Africký vetřelec napadl v Dortmundu šestnáctiletou dívku, následně ji zbil, napadl i policisty a záchranáře, přesto prý není důvod k jeho zadržení

Napsal
Sdílet článek

Další případ multikulturního obohacení německých občanů. Tentokrát byla na ulici napadena mladá dívka, kterou posléze Eritrejec pronásledoval. Při zatýkání se pak policistům vehementně bránil. No, hlavní je, že si Němci hodlají svoji zemi obohatit o tisíce dalších podobných inženýrů, chirurgů a jiných vysoce kvalifikovaných odborníků z Afriky i Asie.

Eritrejec obtěžoval mladou dívku z Lünenu v severní části města Dortmund, přičemž byl násilný; když jeho útok odvracela, byl ještě brutálnější. Podle prvních výpovědí svědků hovořil Eritrejec s mladou dívkou na Schleswiger Strasse v úterý ve 21:20, přičemž ji i přes nezájem neustále obtěžoval a pronásledoval. 16letá dívka řekla 24letému vetřelci, že by ji měl nechat na pokoji. Co pak následovalo?

Začal být násilný a pěstí ji bil do obličeje a břicha. Dívka následně uprchla do nedaleké kavárny. Násilník, který dívku pronásledoval, se pak ještě víc rozzuřil a začal třískat stoly a židlemi o vchodové dveře. Při vzteklém útoku si poranil obličej. I když dorazila policie, zuřivého Afričana se jí nepodařilo uklidnit. Ten pokračoval v běsnění, bránil se zatčení rukama i nohama,  snažil se důstojníky kopnout a plival na ně.

Pak dorazili záchranáři a i na ně vetřelec plival. Poranění obličeje pak vetřelci ošetřili až poté, kdy  se lékaři ze záchranky podařilo útočníkovi podat sedativa. Muž byl převezen do nemocnice sanitkou. Poté byl obviněn z útoku a odporu vůči strážcům zákona. Vetřelec, který žije v Soestu, je 24letý Eritrejec, který byl policii znám pro „podobné trestné činy“. Přesto nakonec údajně nebyly zjištěny žádné důvody pro zadržení.

Diví se ještě někdo, že byl vetřelec nakonec propuštěn? Vždyť v Německu – a nejen tam – se jedná o zcela běžnou praxi. Dívka byla pouze zbita, ale nestihl ji znásilnit ani zabít a policisté i záchranáři byli také “jen” zbiti a popliváni. A německý daňový poplatník pak ještě zaplatil nejen zákrok proti africkému útočníkovi, ale také jeho ošetření.

A na závěr ještě zajímavá statistika. Díky invazní tsunami převážně mladých mužů ve věku od 18 do 35 let je v Německu o 20 procent více mužů než žen (od roku 2016). Mimochodem, hosté Merkelové nejsou téměř nikdy deportováni. V Německu je nyní odmítnuto více než půl milionu žadatelů o azyl, ale téměř všichni tam zůstanou trvale.

(Visited 755 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *