Alarmující nárůst mrtvě narozených dětí v Kanadě u plně očkovaných matek

Napsal
Sdílet článek
V tomto článku uvidíme jedno video, kde dr. Nagase z Kanady vysvětluje, že k mrtvě narozeným dětem dochází v různých částech Kanady a že se tak děje POUZE u očkovaných matek. Jako druhé video uvidíme poslance z kanadského parlamentu, kde poslanec Rick Nicholls konfrontuje ministryni zdravotnictví ohledně těchto statistik nárůstu mrtvě narozených dětí u očkovaných matek. Více v článku a videích.

 

Tento příběh dnes slýcháme odevšad, zejména od pohřebních zřízenců, kteří jsou zděšeni obrovským nárůstem úmrtí těchto dětí u očkovaných matek.

Na čtyřminutovém videu dr. Nagase vysvětluje, že k mrtvě narozeným dětem dochází v různých částech země a že se tak děje POUZE u očkovaných matek.

Dr. Nagase uvedl, že počet mrtvě narozených dětí ve Waterloo byl 28× vyšší než obvykle, ale pouze u očkovaných matek.

Nagaseho zdrojem údajů o Waterloo je provinční prokurátor (srovnatelný s generálním státním zástupcem), který zase získal údaje od zdravotní sestry, která pracuje v nemocnici.

Lidé, s nimiž Nagase v minulosti hovořil, nyní zcela mlčí. Něco v nich vyvolalo strach mluvit. To je zvláštní.

Ověřování faktů ověřovatelů faktů

Ve zpravodajství CBC byla zveřejněna „kontrola faktů”, která to zpochybňuje: Falešné tvrzení o narození mrtvého dítěte mezi očkovanými matkami v nemocnici v B.C. bylo označeno za škodlivou dezinformaci.

Nikdy tedy neprokázali, že by některé z tvrzení Nagase bylo nepravdivé!

Studie citované v rámci kontroly faktů vůbec nedokazují jejich tvrzení o porodech mrtvých dětí očkovaným matkám! Předpokládají, že na tyto studie nikdo neklikne a neporovná je s tvrzením (mrtvé porody, očkované matky). To je velmi zavádějící, ale novináři to zřejmě nevadilo.

Kontrola faktů říká: „Vancouver Coastal Health říká, že lidé šířící fámy nemají žádné spojení s nemocnicí Lions Gate”.

Ano, je to tak. Ale to Nagase nikdy netvrdil!

Možná je lepší, když tito ověřovatelé faktů uvedou přesnou citaci a pak ukáží důkaz, že se mýlí. Tato kontrola faktů nic z toho nedělá. Jste překvapeni?

Kontrola faktů také říká, že ivermektin nefunguje. Stále hledám lékaře, který ivermektin vyzkoušel a pak od něj upustil.

Nejvyšší představitel zdravotnictví v Ontariu: „věřte mi“

Ontarijská ministryně zdravotnictví Christine Elliottová byla v ontarijském provinčním parlamentu dotázána poslancem Rickem Nichollsem a požádána o důkazy. Řekla pouze, že to (očkování) bylo testováno, je to bezpečné a všichni bychom měli zdravotnickým úředníkům věřit.

Jinými slovy, neexistují žádné důkazy, které by mohla uvést, ale měli byste nám věřit, protože jsme všichni dospěli k závěru, že je to bezpečné. Uklidňující, že? Žádné skutečné údaje o tom nejsou, ale jak by řekl Bobby McFerrin: „Nedělejte si starosti, buďte šťastní.“.

Všimněte si, že Nicholls je jedním z těch opravdu dobrých chlapíků: nyní je nezávislý poté, co byl kvůli svým názorům na vakcínu vyhozen z Progresivní konzervativní strany. V Progresivní konzervativní straně se zřejmě nesmí říkat pravda.

Studie NEJM

A co ta studie NEJM v této věci? No ta, v době, kdy byla napsána, bylo příliš brzy na to, aby se vědělo, jak dopadla těhotenství, protože mnoho žen bylo právě očkováno. Studie už měla být hotová, ale o tom, jaké byly její konečné výsledky, slyšíme jen cvrčky. Zajímalo by mě, proč tomu tak je? Ví to někdo?

Zdroj článku

  • Překlad: David Formánek

5/5 - (2 votes)

(Visited 377 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *