“Allahu akbar!!” V ulicích italského Rimini řádil tuniský invazista

Napsal
Sdílet článek

Tentokrát se sám muslim zpronevěřil islámu tím, že se zřídil doslova “pod obraz”.  V tomto stavu se pak před pár dny vydal do ulic Rimini spolu se svojí stejně opilou partnerkou brazilského původu. Řádění páru trvalo asi dvě hodiny, pravděpodobně si ani policie netroufala agresivní dvojici zpacifikovat, aby nebyli nařčeni z islamofobie či rasismu, když byl výtržník Arab. Každopádně jeho výkřiky “Alláhu akbar” nevídaně vyděsily obyvatele okolních obytných domů a hotelů.

Incident trval necelé dvě hodiny, od 22:30 do půlnoci, v blízkosti nábřeží. Spolu se vzteklým 44letým  Tunisanem tam byla také 37letá Brazilka, mužova společnice. Ani žena se nechovala jinak. Naopak, Jihoameričanka křičela neustále z plných plic. Dvojice byla v silném stavu opilosti, z testů provedených později se ukázalo, že jsou oba pod vlivem alkoholu a drog. Na ulici se zuřivě hádali a dokonce blokovali průjezd autům. Oba pak začali ve vzteku třískat o zem vším, co jim padlo pod ruku, včetně některých židlí ze zahrádek u křižovatky, popelnic a květináčů.

Vrchol jejich produkce pak nastal v momentě, kdy vetřelec třímal dva kusy židlí a praštil s nimi o sebe, zatímco křičel „Alláhu akbar! Alláhu akbar! Tímto pokřikem ještě víc vystrašil  lidi uvnitř zablokovaných vozidel a svědky scény na balkonech domů a hotelů. Na místo dorazila sanitka a dvě policejní hlídky na základě hlášení vyděšených kolemjdoucích a obyvatel. Později dorazila i třetí hlídka, která jim přišla na pomoc. Než však policisté dorazili na místo, měla dvojice výtržníků čas a prostředky, aby si vztek vylili na zdravotnickém personálu, do kterého se pustili tyčemi.

Příchod mužů v uniformách přinesl jistý klid, ale ne bez potíží. Policisté se museli hodně vynasnažit, aby uklidnili Tunisana a Brazilku, kteří odmítali nastoupit do sanitky. Arab navíc zpočátku napadal a provokoval policisty výkřiky jako: „Tohle je zákon tvé zasrané země … jestli se mě dotkneš, zabiju tě. Tady jste jen samí zmrdi…”

Na videa povedeného párečku a jejich řádění se můžete podívat zde.

 

 

(Visited 330 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *