Americké volby a kdo je vyhraje?

Napsal
Sdílet článek

Že se něco chystá, to je zjevné. Moc se o tom mluví, moc se o tom píše a všichni to jaksi i očekávají. Že komunisté, demokrati, rudá Čína a spousta jiných jedinců a organizací by nejraději viděli současného presidenta Trumpa tři metry pod povrchem zemským, je zjevné. Co jim udělal? Šlape jim docela zjevně po jejich plánech na vlastní obohacení na úkor druhých, po plánech, za které jsou mnozí z nich odněkud dobře placeni, šlape jim po plánech na zotročení lidstva.

Začalo to všecko tím, že vedení armády bylo potichu uvědoměno o tom, že nemusejí svého hlavního nadřízeného, tj. samotného presidenta ve všem poslouchat. Neboli, že mohou neuposlechnout přímého rozkazu shora. Bývalý president Obama se za svého panování postaral o odstranění těch, kteří by s něčím takovým nesouhlasili. Joe Biden je ochoten nechat Trumpa vyvést z Bílého domu armádou, zatím co Hillary by mu nejradši šla přímo po krku, kdyby mohla.

Už byla celá spousta snahy zbavit se Trumpa. Zkoušeli ho odstranit z funkce pomocí soudů, zkoušeli ho donutit odstoupit, zdiskreditovávali ho, sabotovali co mohli, zesměšňovali ho a znemožňovali. Davy lidí mu otevřeně přály aby zemřel, zatímco jiní mu doopravdy usilovali o život. Ještě žádný president v historii Ameriky proti sobě neměl tolik nepřátel jako president Trump.

A tak se jeho nepřátelé zjevně uchýlili k přímému útoku, když nějakým záhadným způsobem infikovali jeho samotného a dalších 31 osob z jeho nejbližšího okruhu. Jak se to mohlo stát? Jak vidět na přiložené fotografii, zdá se že k rozšíření „nákazy“ došlo při debatě v Růžové zahradě, která následovala poté, co president oznámil dosazení Amy Coney Barrett do pozice hlavního amerického soudce. Je ovšem velmi zajímavé, ne-li podezřelé, že pouze členové republikánské strany byly tímto útokem zasaženi; ani jeden z demokratů neonemocněl.

V současné době se proslýchá, že nešlo o infekci, ale o otravu nějakým jedem. Potvrdil to i president sám, který když vyšel z nemocnice tak prohlásil: „Toho, co jsem měl, se nemusí žádný z vás obávat.“

Ovšem, jak napsal někdo, kdo si říká MajorPatriot na Twitter, vojenská rozvědka, která se pohybuje v presidentově těsné blízkosti, oznamuje nevídané množství „hrozeb, úplatků a vydírání,“ které mají svůj původ v Clintonově klice. Údajně se původci této činnosti starají o „ochranu“ Washingtonu D.C. a k tomu účelu vyhrabali celou hromadu špíny na každého, kdo něco znamená, aby ho mohli vydírat.

Nejen Clinton, ale i Obama a jiní jsou v těchto akcích zapleteni. President Trump prohlásil, že generální prokurátor Bill Barr má dostatečné množství důkazů na to, aby mohl soudně obvinit Obamovu administrativu a Obamu samotného, spolu s Bidenem, že v r. 2016 špehovali počínání jeho volební kampaně. Z toho důvodu president povolil zveřejnění veškerých dokumentů, týkajících se skandálu a vyšetřování jeho spojení s Ruskem, během volebního období 2016. A stejnou měrou povolil zveřejnění všeho, co se týkalo vyšetřování a e-mailového skandálu tendejší kandidátky na místo presidenta, Hillary Clintonové.

Ukázalo se, že to byla Clintonová, která zorganizovala a financovala celou aféru s ruskými hackery, kteří tehdy ohrožovali americké volby. Udělala to údajně za účelem odvedení pozornosti od jejího vlastního provinění ve formě používání nechráněného serveru na rozesílání citlivých e-mailů. Chtěla prý Trumpa pouze zdiskreditovat natolik, aby si lidé mysleli, že Rusko mu pomáhalo vyhrát volby.

Kupodivu, tyto informace byly získány přímo od ruských hackerů samotných a důkazy se vyskytují ve hmatatelné, písemné formě. Ukazuje to na to, že ne Trump, ale Hillary spolupracovala s Ruskem za účelem podpory její volební kampaně a zničení Trumpovy.

Toto byl snad největší politický zločin v historii Ameriky a viníci by měli být spravedlivě potrestáni. Ovšem v současné době, těsně před volbami, takový čin by měl nedozírné následky, takže ho není prakticky možno provést. Ovšem po volbách … samozřejmě, Trump by je musel vyhrát, jinak by všecko upadlo v rychlé zapomnění.

To je, čeho se tato zlotřilá banda nejvíc bojí je, že by Trump vyhrál volby. Protože pak by šlo hodně z nich do vězení. Už se tam ocitlo asi 300 pochybných elementů, prý hlavně pedofilové a obchodníci s drogami. Trump je tam potichu ubytovává, aniž by se toho moc vyneslo ven.

President Trump se vyznamenal ještě mnoha dalšími činy, na které Amerika čekala celé století. Nejen že znárodnil soukromně vlastněnou Federální reservu, ale snad poprvé v životě dal obyčejným lidem finanční příspěvek na ulehčení současné politicko-pandemické situace v hodnotě 1,200 dolarů na osobu. Podle Tima Ozmana také zastavil produkci chemtrails, čímž posílil celosvětovou imunitu. Jeho opozice na to zareagovala tím, že vyhlásili karanténu.

President postupně stahuje americkou armádu z různých částí světa, čímž dává najevo, že nemíní válčit. To je proti záměrům jeho opozice, kteří by rádi válčili kde mohou, až by celý svět zničili. Americké vojenské jednotky jsou odstraňovány z Německa a v současné době mají odejít i z Afganistanu. Po dlouhých 17 letech byl v únoru letošního roku konečně podepsán mír s Talibanem a podle jeho podmínek má být armáda úplně odstraněna do jara příštího roku. Když toto napsal president na Twitter, v Pentagonu to způsobilo dokonalý šok; vůbec o tom nebyli předem informováni.

Samozřejmě, oficiální zpravodajské zdroje okamžitě protestovaly. Podle mnohých, prý tento čin může ohrozit současnou afgánskou vládu a jiná jednání s tamnějšími představiteli. I nejmenovaní vládní úředníci vyslovili svůj nesouhlas a obavy z následků takového činu.

NATO (EU) odmítlo přistoupit na toto rozhodnutí a prohlásili, že se sami rozhodnou jestli tuto ubohou, 17-letou válkou zničenou zemi budou nadále terorizovat. Hlavní generál Jens Stoltenberg řekl, že odejdou z Afganistanu až to tamnější místní podmínky dovolí. „Společně jsme se rozhodli napadnout Afganistan, tak se i společně musíme rozhodnout odtud vytáhnout,“ prohlásil dále. Zřejmě se urazil, že se president Trump rozhodl bez něho.

Zato Afgánci jsou Trumpovým rozhodnutím nadšeni. Aby ne!

Je toho mnohem víc, co president Trump udělal pro prosté lidi, ale není to snadné zjistit, protože opozice zabraňuje zveřejňování jak jen může. Stačí napsat na Facebook nebo jinou společenskou stránku něco na podporu Trumpa a brzy tato poznámka zmizí.

Opozice proti Trumpovi bojuje na všech frontách a jsou očekávány značné nepokoje v období voleb a také po nich. Demokratické státy budou určitě volby sabotovat a jejich výsledky lživě ohlašovat. Jsou obavy, že dojde k obrovským podvodům jen kvůli tomu, aby nebyl znovu zvolen Trump.

Ovšem kdo by chtěl na presidentském místě Joe Bidena nemůže být normální. Ten člověk nejen že není psychicky úplně v pořádku, jeho rodina se vyznačuje pochybnou, kriminalitou zavánějící činností a on sám není zrovna modelový občan, když veřejně osahává malá děvčátka a i dospělé ženy. Při současném proslovu ve státě Nevada oslovil Biden shromážděné občany: „Vy, občané Arizony …“ a při jiné diskuzi špatně přečetl co mu nápověda předložila na obrazovce a řekl, že by minimální mzda měla být 15 milionů dolarů. Při proslovu ve státě Michigan řekl, že množství úmrtí v armádě na koronavirus je 6,114 osob, zatím co skutečný stav je 7 (sedm). I při diskuzích s presidentem Trumpem na něm reportéři zpozorovali drát, což znamená, že měl odpovědi odněkud napovídány; reagovat sám na svých by zjevně nezvládl.

Jak se vyjádřil president Trump při proslovu v Tulsa, Oklahoma, „jako president, Bident bude bezmocná loutka radikálních leftistů,“ neboli komunistů. Demokratická strana platí a podporuje jak BLM ničení tak Antifu a jakékoliv finanční příspěvky na tyto zločinné teroristické organizace jsou jimi používány na podporu demokratického presidentského kandidáta.

Kdyby nějakým nedopatřením nebo podvodem přece jen Biden vyhrál, pak můžeme očekávat, že

  • „Pařížská klimatická dohoda,“ kterou Obama zavedl a Trump zrušil, bude obnovena, takže bude snaha za každou cenu snížit vyměšování CO2 do vzduchu. Jelikož my sami CO2 vydechujeme, část této snahy bude zaměřena i na snížení jeho množství, což je snížení počtu lidí na zemi.
  • Reformy policie, které Obama začal, bude zkoušet Biden dokončit. Možná nedojde ihned k přímému zrušení policie, ale bude se jednat o její „transformaci,“ nebo „přebudování,“ což může být to stejné. Na příklad v Minneapolis je už policie nefunkční a vládne tam Šaria zákon, kdy muslimské jednotky hlídají populaci.
  • Volba vice-presidenta ve formě Kamaly Harris, která je pro potraty, pro BLM, pro Antifu, pro válku a pro všecko, co je protilidské, že ani její vlastní otec s ní nesouhlasí, bude znamenat pouze problémy. Nesmíme zapomínat, že v případě selhání Bidena (s čímž je asi počítáno), se stane Harris presidentkou Ameriky.
  • Dojde k oživení volného obchodu s Kanadou a s Čínou a možná i s mnoha jinými státy, což všecko je v neprospěch Ameriky. Okrádá to Američany o pracovní příležitosti a jelikož taková obchodní činnost nepodléhá zdanění, okrádá to stát o peníze – kromě jiného. Je zcela možné, že vybraní Číňané budou dokonce přizváni jako obchodní poradci presidenta.
  • Bude snaha opravdu „odměnit“ černochy za to, že jejich předkové byli kdysi otroci. Na bílé otroky, kterých bylo mnohem víc, což jsou skoro všichni v Americe žijící Irové, Angličané a jiní, ovšem nebude brán ohled.

Nezávislí badatelé odhadují, že v případě zvolení Bidena, se tento po volbách ještě víc přikloní ke komunistické levici. To by samozřejmě vedlo k civilní válce, pro kterou už Bidena-podporující organizace jako Antifa a BLM připravují půdu. Civilní válka by vypukla skoro okamžitě a to by se přeneslo i do zbytku světa. Nemluvě o tom, že Biden by – pod vlivem svých manipulátorů – začal okamžitě válčit i všude jinde ve světě a ve velkém.

Je rovněž hodně bohatých, kteří ve své nerozvážnosti chtějí způsobit v Americe komunistický převrat. Tito neváhají Bidena podporovat i svými penězi. Hlavními dárci na jeho volební kampaň jsou fondy a nadace, které buď založil George Soros, nebo na ně přispívá, anebo to jsou to v podstatě komunistické organizace, zaměřené na anonymní ovlivnění voleb. Ze známějších osob přispěl i režisér Steven Spielberg a jeho manželka Kate Capshaw, každý po půl milionu dolarů.

Když ale vyhraje Trump, tak je očekáváno, že nechá okamžitě zatknout starosty měst a guvernéry států, kteří dovolili nežádoucím elementům jako jsou BLM a Antifa rozpoutat ve jejich oblastech vlivu tyto nepokoje. Tito lidé, jejich podpůrci, pomahači, včetně souhlasných státních úředníků a proradných soudních zaměstnanců, mají být nařčetni z protistátní činnosti a odsouzeni.

Americké Ministerstvo spravedlnosti (Department of Justice) už vydalo oficielní dokument, ve kterém obvinilo Seattle, Portland a New York City (k nim přibyde ještě Minneapolis a Chicago) z toho, že dopustili provozování násilností a ničivé činnosti vůči obyvatelstvu a místním podnikatelům.

Je očekáváno, že president Trump vyhlásí „Čtrnáctý přídavek“ k americké Ústavě, který mu dává plné právo odstranit z pozice moci ty, kteří napomáhají a podporují povstalce a vzbouřence, kteří vedou válku proti Spojeným státům. Potom prohlásí všecky vzbouřence za nepřátelské vojenské jednotky, kteří mohou být beztrestně zastřeleni na potkání. Do ulic nastoupí vojsko a nastolí pořádek.

Takže máme na vybranou, dvě možná řešení na jeden problém. Jak to všecko dopadne, to ukáže čas.

  • JANE K.
5/5 - (2 votes)
(Visited 105 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. “ … Potom prohlásí všecky vzbouřence za nepřátelské vojenské jednotky, kteří mohou být beztrestně zastřeleni na potkání. Do ulic nastoupí vojsko a nastolí pořádek.“

    Dobrá inspirace k řešení migrantské krize v Evropě, není-liž pravda?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *