Allahu akbar!! Další multikulturní obohacení s nožem v Německu

Napsal
Sdílet článek

Nůž je nezaměnitelným společníkem každého muslima. A právě nůž je také asi nejčastější zbraní, kterou muslim používá k džihádu “mečem”. On je ten meč v dnešní době přece jen poněkud nepraktický, nelze ho schovat tak, jako kapesní nůž a vytáhnout v momentu překvapení. O tom, jak je nůž pro muslimy důležitý v boji proti bezvěrcům, se ostatně právě Němci přesvědčují během posledních několika let takřka každý den.

K dalšímu násilnému útoku nožem došlo v noci na neděli ve Stolbergu poblíž Cách. 

V 0,40 ráno měl muž zaútočit nožem na řidiče v autě a velmi těžce ho zranit. Jen velmi rychlá operace mu zachránila život. Muž je v nemocnici s těžkými zraněními.

Během útoku křičel útočník „Alláhu akbar“. Jak uvedl policejní mluvčí, oběť jela v autě pomalou rychlostí, když útočník k autu přiskočil, otevřel dveře řidiče a začal ho bodat do paže.

Mluvčí ministerstva vnitra prohlásil: „Nemůžeme vyloučit islamistické pozadí útoku nožem. Proto je podezřelý v současné době v celostátním hledání.”

Podezřelý již byl v minulosti Státní bezpečnostní službou považován za možného islámského radikála, ale po tomto zločinu byl nyní klasifikován jako nebezpečný islamista.

Další pozadí krvavého činu je v současné době stále nejasné. Podle policie k činu došlo u rybníka Bastinsweiher v srdci Stolbergu. Kolínská policie převzala vyšetřování možného pozadí útoku od vyšetřovatelů v Cáchách.

Vidíte, tak další muslim, který byl “v hledáčku”, avšak bez problémů si chodil po svobodě. A vlastně na svobodě zůstává i nadále, neboť nebyl po činu zadržen. A mnoho dalších jemu podobných si nyní Němci přiváží například z tábora Moria v Řecku.

Podobných muslimů, kteří už se přestávají přetvařovat, má německá policie a další bezpečnostní složky “v hledáčku” několik tisíc, nicméně nejsou pro ně tolik důležití, jako údajní “ultrapravicoví extremisté, xenofobové a islamofobové”. Pak lze očekávat, že k podobnému obohacování, jehož nezbytnou součástí je i nůž, budou Němci vystaveni stále častěji…

(Visited 249 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *