“Alláh je pánem světa”, křičí muslimský vůdce a pálí švédskou a norskou vlajku (video)

Napsal
Sdílet článek

Jak jsem i zde několikrát upozornila, tak jak ve Švédsku, tak v Norsku se v minulých týdnech pálil Korán a probíhaly tam protiislámské demonstrace. Reakce muslimů po celém světě na sebe  samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Mimo nepokojů nejen ve městech, kde k pálení koránu došlo, ale i v jiných městech v obou zemích, se ozvali i muslimové přímo v islámských zemích.

Muslimský vůdce spojený s teroristickou organizací v Sýrii, ve videoklipu šlape na švédskou a norskou vlajku a pak je spálí s výkřikem, že “Alláh je pánem světa”. Mělo jít o reakci na pálení koránu v Malmö i v Norsku. Muslim dále říká, že jde o znesvěcení vlajek ze strany muslimů, kteří prohlašují, že vlajky musí nyní hořet v každé islámské a arabské zemi.

Připomínám, že na konci srpna navštívila Malmö dánská protiislámská strana Stram Kurs, aby demonstrovala proti islámu, který podle ní nelze začlenit do civilizovaných zemí. Během návštěvy byla v Rosengårdu – islamizované čtvrti Malmö – spálena kopie koránu a v další čtvrti – Stortorgetu  si zahráli “Koránský fotbal” s jinou kopií této nenávistné knihy. Posléze nastaly v ulicích města mohutné nepokoje, při kterých bylo několik policistů zraněno.

Ve videoklipu, který byl údajně zaznamenán v syrském městě Idlib, drží muslim korán v ruce, zatímco šlape na švédskou a norskou vlajku, s odkazem na skutečnost, že obě země pořádaly v poslední době protiislámské demonstrace. Muž na videu mimo jiné říká, že je trestné upálit Korán a nazývá lidi, kteří to udělali, “zločinci”. Kromě toho mohamedán uvádí, že Alláh je “pánem světa”.

 

džihádista z videa
Kdypak se tento džihádista objeví v Evropě coby šestnáctiletý “sirotek bez doprovodu”?

V sekci komentáře se několikrát zmiňuje jméno muslimského kazatele Sheikha Abu al-Abd Ashidaa ze syrského města Aleppo. Je bývalým velitelem militantní skupiny Hayat Tahrir al-Sham (HTS), pobočky teroristické skupiny al-Nusra. Skupina HTS je označena za teroristickou organizaci Spojenými státy, Británií, Kanadou, Ruskem a Tureckem za napojení na síť al-Kajdy v Sýrii. Šejk Abu al-Abd Ashidaa se angažuje v novém uskupení nazvaném “koordinace al-Džihádu”.

Jeden člověk, který se v diskuzi pod příspěvkem džihádisty raduje z videa, je Mohamadd Asfr, který věří, že Alláh by měl odměnit šejka Abu al-Abd Ashidaa, a další muslimy konečným vítězstvím. Také vyzývá k pálení švédské vlajky ve všech muslimských a arabských zemích.

Minulý týden se proti pálení koránu, v Malmö – Rosengårdu ozvali také v islamizované Indonésii. Nadjamuddin Ramly, který je náměstkem generálního tajemníka indonéské rady Ulema, nejvyšší náboženské autority v zemi, prohlásil, že “muslimové v Indonésii odsuzují tyto barbarské činy”.  Švédský premiér Stefan Löfven na to reagoval prohlášením, že vláda se vyhrazuje proti islamofobii.

Ono je nakonec jedině dobře, že k pálení koránů došlo. Reakce muslimů jsou totiž natolik agresivní – a nejspíš brzy ještě “přitvrdí” – že to snad konečně probudí i tu “spící” většinu Evropanů, kteří si neuvědomují, že islamizace našeho kontinentu bude bez boje nezvratná.

(Visited 191 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *