Andreji, už tě hodili přes palubu

Napsal
Sdílet článek

V České republice nyní probíhá „barevná revoluce“. Státní převrat. Malý český majdánek.

Andrej Babiš byl v politice v mnoha směrech pro neomarxistické fanatiky nepohodlný. Odmítat vítat nelegální migranty, nechtěl kvóty na příděl islámských parazitů a teroristů a tak. Umělá kauza s konfliktem zájmů nezabrala.

Babiš od EU obdržel už před lety návrh tří možností, jak vyřešit konflikt zájmů. Splnil dvě z nich. Ale EU stejně prohlásila, že tu konflikt je. Ale tato cesta se ukázala jako pomalá a Babiš mohl s podporou voličů – ať už čímkoli danou a ať už voličsky racionální či ne – setrvávat v politice a v pozici šéfa nejsilnější strany ještě velice dlouho.

Uměle vytvořená „pandemie koronaviru“ nabízí mnoho možností skrytým strukturám moci globálního Deep State. Od nastolení zeleno-rudého „eko-fašismu“ Evropské Unie, přes zotročení lidí nastolením absolutní moci i nad soukromými životy lidí, přes přípravu voleb v budoucnu již jen „elektronických“ (kdy výsledky budou předem dané, jako výsledky „testů na koronavirus“ oznamované Ministerstvem strachu). A jeden z těch vítaných zisků globálního Deep State je rovněž likvidace některých nepohodlných „kádrů“.

Proč si myslím, že v České republice probíhá převrat?

Tak se podívejme na události posledních týdnů a dnů.

Ministr zdravotnictví Vojtěch, který se zřejmě nezapletl v šedé až černé ekonomice jako soudruh plukovník, byl vyhozen. Asi se za něj nedaly zveřejňovat „výsledky“ testů, které ukazují, že odběrová místa v ČR v průměru pracují asi tak 16 hodin denně, o víkendu pak ta otevřená dokonce i 30 a více hodin denně. Také se asi za ministra Vojtěcha nedala zveřejňovat čísla, podle kterých je „nakažený“ každý třetí člověk. Také by asi nesnesl, aby někdo vykřikoval, že v ulicích budou mrazáky na mrtvoly. V podstatě to byl asi takový slušný kluk.

Prymula nejprve volí starou lidoveckou taktiku (precizně předváděnou Josefem Luxem) – na něčem se dohodnout a pak běžet do médií (dnes na twitter) a všechno vykecat a všechny podrazit.

Následuje rostoucí mediální tlak „hrůzná pandemie“, „čekají nás tisíce mrtvých“. Hysterickou propagandu pomáhají rozdmýchávat jak po slávě toužící celebritky, tak pomatenci, kteří mají poprvé v životě pocit veřejného uznání. Tlak na ministra Vojtěcha narůstá, ačkoli k žádnému dramatickému vývoji v počtu NEMOCNÝCH nedochází – a dokonce ani v počtu pozitivně testovaných nedochází k žádnému výraznému nárůstu.

Začíná se čím dál více hovořit o „nutnosti nahradit Vojtěcha“ a o „skvělém a úžasném odborníkovi Prymulovi“.

Babiš hází Vojtěcha přes palubu, prý pod tlakem ze strany prezidenta Zemana.

A společně dosazují Prymulu.

Prymula je typický ideální „kádr“ moderní doby. Zkorumpovaný, s velice pochybnou minulostí.

https://www.zdravotnickydenik.cz/2016/06/konflikt-zajmu-reditele-prymuly-horsi-nez-se-na-prvni-pohled-zdalo/

https://www.zdravotnickydenik.cz/2016/06/miliony-ve-viru-konfliktu-zajmu-vrchniho-vakcinologa-profesora-prymuly/

Pozn.: Prymula je vlastně naprosto stejný jako totálně neschopná Leyenová, opilec Juncker, pedofil Biden, agenta Stasi Merkelová, zbabělý slaboch Macron, hloupá svazačka Jourová, bývalý komunistický voják generál Pavel, bývalý prominentní novinář komunistického režimu Štětina a další a další. Jeden hlupák a lump vedle druhého a z nich nikdo se tak nemůže vzepřít ani sebevětší imbecilitě. Systém vyzvedává čím dál větší hlupáky a čím dál vice pokřivené charaktery. Vítaná je neschopnost a špinavé ruce, protože to zaručuje, že dotyčný nebude nic měnit v pozitivním směru. Je to stejné jako v posledních fázích režimu minulého.

Záhadná je role prezidenta Zemana, který prý musel dosti tlačit na pilu, aby Babiš akceptoval soudruha plukovníka. Je záhadou, co motivovalo Zemana k dosazení na post ministra zdravotnictví naprostého magora a fanatika, který navíc očividně nemůže řídit ani trafiku natožpak systém zdravotnictví, tím méně v době jakékoli pandemie nebo epidemie. (Naprostý chaos vládních zákazů ukazuje, že Prymulovi naprosto chybí i ta nejmenší schopnost cokoli řídit, protože to vyžaduje určitou sebekázeň, koncepci, plánování a hodnocení výsledků. Prymula zvládá jediné – vytvářet čím dál větší chaos a čím dál větší škody, A nas…at čím dál více lidí. Nechápu, jak vůbec mohla hradecká nemocnice přežít jeho působení v pozici ředitele. Musel mít setsakra schopné náměstky.)

Stejně překvapivé je, že Babiš na jmenování Prymuly přistoupil. Přinejmenším by jako zkušený byznysman měl poznat, že Prymula je neschopen vyřešit cokoli, tím méně krizovou situaci. A nevidět to po měsíci, kdy Prymula nas…á národ a přitom se vykazovaná čísla jen zhoršují a zhoršují, to už je skoro provozní slepota na top level.

Pak nastupuje do funkce soudruh plukovník. Jako mávnutím kouzelného proutku se zvýší zájem Čechů o testy na koronavirus a počty denních testů údajně vyskočí z 8 tisíc testů denně na vykazovaných prymulovských 25 až 35 tisíc denně. Zároveň se jako mávnutím kouzelného proutku soudruha plukovníka prudce zvýší procento vykazovaných pozitivních testů z dlouhodobých 5-10% na dnešních 25-35%. (Asi zabrala nějaká opatření soudruha plukovníka. Ta nezveřejněná 😉

Média násobí hysterii a nepokrytě šíří strach. Jakýkoli magor s dostatečně katastrofickým blábolením je mediální hvězdou a má prostor v médiích vždy otevřený.

Pozn.: Jeden z dobrovolníků, na kterém se testují vakcíny Astra Zeneca dnes v noci zemřel. Odborníci na CNN uklidňují, že to nemusí být vůbec na tuto vakcínu, že mu třeba mohlo být podáváno placebo. Takže asi umřel na injekci zcela neškodné látky, To dá rozum. Rozum presstituta CNN.

Prymula vytváří chaos v tempu, jako kdyby to měl v úkolové mzdě a jako kdyby dovedl pracovat. V pondělí oznámí opatření platná od středy a v úterý oznámí, že tato pravidla nezabrala, takže je potřeba od čtvrtka přitvrdit.

Děti do školy rozhodně nepošle, aby nebyly spolu těch pár hodin, ale do školy v přírodě, kde spolu ty děti budou 24 hodin denně, tam by je rád poslal. A to v listopadu, kdy už je zima a mokro a ještě není ani ta příjemná zima s mrazem a sněhem. (Ale zase by na těch dětech mohl nechat masově otestovat nevyzkoušenou a rizikovou vakcínu od jeho kamarádské firmy Pfizer – když už by ty děti byly bez rodičů na „škole v přírodě“, tak proč to nevyužít, ne? Případně tu vakcínu od firmy Astra Zeneca, při jejímž testování zmeřel dobrovolník „na placebo“.)

A protože je podzim, kdy veškeré zemědělské a zahrádkářské práce utichají, tak zavře téměř všechny obchody, ale nechá otevřené obchody s osivem.

Potkat se s přáteli zakáže, aby se při setkáních více lidí nešířila nákaza, ale rád by, aby se celý národ sešel najednou v čekárnách praktických lékařů a nechal se hromadně otestovat. (A prakticky úplně každý, kdo do té doby neměl nějakou ošklivou virózu, tak po téhle akci „všichni najednou do čekáren“ bude mít nějakou ošklivou virózu téměř jistě.) No prostě soudruh plukovník.

A pak to začíná být zajímavé.

Česká televize, vždy na té správné straně Deep State (EU byrokracie, neomarxistů, multikulturalistů, glvbalistů etc) zveřejňuje pověstné video „Babiš je debil“. Ne že by nebyl, ale ten únik videa z České televize vždy-na-té-správné-straně-barikády-neomarxistického-boje-za-lepší-zítřky (řečeno staro-komunistickou terminologií), to není běžná věc.

Pak přichází další video z České televize – předehra Prymulovy pohřební řeči. Ještě nemají běžet kamery na ostro, všichni se skvěle baví, pochechtávají, někteří ani nemají roušky. Pak se připraví, navléknou roušky a pohřební výrazy a soudruh plukovník jde oznámit, co všechno lidem zakáže jako trest za to, že jeho vlastní opatření situaci pouze zhoršují.

A opět – zveřejňuje Česká televize, která má vždy ten správný třídní postoj, jak si Brusel, Berlín nebo Washington žádají.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/220452801101018/

Přichází další zajímavá událost. Poté, co Prymula zakázal vše, kromě sezení doma, docházení do práce a do několika obchodů, tak se objevují „uniklá“ data, podle kterých se většina lidí nakazila doma nebo v práci.

https://echo24.cz/a/Syiy6/exkluzivne-data-ukazuji-jak-se-siri-koronavirus-v-cesku

Opatření vlády Andreje Babiše vypadají ještě více jako pitomosti a buzerace bez koncepce. (Což ostatně jsou.)

Samostatnou kapitolou je nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí.

První otázkou je, kdo a proč zorganizoval účast fotbalových fanoušků na akci pořádané řadovými občany na protest proti omezování občanských práv a svobod (kvůli neexistující pandemii). Fotbaloví chuligání, hooligans, rowdies nikdy, NIKDY nejeli organizovaně a hromadně na akci pořádanou občany na protest proti politice vlády. Tentokrát ano. Kdo je zorganizoval? Muž v hnědé bundě? 😉

Ministr pro mrazáky v ulicích za stranu, která má více členů než hlasů ve volbách, vyhrožuje jak komunistický režim v dobách nejtvrdší normalizace nebo v letech padesátých:

Rameno spravedlnosti si ho najde, říká Hamáček k pořadateli demonstrace

Možná by soudruh Hamáček měl potrestat toho, kdo zorganizoval fotbalové fanoušky, aby přijeli dělat do Prahy bordel a změnili tak poklidný občanský protest na nástroj totalitní propagandy ve stylu „Vidíte, co je to zač, ti kdo kritizují plukovníkova [zmatečná, chaotická a nic neřešící jen vše zhoršující] opatření? Kdo kritizuje soudruha plukovníka a naši vládu, to je primitiv, násilník a jen šíří infekci.“

Ale přeci nebude „rameno třídní spravedlnosti“ stíhat agenty policie, kteří – s velikou pravděpodobností – stojí za zorganizováním výtržností a násilností na Staroměstském náměstí při demonstraci 18.10.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jan-hamacek-demonstrace-koronavirus-policie.A201018_193303_domaci_jum

Pozn.: Hamáček a spol chtějí stíhat organizátora pokojné občanské manifestace nespokojenosti. Proč nechce nikdo trestat toho, kdo zodpovídá za násilnosti a výtržnosti? Konkrétně toho, kdo na sociálních sítích zorganizoval fotbalové fanoušky, aby přijeli do Prahy? Protože by musel hledat v řadách pracovníků ministerstva vnitra?

Ten, kdo by měl být za výtržnosti a násilnosti na Staroměstském náměstí potrestán v první řadě je ten, kdo na sociálních sítích zorganizoval příjezd několika set fotbalových hooligans. A to nebyli organizátoři pokojného občanského protestu. Proč se vůbec nemluví o skutečném viníkovi, o tom, kdo zorganizoval fotbalové hooligans a přivezl je do Prahy?

Zadruhé, pro Hamáčka nešťastně, se objevilo video, kde do policejního auta nasedá a spokojeně odjíždí jeden z „fotbalových chuligánů“, který zřejmě podle komentáře jednoho z demonstrantů předtím „dělal bordel“, tedy rozpoutával násilí a narušování veřejného pořádku „ze strany demonstrujících“. Oficiální verze zní, že to byl člen antikonfliktního teamu. Ale to je zřejmá lež. Ti jsou vždy označeni. Podle oficiální verze si těsně před nasednutím do auta tuto vestu s označením sundal, ale na videu je jasně vidět, že nic nemá v ruce, takže by ji musel odhodit na zem, což je nesmysl. Takže je zřejmé, že policie nasadila provokatéry k rozpoutání násilí „ze strany demonstrujících“.

Těžko říci, zda cílem bylo diskreditovat odpůrce nastupující totality. Některých zúčastněných skrytých skupin určitě ano. Ale patrně ne všech, některé skupiny si zřejmě hrály svoje, zcela jiné hry.

http://policista-provokater.beehosting.cz/video.mp4

Z demonstrace se také objevilo video jednoho z „fotbalových fanoušků“, jak „diskutuje“ s jedním těžkooděncem. Pak dotyčný „fanoušek“ náhle padá k zemi a zůstává zcela nehybný v nepřirozené poloze, s trikem vyhrnutým až nad břicho leží ve studeném počasí na studené dlažbě. Někdo z „fanoušků“ nebo fanoušků jde k němu, snaží se zjistit, proč se nehýbá. Pak jsou všichni zatlačení stěnou těžkooděnců a dva nebo tři těžkooděnci dotyčného nehybného fanouška odnáší rychle pryč.

https://www.youtube.com/watch?v=D_JauWNriCE

Byl opravdu mrtvý / vážně zraněný nebo jde o Zifčáka II ?

Možná. Možná to byl pokus o rituální oběť. Nebo pokus o fejk rituální oběť.

Celá situace pomalu ale jistě směřuje k pádu vlády Andreje Babiše.

Nová vláda bude zřejmě sestavována Piráty za spolupráce Fialovy „ODS“, Hamáčkovy-Aspen sociální demokracie, přeběhlíků z ANO (v čele s Jourovou, mimochodem), KDU a s podporou vlastně neexistující leč zatím ještě parlamentní TOP09.

Následné rudozelené multikulturní šílenství s masovým dovozem muslimských migrantů a „ekologickým“ fašismem bude po plukovníkově teroru vypadat jako svobodná společnost.

Soudruh plukovník bude jmenován Evropskou Komisí do funkce €-komisaře pro otázky pandemie. Firma jeho dcery vydělá na studiích o prospěšnosti vakcíny od Astra Zeneca několik miliard korun.

Babiš po svém odchodu z vlády s velkou pravděpodobností přijde i o Agrofert. Možná mu bude dovoleno, aby prodal za výhodnou cenu (výhodnou pro kupujícího). Malý, či spíše velký zázrak by byl, kdyby mu bylo od Deep State dovoleno vrátit se k byznysu a na vše se zapomnělo. Ale spíše si myslím, že buď prodá, nebo bude jen nastrčenou loutkou (stejně jako např. Soros). Pokud hochy a holky z Deep State naštval hodně, tak Agrofert zaříznou banky přes úvěry, kterých si podle zlých jazyků Andrej nabral neúrekom.

Dne už je Babiš jen trapně koktající tajtrlík ve vleku pomatenců typu šíleného Flégra a pomateného chaotika (nebo mazaného sabotéra) Prymuly.

Ztratil sílu a energii. Postupně ztrácí voliče a brzy je ztratí všechny. A pak přijde i o svůj byznys. Protože Deep State neodpouští – a proto s ním nelze hledat naprosto žádné příměří. Kdo se s Deep State jednou pustí do střetu, nesmí nikdy polevit, nesmí nikdy hledat smír. Musí být vždy připraven na tvrdý boj a nikdy nepolevit. Na jednu ránu od Deep State odpovědět deseti mnohem tvrdšími údery proti Deep State a jeho představitelům/loutkám. A to neudělal ani Babiš ani Trump. A proto oba prohrají.

Babiš měl šanci. Pak chtěl být jen hodným strejdou, co s Deep State vyjde a voliče uplatí sociálními dávkami. Měl šanci být českým Orbánem. Ale v nejlepším případě byl českým Trumpíčkem. Také slíbil změnu a pak se také obklopil těmi, kterým měl nakopat prdel – Jourová jako jeden příklad za všechny. A kromě občasných keců se stejně jako Trump choval a chová jako ti všichni aparátčíci před ním. A po něm.

  • MICHAL BRAND
5/5 - (4 votes)
(Visited 256 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *