Afričtí vetřelci jsou ve Španělsku ubytováni v pětihvězdičkových hotelech (video)

Napsal
Sdílet článek

V minulosti jsem vám zde ukazovala italské luxusní výletní lodě, v nichž jsou ubytováváni afričtí vetřelci v Itálii či luxusní hotely ve Velké Británii, kde taktéž ubytovávají přínosné doktory a inženýry z Afriky. Nejinak je tomu ovšem i ve Španělsku, které je podobně, jako Itálie, první zemí, kam invazisté z Afriky dorazí. Takže už asi chápete, proč bylo zapotřebí zlikvidovat cestovní ruch v těchto jihoevropských zemích. Majitelům těchto ubytovacích kapacit pak nezbývá, než v nich na náklady daňových poplatníků ubytovat právě africké vetřelce.

Ti mají postaráno nejen o luxusní ubytování, ale i o stravu 5x denně a samozřejmě, jak můžete vidět na videu, také o zábavu. Z luxusních hotelů pak mohou posílat svými chytrými mobily, které – na rozdíl od dokladů – všichni mají, videa jejich ubytování, o jakém se na dovolené často nesní ani Evropanům.

To je pak samozřejmě jako pozvánka pro další jejich soukmenovce, takže není divu, že jejich počty přímo raketově stoupají. A EU nemá na práci nic jiného, než za koronavirovou clonou přijímat další migrační pakt. Povšimněte si, prosím, jak je u nás kolem tohoto paktu ticho po pěšině, přitom se o něm v zahraničních médiích psalo poprvé už před více než měsícem a nedávno jsem na něj upozornila již podruhé.

Právě tento pakt má mimo jiné zajistit, že ve všech zemích EU budou mít “multikulturní obohacovači” stejné podmínky. Brzy tak možná podobné návštěvníky přivítají i pražské pětihvězdičkové hotely.

Ale zpět do Španělska. Podívejte se na to, jak si užívají v bazénu pětihvězdičkového hotelu ti, kdo nedávno přistáli u španělských břehů na lodích neziskovek či ve vratkách bárkách a kdo by měli podle plánu Agendy 2030 nahradit během následujících deseti let Evropany:

 

(Visited 366 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *