Aktuální shrnutí volebních podvodů v USA – Biden nemá nic jisté!

Napsal
Sdílet článek

I přes neustálé ubezpečování především evropských mainstreamových médií, slouhovských politiků, kteří již dávno popřáli k vítězství Bidenovi, ale i navzdory veškerým přípravám Bidenova týmu k nástupu na prezidentský post, zatím není jeho údajné vítězství vůbec jisté. To se potvrzuje s tím, jak postupně vyplouvají na povrch další a další podvody ve sporných státech. Někde už je po opakovaném sčítáni natolik malý rozdíl, že stále může dojít k jistému zvratu. Podle tohoto článku má nyní Trump 13 cest k vítězství, zatímco Biden jich má jen 10.

Pensylvánie – snad žádný stát v dějinách USA se nezapojil do většího podvodu, než Pensylvánie v případě letošních voleb. Stát řídí zkorumpovaní demokraté, kteří už tvrdí, že je Biden  vítězem. Rudy Giuliani však před pár dny navštívil stát a narazil na množství podvodů, které byly v tomto státě k vítězství Bidena využity. Není možné při stávajících důkazech o manipulacích tato skandální zjištění vyvrátit. Giuliani se snaží případy podvodů posunout kupředu prostřednictvím soudů, které budou muset prošetřit stovky tisíc nelegálně započítaných hlasů. Jakmile bude případ projednáván před spravedlivým soudem, Trump velmi pravděpodobně vyhraje Pensylvánii.

Wisconsin – tento stát také nyní ukazuje Bidena v čele, ale brzy ráno po volbách se více než 100.000 hlasů jakoby zázrakem objevilo v Milwaukee. Přepočítávání pokračuje. Kromě toho žaloba tvrdí, více než 100.000 hlasů bylo nelegitimních, všechny tyto hlasy byly pro Bidena. Tento případ je také u soudu. Současný náskok pro Bidena je jen 20 000 hlasů. Stále je velmi pravděpodobné, že dalším sčítáním a soudním projednáním vyhraje Trump i tento stát.

Michigan – tento stát je také plný podvodů. Demokratičtí vůdci udělali vše, co mohli, aby zde Bidenovi ukradli volby. Stejně jako ve Wisconsinu, také zde bylo více než 100.000 hlasů v Detroitu v noci voleb přiděleno zřejmě podvodem, čímž  došlo ke zvratu v Trumpově dosavadním vedení. Ve středu večer Sidney Powell podal stížnost proti zkorumpovaným demokratům, kteří řídí stát. Tento případ se stále vyšetřuje. Jakmile budou nezákonné hlasy eliminovány, prezident Trump má velmi dobrou šanci na vítězství také v tomto státě.

Georgia – i v tomto státě se objevilo mnoho podvodů. Prezident vyhrával tento stát ještě v noci voleb o 100 000 hlasů. Ale pak se počítání v Atlantě náhle zastavilo kvůli poruše vodovodu v centru města, kde se počítaly hlasy. Voda zatím nikdy nepřerušila sčítání voleb, to se přihodilo nyní poprvé. Pak se náhle dostal Biden do vedení, které v současné době činí kolem 13.000 hlasů. U soudu jsou nyní dva případy, z toho jeden inicioval Lin Wood a druhý Sidney Powell ve středu večer. Pokud dojde ke spravedlivému soudu, Trump pravděpodobně vyhraje i tento stát.

Nevada – i v tomto státě se podařilo prokázat hodně podvodů. Podpisy hlasujících voličů nebyly ověřeny v případě stovek tisíc hlasů. Je velká šance, že prezident Trump vyhraje i tento stát, pokud se podaří falešné hlasy odstranit. V Nevadě se zatím čeká na vyšetření mnoha sporných případů. Biden zde v současné době vede o 34.000 hlasů.

Arizona – nikdo zatím neví, co bude s tímto státem. Vzhledem ke zpoždění při sčítání hlasů je možné, že i tento stát bude ukraden prezidentu Trumpovi. Biden v současné době vede o pouhých11.000 hlasů.

Při součtu soudních případů týkajících se všech podvodů, má prezident Trump13 různých cest jak vyhrát volby:

U Bidena existuje 10 cest, jak vyhrát volby:

 

Vše bude samozřejmě záviset i na soudech, nicméně jedno je už nyní jisté: prezidentské volby v USA v roce 2020 vejdou do historie jako volby s rekordním počtem podvodů…

(Visited 230 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *