Agresivní vetřelci napadli posádku lodi, která je vylovila ze Středozemního moře

Napsal
Sdílet článek

Další případ v duchu přísloví  „čiň čertu dobře, peklem se ti odmění“.  Problémy, způsobené vstřícností k muslimským vetřelcům, nemají jen ženy a dívky, které se „zahodí“ s muslimským migrantem či důchodci, vyhazovaní z bytů kvůli invazistům, které původně vítali,  ale i mnozí další, kdo v údajně dobrém úmyslu jakkoli vetřelcům pomáhají. I na lodích, které invazisty loví z vod Středozemního moře, občas dochází ke vzpourám.

Vetřelce neloví výhradně lodě neziskovek, obzvlášť pak nyní, kdy je doprava poněkud omezena a moře mezi Evropou a Afrikou kvůli koronavirovým opatřením nebrázdí tolik lodí neziskovek, jako obvykle v tuto roční dobu.  Občas se tedy stane, že nějaké ty invazisty vyloví také lodě komerční, které běžně nevyplouvají na moře čistě za tímto účelem. A to se také stalo v minulých dnech.

Německá kontejnerová loď „MV Marina“ posbírala u Malty 79  migrantů, aniž by vzala v úvahu rizika, která by jim mohla tato vstřícnost způsobit. Invazisté jsou na lodi už týden, tedy od minulé neděle. Jenže loď zatím na moři  uvízla, což vyvolalo agresi mezi vetřelci, kteří si přejí cestovat dál do Evropy. Naštvaní invazisté tudíž zaútočili na posádku, která se raději z bezpečnostních důvodů v lodi zabarikádovala. Lodní společnost nyní varuje před eskalací situace na palubě lodi.

Toto rozhodně není ojedinělý případ, některé obchodní lodě už zažily šok poté, co jejich posádka vylovila z moře podobné „trosečníky“. Například ropný tanker „El Hiblu 1“ byl vylovenými invazisty unesen, na lodi „Vos Thalassa“  vylovení vetřelci revoltovali a ohrožovali posádku.

Přepravní společnost Klingenberg, jíž patří loď MV Marina, kde se nyní vetřelci vzbouřili, varovala před eskalací situace na své kontejnerové lodi. Posádka nákladní lodě zachránila v neděli 79 vetřelců z moře u Malty a to přímo na žádost Malty. Zásadním problémem je i fakt, že je na této lodi nedostatek zásob potravin a vody pro posádku a migranty. Loď se tak dostává do jakési slepé uličky, protože nemá kde přistát. Žádná země totiž nechce nechat tyto agresivní invazisty vylodit na svém území. 

Vlastník přepravní společnosti, Thies Klingenberg řekl, že k prvním projevům agrese došlo ve středu odpoledne. Posádka lodi se proto nyní zabarikádovala na palubě a čeká na přidělení přístavu. Klingenberg hovořil o mezinárodní a humanitární katastrofě.

Kdy konečně všem podporovatelům invaze dojde, jaký problém svým vítačstvím způsobují celému našemu kontinentu? Všimli jste si, jak často má v importu vetřelců „prsty“ Německo?? To, co se jim nepodařilo 3/4 století nazpět, to se jim nejspíš podaří nyní…

Aktualizace: Podle posledních zpráv již došlo k vylodění invazistů v italském městě Porto Empedocle na Sicílii, kde jim dokonce poskytli první pomoc a posléze by měli být odvezeni. O tom, že budou za vzpouru na lodi jakkoli potrestáni se ovšem zdroje nezmiňují. Po pravdě, ani bych se nedivila, kdyby se členové posádky z nákladní lodi rozhodli, že nakonec na invazisty nepodají trestní oznámení.  Plně by to odpovídalo zvrácené pseudohumanitě, kterou v posledních letech Němci projevují až vrchovatě. Možná se jim to časem vrátí, až některý z agresivních vetřelců multikulturně „obohatí“ někoho z příbuzných členů posádky.

4.4/5 - (7 votes)
(Visited 1 252 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *