Africká invaze – během posledních tří dnů přistálo na ostrově Lampedusa 20 lodí se 791 vetřelci!! (video)

Napsal
Sdílet článek

Nedávno jsem se zde zmínila o tom, že obyvatelé Lampedusy již odmítají přijímat na svůj ostrov další vetřelce, přičemž svůj odpor dali najevo i referendem a otevřeným dopisem italské vládě. Nic se samozřejmě, jak se dalo očekávat, nezměnilo. Invazisté využívají počasí, stejně jako podvratné pašerácké neziskovky. I v těchto dnech tak přistává u břehů tohoto italského ostrova, který doplácí na blízkost k Africe, jedna loď s vetřelci za druhou.

Pouze na italském ostrově Lampedusa tak přistálo v posledních 72 hodinách 791 afrických vetřelců na více než 20 lodích. Největší z nich přepravila 267 invazistů, připravených využít pohostinnosti Evropy na maximum. Většina z nich jsou Tunisané, tedy vetřelci ze země, která rozhodně není považována za nebezpečnou. .

Ovšem invazisté nepřistávali pouze u břehů Lampedusy. V pátek přivezl trajekt další „náklad“ asi 150 Afričanů na Sicílii, odkud bude většina z nich pravděpodobně pokračovat dál do Evropy. Lampedusa je hotspotem pro nelegální vetřelce z Afriky od začátku invaze. Malý ostrov je také zářnou ukázkou toho, jak jednou dopadne celá Evropa, zaplavená miliony vetřelců. Násilí, ničení, napadání místních obyvatel a nepřátelské zabírání půdy se staly běžnou součástí „života“ na kdysi poklidném ostrově.

Podle oficiálních údajů vstoupilo do Itálie od začátku roku více než 8 000 nelegálních vetřelců. Ve stejném období roku 2019 jich bylo kolem 3000.  Invaze tedy výrazně zesílila a nezdá se, že by se mělo cokoli v budoucnu změnit. Obzvlášť, když je invaze od začátku plánovaná a řízená.

Na jednu takovou loď s vetřelci z Afriky, která připlula o víkendu, se můžete podívat níže.

 

5/5 - (3 votes)

(Visited 201 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *