“Allahu akbar, křesťané musí zemřít!”, objevilo se na rakouském nádraží

Napsal
Sdílet článek

Graffiti s nápisem: “Allach Akkbar Christen müssen sterben” se objevilo na nádraží v rakouském Traisen-Marktu. Někteří místní občané potvrzují, že se nejedná o první podobné graffiti.  Toto nové se na nádraží objevilo už začátkem dubna, přičemž mělo být ihned odstraněno. Kvůli koronaviru však došlo ke zdržení, takže odstranění nápisu  bylo provedeno až dnes. Náklady na odstranění činily asi 500 euro.

Rakousko patří k evropským zemím s největším počtem muslimů na počet obyvatel. Odhaduje se, že v současné době je v celé populaci asi 10% muslimů. Tento počet už většinou znamená, že je islamizace nezvratná. Podle zdroje se vše jeví tak, že se nejednalo o první incident v místě. Pak je tedy více než podivné, že dosud nebyly u tohoto nádraží instalovány kamery. V době, kdy nás kamery na veřejnosti sledují takřka na každém kroku je neinstalují v místech, kde již k podobným incidentům došlo? Takto to spíš vyvolává dojem, že není v zájmu kompetentních činitelů pachatele usvědčit.

Nápisy útočící na nemuslimy jen potvrzují záměr, se kterým v současné době muslimové obsazují Evropu. Nejedná se o obyčejný vandalismus, ale o gesto vůči zatím ještě většinové společnosti. Je to něco podobného, jako výkřiky tohoto muslima v Dánsku, kde se graffiti v podobném duchu objevilo pro změnu na kostele.

Podobné incidenty nejsou v postupně islamizovaných evropských zemích vůbec nic neobvyklého. Pro nás by mělo být alarmující, že sousední Německo a Rakousko k těmto budoucím chalífátům patří také. Pak by bylo takřka nemožné zůstat neislamizovaným ostrůvkem. Podobně, jako se to nepodařilo například Libanonu.

Celý nápis můžete vidět níže:

 

 

 

 

(Visited 567 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *