Al Kajda chce zavraždit organizátora pálení koránu ve Švédsku (video)

Napsal
Sdílet článek

Na každého, kdo si dovolí vystoupit navenek proti islámu, bývá vyhlašována fatva. To je rozsudek smrti nad tím, kdo špiní islám, kdo odmítá islamizaci či nad odpadlíkem od islámu. Rasmus Paludan, dánský politik, který má ze strany matky kořeny ve Švédsku, si dovolil příliš. Pálil korán v zemi, kterou již muslimové považují za svůj vlastní chalífát, ve Švédsku.

Poté, co byli ve Švédsku na “turné” pálení koránu členové dánské protiislámské strany Stram Kurs, kdy spálili několik Koránů na protest proti islamizaci sousední země a za svobodu projevu, teroristická organizace Al-Káida oznámila, že zavraždí vůdce strany. Paludan, nicméně nedbá na hrozbu a naopak se chystá na další návrat do Švédska a pokračování v pálení koránu.

Už několikrát jsem vás zde informovala o pálení koránu členy protiislámské strany Stram Kurs. Ti se rozhodli spálit korán v silně islamizovaném Švédsku, přičemž policie oznámila předsedovi strany Paludanovi, že má  zákaz vstupu do země na dva roky a v rozporu s ústavou zakázala jejich demonstrace po celém Švédsku. Navzdory tomu provedli straničtí představitelé několik akcí, včetně pálení koránu se slaninou a hraní fotbalu s koránem.

Geert Wilders, vůdce holandské Strany svobody (PVV), který již nyní žije pod výhrůžkami islamistů, v pondělí poznamenal, že muslimská teroristická organizace Al-Káida nyní vyzývá všechny muslimy v Evropě i mimo ni, aby zaútočili na všechny jedince, kteří degradují islám, jejich lžiproroka Mohameda a Korán.

Al-Káida uvádí seznam lidí, o které se obzvláště zajímá a nové jméno na seznamu smrti je Rasmus Paludan. Teroristická organizace navíc stále pátrá po švédském umělci, protiislámském aktivistovi Larsu Vilksovi. Níže je  výňatek z poselství Al-Káidy, kde vyzývají všechny muslimy v Evropě i mimo ni k vraždám všech lidí pod fatvou:

Právě tento příspěvek Al Kájdy sdílel na svém Facebooku Geert Wilders.

V komentáři k Wildersovu příspěvku na Facebooku Paludan píše, že je alespoň na seznamu dobrých lidí. Dodává, že hrozby nejsou nic, co by zastavilo jeho nebo kolegy ze strany Stram Kurs. Nedávno strana zahájila benefiční akci, aby mohla pokračovat ve svém boji proti islámu ve Švédsku.

15 muslimských kongregací požaduje změnu zákona, který by měl výslovně zakazovat pálení Koránu. Požadují také změnu švédské ústavy, která by měla výslovně zakazovat kritiku islámu. Ale i přes tyto požadavky, které už nejsou ničím jiným, než pomalým přechodem Švédska na právo šaría, potažmo chalífát, odpůrce islamizace neodradí.

K dánským politikům se nedávno přidali i Švédové. Policie momentálně zjišťuje, kdo je autorem tohoto videa, tedy kdo spálil korán a ještě si na něm opekl slaninu. Údajný pachatel tohoto “otřesného činu” by měl být stíhán za zločin z nenávisti:

Švédistán už to má zřejmě spočítané stejně, jako celá Evropa. Zatímco Al Kajda vyzývá k vraždění Evropanů, tak její členové se v davech vydávají dál do Evropy, nemálo jich putuje z nedávno vyhořelého tábora Moria. A to vše za plné podpory podvratných neziskovek a pro Evropany genocidní EU.

 

 

 

(Visited 137 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *