Allahu akbar!! To není Istanbul ani Islámábád, to je Berlín včera večer (videa)

Napsal
Sdílet článek

Za nezájmu většiny Evropanů se aktivovaly spící buňky islámských bojovníků v islamizovaných evropských zemích a postupně vyráží do ulic. Islamizovaná Evropa zažívá první záchvěvy občanské války, která z Francie časem prostoupí celou Evropou. Války, v níž zatím bojuje jen jedna strana – muslimové – proti zcela nečinným Evropanům. A není to jen Francie, islamizace se v plné síle projevuje také v sousedním Německu.

Demonstrace, plná nenávistných projevů vůči nemuslimům, především pak Francouzům, se odehrála včera večer na náměstí Hermannplatz v berlínské čtvrti Neukölln.

Kolem 17.30 h pochodovalo přes náměstí asi 150 muslimů, skandujících nenávistné slogany proti francouzskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi i proti nemuslimům, přičemž neustále křičeli „Alláhu Akbar“.

Mnoho demonstrantů zvedlo plakáty a protestovalo proti předvádění karikatur lžiproroka Mohameda. Po 30 minutách byla demonstrace u konce. Podle policie proběhla demonstrace bezproblémově. Nikdo nebyl zatčen.

Přibližně ve stejnou dobu se konala pietní vzpomínka na oběti teroristických útoků v Nice, které se před francouzským velvyslanectvím zúčastnilo asi 150 lidí.

Opět zde máme tu povolenou muslimskou nenávist. Policisté vyhodnotili tuto demonstraci za bezproblémovou. Přitom se jí účastnilo asi 150 potenciálních hrdlořezů z řad muslimských fanatiků. Až budou také Němci řešit uřezané hlavy jejich občanů, pak už bude pozdě. Ale to platí pro všechny státy, které si nechaly islám na svém území rozbujet jako rakovinu.

 

5/5 - (6 votes)
(Visited 1 359 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *