Dusno v Řecku – afričtí vetřelci se bouří, Afghánec s Iráncem byli postřeleni brokovnicí (videa)

Napsal
Sdílet článek

V několika svých předchozích příspěvcích jsem upozorňovala na situaci v Řecku, zejména pak na ostrově Lesbos, který je invazí nejvíce postižen. Už dlouhodobě zde dochází k devastaci majetku místních obyvatel, ke krádežím, napadání, požárům, ale i vzpourám vetřelců. Vše se v době koronavirové, kdy jsou i invazisté nuceni zachovávat jistá pravidla, o něco víc přiostřilo.

Už několik dní dochází k mohutným protestům afrických migrantů, kterých je na ostrovech poměrně hodně a to i přesto, že je Řecko hlavní vstupní branou především pro invazi z Asie. Může se jednat o vetřelce, kteří tam doputovali v době, kdy byla za Salviniho Itálie nedostupnou, ale také se může jednat o ty, které loví neziskovky i lodě, vyslané EU k africkým břehům v oblasti východní Libye v rámci operace Irene. Část je jistě dopravena Turky nejprve do Turecka, odkud posléze pokračují dál do Řecka.

Afričanům, stejně jako ostatně všem invazistům  v řeckých táborech, jde však od začátku o jediné: dostat se dál do Evropy. A to se jim zatím nedaří, navíc v době koronavirové došlo k uzavření hranic a “sirotci”, dopravovaní letadly do Německa, tvoří jen zlomek ze všech migrantů v táborech. Mnozí z nich pak byli přestěhováni do hotelů, jejich ubytování je samozřejmě plně hrazeno z prostředků EU, tedy z daní občanů EU, neboť tento moloch sám o sobě vůbec žádné finance negeneruje, výhradně “prožírá”.

Část nakažených invazistů, především z Afriky, pak byla umístěna v samostatném hotelu do karantény, kam jim dokonce poslala humanitární pomoc i naše vláda (zejména hygienické potřeby). Tatáž vláda, která svým hlasováním na ministerské úrovni nedávno zamítla pomoc Řecku. Tedy invazistům pomoc ano, Řekům ne. O hotelu, do kterého ona pomoc putovala, si můžete přečíst zde a najdete tu také video, na kterém můžete vidět, koho naše vláda finančně podpořila například v situaci, kdy odmítla odpustit DPH za životně důležitý lék velmi těžce nemocným českým dětem.

Ale nyní zpět k oněm nespokojeným Afričanům. Ti již před pár dny začali protestovat proti ubytování v táborech, chtěli by větší komfort a především dostat se dál do Evropy. Opět důkaz, že je celá Afrika přesvědčena o tom, že Evropa je povinna se o Afriku postarat. Dále se můžete podívat na videa naštvaných afrických vetřelců:

👇DE🇩🇪GR🇬🇷EN🇬🇧👇22.04.20ein weiteres Video vom Protest der Afrikaner in Moria, Lesbos. Öffnen Sie endlich Ihre Augen und sehen Sie, dass es keine Flüchtlinge aus Syrien gibt. Warum akzeptieren wir alle illegalen afrikanischen Einwanderer in Europa? Wurden die Probleme der europäischen Bürger gelöst und können wir auf einmal die Probleme ganz Afrikas lösen? άλλο ένα βίντεο από την διαμαρτυρία των Αφρικανών στην Μόρια της Λέσβου. ανοίξτε τα μάτια σας επιτέλους και δείτε πως δεν υπάρχουν πρόσφυγες από την Συρία. Γιατί δεχόμαστε όλη τους παράνομους Αφρικανούς μετανάστες στην Ευρώπη; έχουν λυθεί τα προβλήματα των ευρωπαίων πολιτών και είμαστε σε θέση να λύσουμε τα προβλήματα όλης της Αφρικής; another video from the protest of the Africans in Moria, Lesvos. open your eyes and see that there are no refugees from Syria. Why do we accept all illegal African immigrants in Europe? have the problems of European citizens been solved and are we able to solve the problems of Africa?

Zveřejnil(a) I stand with Greece dne Pátek 24. dubna 2020

Nedávná příhoda pak jen potvrzuje, že výzva obyvatel okupovaného ostrova Lesbos dochází jistého naplnění. Dva invazisté- Iránec a Afghánec – byli postřeleni brokovnicí zhruba  5-7 km severovýchodně od tábora v Morii, kde se nacházeli ještě v doprovodu dalších dvou vetřelců. Po systematickém a důkladném vyšetřování se podařilo v krátké době identifikovat osobu, která ve středu odpoledne postřelila loveckou puškou a zranila oba migranty. Pachatelem je řecký občan, který byl zatčen v odpoledních hodinách na ostrově Mytilene. Řek byl obviněn z pokusu o vraždu a porušení zákona o zbraních. 

Je velmi pravděpodobné, že invazisté opět někde něco demolovali, pokoušeli  se někoho okrást nebo vykrádali některý z opuštěných objektů. Naštvaný venkovan pak zřejmě vzal spravedlnost do svých rukou a nejspíš mu nepomůže ani sebelepší obhajoba, protože všude v Evropě jsou nelegální vetřelci protěžováni. Ostatně, policie již dávno místní upozornila, že je před invazisty chránit nebude. Navíc Řek vlastnil brokovnici nelegálně a všichni víme, jak zarputile se snaží EU všechny občany odzbrojit.

Je jen otázkou času, než pohár trpělivosti místních přeteče a mezi invazisty budou i první mrtví. A divil by se jim někdo? Jak dlouho můžete vydržet se nečinně dívat na to, jak vám vaši rodnou zemi devastují cizí nájezdníci, aniž by proti nim účinně zasáhla vláda či EU? Naopak, EU ještě vetřelcům pomáhá. Kdo by se tedy v tomto případě nezačal účinně bránit? Vždyť mezi vetřelci jsou i džihádisté, kteří ještě nedávno bojovali v řadách některé z bojůvek jako ISIS, Al Kajda, An Nusra, Boko Haram či Aš Šabáb. Ti ničemu jinému, než patřičně radikální odezvě neporozumí!!!

 

 

 

 

(Visited 921 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *