Allahu akbar! To není Islámábád, ale Berlín! (video)

Napsal
Sdílet článek

Navzdory zákazům shromažďování takřka po celém světě, dochází k ignorování tohoto nařízení ze strany muslimů a je celkem jedno, zda se jedná o zemi, kde již vládne šaría nebo o budoucí chalífát. Německo, podobně jako další evropské země, uzavřelo i všechny svatostánky, včetně těch islámských. Fanatičtí muslimové se však hromadných modliteb odmítají vzdát, takže se scházejí alespoň před mešitou.

Podobné srocení davů berlínských mohamedánů je vidět i na tomto videu:

Klip ukazuje desítky muslimů shromážděných před mešitou Dar-as-Salam v berlínské čtvrti Neukölln, přičemž z reproduktoru je slyšet imám. Shromáždění je v naprostém rozporu s novým německým zákonem, který zakazuje shromažďování více než dvou lidí, mezi nimiž by navíc měl být odstup. V jednu chvíli se policista snaží přemluvit dav muslimů, aby se rozptýlili nebo alespoň aby stáli modlící se dál od sebe, ale je naprosto ignorován. Na obou stranách ulice jsou vidět velké davy lidí shromážděných v bránách mešity i venku. Většina muslimů ani nemá žádnou ochranu. V několika momentech během klipu křičí dav „Allahu Akbar.“

Pak je vidět, jak se někteří muži objímají, naprosto ignorují zavedená společenská distanční opatření proti šíření koronaviru. Na konci klipu je vidět, že dalších šest policistů nedělá nic pro prosazení tohoto zákona. Na muslimy si hold Němci netroufají, tak raději jejich prohřešky přejlížejí. No, hlavní je, že si nedávno přivezli další dva tisíce afghánských a pákistánských  „sirotků“ z řeckých táborů a pro další, tentokrát z Afriky, už vyslali k libyjským břehům loď pod názvem Alan Kurdi.

Totožné problémy s uzavřenými mešitami a před nimi se shromažďujícími muslimy mají i jinde v Evropě, hodně podobné problémy jako Německo zaznamenala po uzavření mešit i další islamizovaná evropská země, Francie. To, že se muslimové srocují k hromadným modlitbám v zemích jako Pákistán, Afghánistán či v severoafrických zemích, je celkem jedno, sami se tak zaslouží o potřebnou redukci počtu muslimů. Nicméně v globalizované Evropě to už jistě problém je, zde to totiž budou přenášet i na Evropany, dodržující nařízená pravidla nouzového stavu.

A zde se ještě můžete podívat na páteční video z Pákistánu, kde se rozzuřený dav mohamedánů snaží dostat do kvůli koronaviru uzavřené mešity:

Muslimové před časem poněkud změnili taktiku a prohlásili, že koronavirus považují za trest pro bezvěrce, Alláhovu pomstu. Nicméně jejich chování nasvědčuje spíš tomu, že se bude nemoc nejvíce šířit právě v jejich komunitě.

Ale přece jen budou mít hromadné modlitby pro některé z nich jistý přínos. O něco dřív se setkají se svým Alláhem!!

5/5 - (2 votes)

(Visited 1 276 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *