Al Jazzíra oslavuje vítězství Bidena a Biden vyzval k džihádu proti USA

Napsal
Sdílet článek

A samozřejmě s Al Jazzírou slaví všichni muslimové. Především pak ti, kteří dávno plánovali emigrovat do USA. Jak známo, tak Biden je  velkým zastáncem muslimské invaze a dokonce prohlásil, že přijme téměř 30 tisíc muslimů, kteří žádali o azyl, ale za Trumpa neměli šanci. Jedná se většinou o Somálce a Syřany.

Al-Jazzíra vyšla nadšeně s titulkem: „Muslimský zákaz USA má skončit v první den Bidenova prezidentství”. Přesto ve skutečnosti neexistuje žádný „muslimský zákaz“. Jednalo se vlastně o podmínky zákazu, který původně zahrnoval sedm zemí, které byly vybrány ještě Obamovou administrativou.    

Trump ve skutečnosti uložil dočasné zákazy několika muslimským zemím, spolu se Severní Koreou. Jednalo se o země, které nemohly nebo odmítaly poskytnout adekvátní údaje o lidech, kteří se snaží vstoupit do Spojených států.   Od Al Jazzíry a jejích islámských extremistů se nicméně očekává, že budou propagovat dezinformační kampaň proti Trumpovi. Oslavují Bidena a demokraty, protože v minulosti nejen umožňovali, ale rozvíjeli jejich ambice. Írán je rovněž nadšený z vyhlídky na Bidenovo vítězství. Íránský prezident Hassan Rouhani vyzval Bidena, aby kompenzoval minulé chyby a vrátil se k původní jaderné dohodě

Americká islámská extremistická organizace CAIR nejen poblahopřála Bidenovi k předčasnému vítězství, ale také prohlásila že doufá, že dodrží předvolební sliby, mezi něž patří zaměstnávání muslimů na všech úrovních jeho administrativy. Bidenovo vítězství tedy zcela zřejmě oslavují muslimové po celém světě.  

První den svého případného prezidentství má Joe Biden v úmyslu zrušit zákazy cestování, zavedené za Donalda Trumpa pro cestující ze 13 zemí, většinou muslimských. Krátce po svém nástupu do funkce v roce 2017 vydal Trump výkonný příkaz, který zakazoval vstup cestujícím ze sedmi většinou muslimských zemí do Spojených států.  

Trumpova administrativa zákaz i seznam zemí několikrát přepracovala kvůli právním problémům a Nejvyšší soud potvrdil její verzi v roce 2018. Země, na které se vztahují omezení vstupu, se v průběhu let měnily. Podle politických expertů lze zákazy snadno zrušit, protože byly vydány výkonným nařízením a prezidentským prohlášením, ale soudní spory konzervativců by tento proces mohly oddálit.  

V říjnu Biden také slíbil, že bude tlačit na politiky, aby přijali zákony na boj proti rostoucímu počtu zločinů z nenávisti v USA.  

” Moje administrativa bude vypadat jako Amerika, kde muslimští Američané slouží na všech úrovních, řekl. “V první den ukončím Trumpův protiústavní zákaz muslimů.” Trump uložil cestovní omezení – kritici jej často označují jako „zákaz muslimů“ – prostřednictvím řady výkonných nařízení, které vyčleňují Írán, Libyi, Somálsko, Sýrii a Jemen, což vyvolalo kritiku, že se jedná o nezákonnou náboženskou diskriminaci. Trump poté rozšířil zákaz o Venezuelu a Severní Koreu a později na seznam přidal Nigérii, Súdán, Myanmar a další tři země.  

“Muslimské komunity jsou první, kdo pocítil útok Donalda Trumpa na černé a hnědé komunity v této zemi, s jeho odporným muslimským zákazem.” Tento boj byl úvodní palbou v téměř čtyřletém neustálém tlaku a urážkách, “ řekl Biden.  

Nakonec ještě taková perlička z Bidenovy předvolební kampaně. Ti, z vás, kdo umí anglicky, se mohou podívat na video, v němž slibuje muslimům “americký džihád”. Tedy Biden je pro muslimy v rámci USA podobným symbolem, jakým je pro muslimy v rámci Evropy Merkelová s jejím “wir schaffen das”. Ovšem Biden její “zvládání” povýšil přímo na přání úspěšného džihádu…

 

O co šlo? Joe Biden při projevu na Summitu muslimů Emgage Action sdílel hadís, ve kterém Mohamed svým následovníkům řekl, aby bojovali proti zlu rukou, jazykem nebo srdcem. Problém je v tom, že v tomto kontextu Mohamed povzbuzoval muslimy, aby vedli různé druhy džihádu (džihád ruky, džihád jazyka a džihád srdce) proti každému, kdo se vzbouří proti šaríi. Proto Biden možná jen omylem, ale přesto, vyzval k džihádu proti své vlastní zemi.

(Visited 455 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Musím prostě parafrázovat Milouše Jakeše: “30 tisíc muslimů? 30 milionů ať vezmou, Bidenové a jiní”. Hrobaři Ameriky, dodávám já.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *