Afričtí vetřelci jdou z lodi neziskovky přímo na luxusní výletní loď s all inclusive a další videa multikulturního obohacení Evropy posledních dnů

Napsal
Sdílet článek

Jako obvykle i nyní vám přináším několik aktuálních videí z multikulturně obohacovaných evropských zemí. Evropa je africkými i blízkovýchodními vysoce kvalifikovanými doktory a inženýry obohacována prakticky denně a to vše za podpory EU i většiny evropských vlád. Samozřejmě – jak jinak – i za vaše peníze. Tedy podívejte se na to, nač i vy sami, coby občané členské země EU, přispíváte.

Vysoce kvalifikované, přínosné evropské posily si samozřejmě zaslouží i patřičný komfort. Takže záhy poté, co je loď německé neziskovky Sea watch 4, v čele s kapitánkou Racketeovou vyloží v Itálii (před pár dny celých 350 vysoce kvalifikovaných lékařů a inženýrů z centrální Afriky!!!), okamžitě tato přínosná posila Evropy zamíří na luxusní výletní loď, která by jinak nyní, za maximálního útlumu turistiky, zela prázdnotou. Personál, který se jinak stará o burany z Evropy či třeba USA, má tu čest se nyní postarat o tyto multikulturně přínosné posily z Afriky. Jen mám k ubytování jednu výtku. Strava 5x denně údajně není halal, což by samozřejmě měla EU, která tuto loď z vašich daní platí, velice rychle napravit. Mimochodem, jistě jste velmi potěšeni, že peníze z vašich daní jdou i na takto bohulibé účely:

A tady máme už přímo italskou pevninu a další přínosná kultura. Ne, to není ani Islámábád, ani Kábul, to je evropské město módy, Milano pár dní nazpět. Jak je vidět, tak letos je vysoce módní černá:

A nyní na chvilku nakoukneme do Francie a to přímo do multikulturně velmi obohacované Paříže. Tam si právě místní muslimští doktoři a inženýři vyměňovali své názory. Pokud nepomohou pěsti, proč nepoužít k argumentaci třeba auto:

Policisté z Malty se s africkým inženýrem příliš nežinýrují:

Nová zásilka vysoce kvalifikovaných lékařů z Alžírska je na cestě, konkrétně tito skončili dnes na Sardinii:

A další doktoři a inženýři, kteří včera obohatili italský ostrov Lampedusa:

A opět afričtí vysoce kvalifikovaní pracovníci nám v praxi předvádí, jak lze nejsnadněji přijít k novému mobilnímu telefonu:

Itálie a bujará oslava krátce předtím dorazivších multikulturních obohacovačů. Co slaví? Mnoho napoví jejich pokřik: “Nikdo nás už odtud nedostane!”

Na poslední obohacení se podíváme za oceán a to přímo do New Yorku. Muslim versus mariňák: kdo vyhraje??

(Visited 502 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *