Alžírský vetřelec se vloupal do domu Belgičanky, posléze ji pobodal (+ aktuální video z Bruselu)

Napsal
Sdílet článek

Další z řady multikulturních obohacení se před časem odehrálo v Belgii. Alžírský invazista vnikl do domu osmačtyřicetileté Belgičanky v době, kdy tam nebyla přítomna, aby dům vykradl. Po návratu domů žena vetřelce v domě přistihla a ten ji pak velmi vážně pobodal. Tedy takový běžný den v multikulturně každodenně obohacované Belgii. Na jedno takové video multikulturního obohacení se můžete podívat na konci článku. Snad ne náhodou je sídlo 4. říše právě v Bruselu, ve kterém takřka denně probíhají potyčky muslimských gangů s policií či původními obyvateli.

Podle policie bodl alžírský vetřelec Amin M. svoji oběť čtrnáctkrát do krku a hrudní oblasti velkým kuchyňským nožem. Poté, co ji bodl, nemilosrdný útočník prý oběť ještě několikrát udeřil do břicha, než ji nechal umírat na podlaze. Žena i přes mnohačetné bodné rány nepodlehla zraněním, která jí invazista způsobil a podařilo se jí zavolat záchrannou službu. Policejní vyšetřování incidentu odhalilo, že více než pravděpodobným pachatelem je sedmadvacetiletý Alžířan Amine M. O dva týdny později byl Amine M. zatčen ve Švýcarsku. Krátce po svém zatčení byl vydán do Belgie, kde byl v těchto dnech souzen za své zločiny.

Při úvodním slyšení státní zástupce, který poukázal na alžírskou kriminální minulost, požadoval pro pachatele trest 13 let vězení, pokud bude shledán vinným. “Tento muž je obzvlášť nebezpečný a měl by zmizet za mřížemi na co nejdelší dobu. Je známým recidivistou ve Španělsku a Alžírsku a když byl přeložen do vězení do Belgie, měl u sebe bodnou zbraň, kterou si vyrobil ve své švýcarské cele”, sdělil státní zástupce.

Při soudním přelíčení dostala oběť příležitost postavit se muži, který ji pobodal a nechal napospas smrti. „Proč jsi prostě neodešel?“ řekla žena. „Dala jsem ti všechno, co jsi chtěl, ale stejně ses mě pokusil zabít. Popravil jsi mě v mém vlastním domě a každý den mi ty jizvy připomínají, co se stalo. Ale jsem moc ráda, že  žiju.“

Recidivista s velmi bohatou kriminální minulostí tedy přijel z Alžírska do Evropy (před Belgií pobýval ještě ve Španělsku) a přesto nebyl z žádné ze zemí, kde pobýval, vyhoštěn. To mi na tom všem připadá nejšílenější. Kriminálníci z celého světa – především pak z Afriky a Blízkého východu – si tedy mohou v klidu vyrazit do Evropy a zde pak nadále pokračovat v kriminální činnosti. Ostatně, hlavy hned několika afrických zemí upozorňovaly na fakt, že se z jejich zemí do Evropy vydali ti nejhorší kriminálníci, největší odpad společnosti, velmi často krutí hrdlořezové z tamních islámských bojůvek.

Evropa přesto tento odpad vítá a i přes snad každodenní podobné “multikulturní obohacení” se nás snaží EU a různí sluníčkáři přesvědčit o tom, že je tato invaze pro Evropu velmi přínosná. Já jen doufám, že všichni, kdo muslimskou invazi do Evropy tak nadšeně podporují, jednou dojdou spravedlivému trestu. Všechny oběti muslimských invazistů mají totiž na svědomí právě především ti, kdo Evropu podobným odpadem záměrně zaplevelili  a hodlají v tom pokračovat.

A jsme-li u Belgie zde ještě dodatek – Brusel a multikulturní obohacení, kdy majitel obchodu brání svůj majetek před muslimským gangem, který využil současných nepokojů k rabování. Muž byl nakonec zbit, okraden a jeho obchod vyrabován. Zda napadený Belgičan útok přežil se mi zjistit nepodařilo:

Pozn.: videa z Twitteru bývají často blokována. Pak stačí kliknout na šipku pod videem vpravo dole, ta vás převede na originální stránku.

 

 

(Visited 454 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *