Afrika bez roušek, omezení a rozestupů, ale i bez mrtvol v ulicích (video)

Napsal
Sdílet článek

Čím déle trvá toto covidové šílenství a čím více lze srovnávat, tím více jsem přesvědčena, že v zemích, kde se zavádí drakonické restrikce, skutečně nejde o nic jiného, než start tzv. Velkého resetu, či – chcete-li – průmyslové revoluce 4  a především totální globalizace. Likvidace drobných živnostníků je patrná. Přitom například u nás tvoří služby 60% ekonomiky! Jihoevropské země, které byly  beznadějně zadlužené i bez covidových omezení, jsou pro změnu zcela závislé na de facto mrtvém turistickém ruchu. A tak bychom ve výčtu ekonomických důsledků, z nichž nejhorší je asi astronomické zadlužování zemí, které zavedly restrikce,  mohli pokračovat. Mimo uvedeného je třeba upozornit i na to, že po celou dobu se Brusel snaží převzít i poslední zbytky suverenity členských zemí. Vše tak jde přesně podle plánů globalistů…

Nicméně nejde jen o ekonomiku. Důležité je, že mnohé restrikce vedou k narušení imunitního systému lidí. Nejprve povinné roušky, později dokonce respirátory. A do toho nabádání k neustálé dezinfekci prakticky všeho. A to vše bez sebemenšího důkazu funkčnosti daných opatření. Aby imunitní systém posiloval, musí neustále trénovat, tedy být v běžné interakci s patogeny. To však svému vlastnímu imunitnímu systému  ti, kdo striktně dodržují veškerá nařízení, nikterak nedopřejí. Vše ještě dorazí neustálým dezinfikováním celé domácnosti.

Myslím, že další problémy se objeví po dlouhodobějším nošení prachových respirátorů, které nejsou na daný účel určeny. Zprvu na nich bylo uvedeno, že se nesmí nosit déle, než 40 minut v kuse, nicméně nyní se to na nich již údajně neuvádí. Takže spousta lidí u nás, v Německu a Rakousku (jde o jediné země, které tento nesmysl zavedly) se zcela bezdůvodně dusí v prachových respirátorech. U nás a v Německu jsou přikázány i venku, což je ještě horší.

Nový ministr zdravotnictví,  agent “Kůže”, nyní vyhrožuje, že pokud budou lidé zlobit, tak nařídí nošení prachových respirátorů i v horkém létě. Všech, kteří  musí ten nesmysl nosit celé dny dlouhé hodiny, je mi upřímně líto. Jak je možné, že v žádné jiné zemi světa tyto respirátory nejsou povinné?? Proč jsou povinné jen v Německu a dvou jemu podřízených poslušných protektorátech?

Tak si říkám, zda mnozí z těch mrtvých nezemřeli především v důsledku dlouhodobého narušení vlastní imunity právě dodržováním mnohdy zcela nesmyslných restrikcí. Otázka je, kolik lidí zemře v důsledku zcela jiných problémů, třeba právě v důsledku dlouhodobého nošení prachového respirátoru, který k těmto účelům rozhodně není určen.

A nyní ke slíbené Africe, kde nikdo podobné problémy neřeší. Objevila jsem toto zajímavé video, o které se chci s vámi podělit, V minulých dnech jej natočila německá rodina, která se rozhodla vyrazit do Tanzanie, kde je zatím ještě život v pořádku. Žádné hadry na hubě a už vůbec ne prachové respirátory, žádné uzavřené obchody ani rozestupy. A také žádné mrtvoly po ulicích..

A nakonec ještě bonus, zhruba měsíc staré video z Minsku, kde se na koncertě sešlo 14 tisíc fanoušků. Podle informací jsou fanoušci živi a zdrávi a v běloruských ulicích nesbírají hromadně mrtvoly…  Už chápete, proč se vloni tak úporně snažili všichni loutkoví západní politici odstranit z postu právě Lukašenka?

Tak si říkám, co to musí být za virus, který tak dobře zná hranice…

 

 

 

 

(Visited 380 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Autorka neuvedla, že soudruzi z WHO, při “rozjíždění pandemie kovidu” nabídli Lukašenkovi 4 miliardy usD, jako “nezištnou” pomoc při “řešení” tohoto. Chtěli za to maličkost – jen trochu pochopení pro jejich soudružku Tichanovskou a její “hnutí za lidská práva” a její volební šarády …
    Lukašenko pohrdl jejich ” ušlechtilou nabídkou”, tak mu sebrali skoro jisté spolupořádání mistrovství v hokeji …
    Ale Bělorusko se dnes směje, jaký to kontrast nezlomený “diktátor” Lukašenko se svobodnými Bělorusy a naše země s kovidem zblblým národem a připosraným, zbabělým, zkorumpovaným “vůdcem” ano, bude líp… Otázkou je jen, komuže to je, nebo bude líp?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *