„Allahu akbar“, křičel muslimský invazista na vídeňské radnici a lil kolem sebe benzín

Napsal
Sdílet článek

Důsledky multikulturního obohacování mohou naši západní i jižní sousedé zažívat takřka každodenně. Většinou na toto „obohacení“ nedoplatí nikdo z těch, kdo jej mají na svědomí. Nicméně v případě, který se stal včera ve Vídni, tomu bylo kupodivu jinak. Muslim tam vtrhl na radnici, kterou – jak známo – opanovali rakouští socani, lil okolo sebe benzín, to vše s nám již dobře známým, pro vyznavače „náboženství míru“ typickým pokřikem…

32letý vetřelec přijel k radnici na kole, odhodil ho a vtrhl do budovy s výkřikem „Allahu-Akbar“. Záhy poté začal kolem sebe cákat benzín a vyhrožoval, že všechno zapálí. Hasičský sbor – stejně jako policie – dorazil se značným počtem mužů a zneškodnil hořlavinu i muslimského pachatele. V té době se na radnici konalo zasedání vídeňské radnice. Díky profesionální a rychlé akci ochranky, kterou poskytla policie, nebyl nikdo zraněn.

Ostrou kritiku politické reakce sociálních demokratů (SPÖ) vyslovil státní stranický tajemník Michael Stumpf ze Strany svobodných (FPÖ). Skutečnost, že socialista Christian Hursky hovořil o tom, že útočník s sebou stejně nenosí zapalovač,  skandálně bagatelizovala zjevně islamisticko-teroristickou motivaci. Navíc budou socani zcela jistě tvrdit, že útok je důsledkem výroku Norberta Hofera o Koránu. Přitom tento čin je čistě důsledkem dlouhodobé vítací politiky rakouských socanů, kteří právě Vídeň muslimy přímo zaplavili.

Jak možná víte, tak právě Vídeň je – podobně jako jiná hlavní evropská města – semeništěm vítačů, a sluníček, parazitních neziskovek a všeho protievropského, proislámského a proinvazního. Proto tentokrát k útoku na radnici, ovládanou socany a zelenými, dodávám: „Kdo s čím zachází, tím také schází“.

Pozn,: Během dnešního dne by měla vyjít najevo identita o pachatele i podrobnější informace k útoku, článek tedy případně ještě aktualizuji. 

5/5 - (5 votes)
(Visited 288 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *