Afrika se stěhuje do Evropy – další nálož multikulturního obohacení Evropy posledních dní (videa)

Napsal
Sdílet článek

Videa z posledních dní zcela jasně ukazují, že současná invaze už velmi pravděpodobně předčila invazi z roku 2015. Především probíhá kontinuálně po celou dobu, kdy jsou Evropané odváděni k zástupnému problému jménem koronavirus a v létě byly plně využity i turisty opuštěné pláže, kde se vetřelci prakticky denně vyloďují. Už chápete, komu se nejvíc hodí likvidace cestovního ruchu, zejména  Itálie a Španělska?

Na prvním videu můžete vidět víkendový obrázek ze Španělska. Tedy skutečně se nejedná o záběry z rovníkové Afriky, jak by se mohlo na první pohled zdát.

A opět víkendové Španělsko a multikulturní obohacovači v akci:

Nyní trošku odbočíme od obohacovačů, ale ve Španělsku zůstaneme. Tyto ulice letoviska na ostrově Ibiza bývaly každoročně v tuto dobu přeplněné turisty. Takže otázka zní: komu se prázdné ulice a pláže jihu Evropy hodí nejlépe?? Kde nejsou turisté, tam nejsou ani zbyteční diváci…

Další obohacovači připluli do Itálie.. Zamíří opět do luxusních hotelů, kam letos nemohli žádní zahraniční turisté či na letos opuštěné luxusní výletní lodě???

Šílené! Italská policie proti Italům!! Italská policie používá sílu proti jiným Italům, aby bylo umožněno  tajné přistání invazistům z Afriky. Tuniská rybářská loď vyloží 500 nelegálních Afričanů na Lampedusu, Lampedusané obsadí přístav, ale jsou vyhnáni, zatímco afričtí vetřelci jsou přivítáni!!!

To není Saudská Arábie, to je italský Řím:

Allahu akbar!! Toto video je třeba pustit i se zvukem… Opět jde o Itálii minulých dní…

A zde obrázek opět z Itálie. Italská důchodkyně nemá už ani na to, aby si koupila jídlo, musí sbírat odpadky, aby se najedla, zatímco vetřelci jsou vykrmováni natolik dobře, že jídlo, které dostanou, vyhazují, jak jsem zveřejnila v nedávném příspěvku….

Obrázek

A na závěr se podíváme severněji. Ne, to není Írán, Saudská Arábie ani Afghánistán či Pákistán. To je multikulturní Khanův Londýn:

(Visited 1 187 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *