku vynesl za tak brutální čin na zcela bezbranné oběti trest odnětí svobody na čtyři roky. Takový verdikt vynesl soud u 25x trestaného recidivisty, jehož identita je navíc zcela pochybná!!! K jeho prohřeškům se pak řadí třeba i zneužívání dětí či různá násilná trestná činnost!!

Pokud se podíváme na jiné podobné rozsudky za brutální napadení, znásilnění či dokonce vraždy po celé EU, je to jako přes kopírák. Chudáček vetřelec – muslim – si vždy od soudu odnese trest, který je jen výsměchem jeho oběti a povzbuzením  jeho soukmenovcům k tomu, aby jeho činů následovali. Fešácký evropský kriminál, kde mají k dispozici 5x denně halal stravu, služby imáma, posilovnu, televizi i jiný komfort, o který se často bezúhonným bezdomovcům ani nesní, je od podobných činů neodradí. Navíc moc dobře ví, že jim bude většinou jejich pobyt ve vězení o něco zkrácen.

Oběť – třiaosmdesátiletá Christiane B., je jen řadou z tisíců obětí politiky, která dovoz invazistů z muslimských zemí bezuzdně podporuje. Politiky, která jde proti Evropanům a na ruku muslimským invazistům.

(Visited 8 830 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *