Africký vetřelec, mnohonásobný recidivista Mohamed T., nyní parazitující v Německu, zůstává na svobodě (video)

Napsal
Sdílet článek

Na rozsudky, které nad muslimskými invazisty vynášejí evropské soudy, zůstává mnohdy rozum stát. Za násilné trestné činy je zcela běžná podmínka, či se jejich čin svede na psychické onemocnění, mnohdy jsou však dokonce i osvobozeni nebo se stane, že dřív, než dojde k soudu, zmizí neznámo kam. V Německu mají nyní podobný případ afrického vetřelce, který si je velmi dobře vědom, že může páchat kriminalitu jak libo, stále si zůstává na svobodě.

Asi nikoho neudiví, že tento Afričan přišel do Německa bez dokladů a při příchodu si s největší pravděpodobností vymyslel i svůj věk. A ještě jedna věc mne zaujala. Tento černoch se zaklíná podobnou pohádkou jako Abdallah Ibrahim Diallo, který vloni znásilňoval na severu Čech. A co víc, také je recidivista, je na svobodě, přičemž o jeho volný pohyb se mu postaral totožný soud v Drážďanech – opět shoda s tímto násilníkem. Ale u toho shody nekončí. Oba jsou černí, jsou z Afriky, do Německa přijeli bez dokladů a tvrdí, že pochází z Libye. Nějak moc velká shoda, že? Tak snad si i tento černoch neodskočí podobně, jako jeho soukmenovec, páchat kriminalitu do ČR.

Okresní soud v Drážďanech ve středu zrušil osmiměsíční trest odnětí svobody proti mnohokrát trestanému žadateli o azyl, který si říká „Král Abode“. Od roku 2018 proti němu byla podána žaloba již mnohokrát. V té době byl odsouzen k osmi měsícům vězení za urážku, vyhrožování a pokousání cestujícího ve vlaku. Dosud však nebyl zadržen.

Když v roce 2014 vstoupil do Německa, „King Abode“, jehož skutečné jméno je Mohamed T., uvedl, že mu je 18 let. Avšak u soudu v Bautzen v jiném případě na podzim 2019 uvedl, že se narodil 4. srpna 1997, tedy o více než rok později. Soud odsoudil amatérského rappera na 16 měsíců pozastavení probace za 24 různých trestných činů.

„King Abode“, který tvrdí, že je libyjským občanem, je policii a soudcům dobře znám. Úřady proti němu zahájily více než 60 sporů, z nichž nejméně devět bylo předáno soudu.

Vetřelec měl být také již dávno deportován, protože jeho žádost o azyl byla zamítnuta již v září 2016. Od té doby si stěžoval u soudů. „King Abode“ byl také jedním z těch, kdo byli v létě 2016 spoluzodpovědní za závažné potyčky mezi žadateli o azyl a Němci na obilném trhu v Bautzen.

Později upoutal pozornost, když na internetu předváděl útočnou pušku Kalašnikov a zvláštní zásahová jednotka ho pak musela přemoci na střeše azylového domu. 

Jak je vidět, tak ani 60  různých prohřešků proti zákonu nemusí u invazistů automaticky znamenat uvěznění. Stačí, když si třeba vymyslí, že byl v době, kdy k trestnému činu došlo, nezletilý.

Invazista si běhá neznámo kde po Německu. Nakonec je možné, že i vy ho někde potkáte. Jak se ukázalo třeba v případě jiného hosta Merkelové, Abdallaha Ibrahima Dialla, který si vloni udělal „výlet“ do ČR.

Vetřelec si je samozřejmě zcela jist, že v Německu zůstane zřejmě navždy. Ostatně, sám to vyjádřil ve videu níže. Toto video je zároveň výsměchem jak německé justici, tak tupým voličům, kteří sami dovolili, aby vše došlo tak daleko, že jsou invazisté nadřazováni původním Němcům.

 

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 670 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *