Americká zdravotní sestra zkolabovala po aplikaci “vakcíny” na COVID-19 – video!

Napsal
Sdílet článek

Upozorňuji, že video je z youtube, takže není jisté, že vydrží dlouho nezcenzurované. Je šílené, jak nás neustále každý ubezpečuje, že je očkování proti COVID-19 zcela bezpečné i přesto, že se objevuje stále více důkazů o nepříznivých reakcích na aplikovanou látku. Jak může kdokoli dokázat, že se další vedlejší účinky neprojeví třeba za 2, 3 nebo 10 let? Mnozí politici, ale samozřejmě i novinářská propagandistická úderka ruku v ruce s očkovací lobby, se nám snaží namluvit, že jakési pofiderní nevyzkoušené preparáty “zachrání lidstvo”.  Před čím? Před nemocí, jejíž přítomnost mnohdy údajně nakažený ani nepozná? Očkovalo se kdy dosud proti nemoci, s níž mladý člověk umírá v průměru mnohem méně, než třeba s chřipkou? Zdůrazňuji ono “s níž”, neboť drtivá většina zemřelých nezemřelo “na COVID”, ale “s COVIDEM”. Údajně…

Tiffany Doverová, zdravotní sestra v Memorial Hospital v Chattanooga, Tennessee, byla jedním z prvních lidí na klinice, kteří měli být očkováni ve čtvrtek proti COVID-19 vakcínou od firmy Pfizer. Ale když krátce po první aplikaci vakcíny mluvila se zástupci médií, mladá žena se náhle zapotácela. Na poslední chvíli přišel na pomoc doktor, aby zabránil jejímu pádu. “Najednou mě to zasáhlo. Cítila jsem, že to přichází,” řekla poté Doverová. “Cítila jsem se trochu dezorientovaná, ale teď jsem v pořádku a bolest v mé ruce je pryč.” Incident byl zachycen na videu.

Připomínám, že nedávno upozornili dva výzkumní pracovníci, kteří zpočátku na vakcínách pracovali, že by mohla mRNA vakcína vyvolat potraty, neplodnost a vrozené vady. Ve Velké Británii museli umístit do všech očkovacích místností resuscitační zařízení, neboť jim první den očkování začali kolabovat alergici, kteří upadali do anafylaktického šoku. A bez zajímavosti jistě není i fakt, že Švýcarsko odmítlo nechat své občany očkovat nevyzkoušenými vakcínami.

Docela mne udivuje, že se stále najde spousta lidí, kteří jsou ochotni sami se sebou experimentovat a nechat se naočkovat proti viru, který mutuje (pomineme-li fakt, že vakcíny prostě nejsou dostatečně otestovány).

V příštích týdnech nás všechny čeká jedno velké divadlo. Politici se budou nechávat před zraky lidí očkovat, mezi nimi si zcela jistě nechají vpíchnout “včeličku” i nějaké ty celebrity. To vše doufaje, že váhající ovečky přimějí k očkování. Uvědomte si však, že nikdo z nás neví, co bude v ampuli za preparát. Předpokládám, že ve většině případů půjde o nějaké vitamíny a podobné neškodné preparáty s nálepkou COVID-19 na ampuli…

 

(Visited 1 182 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *