“All lives matter” – pod tímto heslem dnes bude protestovat Pegida. Budou nařčeni z rasismu?

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak v dnešní době už můžete v Evropě protestovat jedině s transparenty Black lives matter. Jak jsme se mohli od pokrokových britských profesorů dozvědět, tak bílé životy jsou méněcenné, tedy je dokonce žádoucí tvrdit, že na nich nezáleží. Pak vás možná povýší. Ale co Německo, vzor vší politické korektnosti a pokrytectví?

V Drážďanech se dnes koná demonstrace Pegidy, která má za cíl mimo běžných témat islamizace a nekončící invaze také protiheslo ke stávajícímu Black lives matter. Chtějí vystoupit s heslem All lives matter, což v Německu jistě vyvolá patřičné reakce mainstreamových politiků i presstitutů. Víme-li, že za zcela pravdivý projev nechali z Bundestagu vyvést jednoho z poslanců, pak je nasnadě, že ani toto heslo jen tak neprojde.

Lze předpokládat, že pozvánka na demonstraci neušla ani očím Antify a ta je dobře připravena se jako vždy pokojným demonstrantům postavit s dlažebními kostkami či pyrotechnikou. A nedivila bych se, kdyby se na tom přiživila i místní muslimská komunita.

Každopádně by mohlo být v Evropě, zejména v zemích, kde bylo řádění Antify a BLM nejhorší, podobných demonstrací víc, aby bylo vidět, že ne každý si sype popel na hlavu za neexistující viny, ne každý má potřebu klečet před černochy a líbat jim nohy. Tato demonstrace by mohla být inspirací k dalším, ve stejném duchu. Aby bylo vidět, že zatímco “demonstranti” pod transparentem BLM mnohdy rabují, ničí soukromý majetek i sochy a napadají kolemjdoucí, tak demonstranti ALM jsou poklidní a kultivovaní.

(Visited 293 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *