Apokalypsa 5G Koruny Nefilimů – ti, kteří nám skutečně vládnou a jejich NWO, 7. část

Napsal
Sdílet článek

Koruna Nefilimů a Adolf Hitler

Rothschild, Rockefeller a ostatní bankéři plně podporovali Hitlerův fašismus. V r, 1933 se na schůzce u bankéře Barona von Schrödera, kde byli přítomni i Rockefellerovi bratranci, bratři Dullesové dohodli, že Hitler bude další vládce v Německu. Bylo mnoho i jiných, kteří s novým německým fašistickým režimem spolupracovali. Warburgové byli ve vedení I.G. Farben, Avery Rockefeller ustanovil spojení se Schröderovými, kteří byli Hitlerovi osobní bankéři. Prescott Bush, děda mladého Bushe rovněž podporoval Hitlerovské Německo přes banku, kterou vedl. Holandský Shell také pomáhal, americký Exxon (dříve Esso), Du Pont, General Motors a jiné firmy se rovněž zúčastnily. Bylo jich mnoho a všichni souhlasili s tehdejším německým fašistickým přístupem a nepřáli si nic jiného, než další válku, protože válka je pro ně byznys!

Propagování „Velkých mistrů, nebo „Velkého bílého bratrstva“ fašisty bylo použito jako obhajoba jejich tvrzení o arijské nadřazenosti. To ale nebyly žádné nové myšlenky, přišly původně z egyptských Škol záhad, od Teutonských rytířů, od židovských Kabbalistů a dokonce od Iluminátů samotných. Ty stejné názory najdeme dnes v tak zvaném „Hnutí Nového věku“ (New Age movement), jehož časopis byl poprvé vydán Grand Orient zednářskou lóží ve Washingtonu D.C. Henry Kissinger byl jedním z jejich prvních podporovatelů.

Nefilimové rovněž podporovali Hitlera a pozdější de-industrializaci Německa. Využili válku k tomu, aby dostali zionistické Židy do Israele, kde jejich stát měl vykonávat funkci místního dohlížitele na Rothschildovy a Rockefellerovy olejářské zájmy a měl se stát budoucím hlavním sídlem nefilimského vládce, anti-Krista. Neměli vůbec v úmyslu ustanovit nový a bezpečný domov pro po světě roztroušené Židy. Jejich zájmy byly čistě sobecké a materialistické.

Slovo „Zion“ je odvozeno od slova „scion,“ což znamená „štěp.“ Nefilimové se naštěpovali na lidstvo – to je skutečný význam Zionismu. Nemá to nic společného ani se Židy, ani s Israelity. My, lidstvo, jsme dnes ti, kteří jsou rozstrkáni po celém svět, takže my jsme ve skutečnosti oni Bohem vyvolení lidé.

Fašističtí okultisté věřili, že staré německé klany byly ti praví opatrovatelé Starých záhad, které pocházely z Atlantidy z dob, kdy sedm rasových skupin bohů-mužů přišlo na naši Zemi. Tito ztratili své božské schopnosti tím, že se spojili s lidmi.

Psychoanalysta Dr. Walter Langer analyzoval povahu Hitlera a přitom objevil dokument rakouské policie, který potvrzoval, že Hitlerův otec byl nemanželský syn Marie Anny Schicklgruber, která v době početí pracovala jako kuchařka v domě Rothschildů ve Vídni. Takže Hitler byl vlastně jeden z Rothschildových nemanželských potomků.

V r. 1941 přiletěl Hitlerův pobočník Rudolf Hess do Anglie, na pozemky Vévody z Hamiltonu a prohlásil, že nadpřirozené síly mu přikázaly, aby letěl do Anglie a vyjednával s Brity. Údajně byl Hitler rovněž navštíven nějakým přízrakem, což mu nahnalo strach a obrátil se proti okultismu. Na základě toho pak zaútočil proti Zednářům, Templářům a proti Teosofické společnosti. A hned na to – záhadně, mezinárodní bankéři se vytratili, peníze přestaly proudit do Německa a jeho bývalí přívrženci náhle nemohli přijít Hitlerovi na jméno. Šest měsíců poté přistála americká vojska v Evropě.

Koruna Nefilimů a John F. Kennedy

Clint Murchison měl na Haiti jatka, na která mu dohlížel agent CIA, George de Mohrenschildt. Mohrenschildt byl bohatý olejář z Ruska a podle FBI byl fašistický špion za 2. války. On to byl, kdo vezl Lee Harvey Oswalda z New Orleans do Dallasu pár dní před 22. listopadem 1963, kdy byl v Dallasu zavražděn president John F. Kennedy. Zvláštní vyšetřovatel Kongresového výboru, který tuto vraždu vyšetřoval, Gaeton Fonzi jel Mohrenschildta vyslýchat na Floridu, ale nedojel: byl nalezen s kulkou v hlavě.

Kennedy toho udělal hodně, čím si Korunu znepřátelil. Předně se pokoušel skončit Vietnamskou válku. Zavrhl veřejně CIA akci neúspěšného napadení Kuby a zkoušel s Fidelem Castrem jednat. Vyhodil ředitele CIA Allena Dullese, který byl Rockefellerův bratranec a také jeho zástupce Charlese Cabella (Cabellův bratr byl starostou Dallasu). Vyhodil ještě několik dalších, vysoce postavených osob a chtěl CIA rozpustit. Vystoupil veřejně proti tajným spolkům a chtěl zastavit daňová úniková centra na různých ostrovech a zvýšit daně boháčům. Jeho osud byl ale zpečetěn, když nařídil vydání více než 4 miliard dolarů Finančním oddělením Spojených států, což je organizace, která má podle Ústavy americké peníze tisknout a ne nezákonná Federální reserva, která není vůbec federální, ale je to soukromá organizace.

Zhruba před 100 lety udělal tehdejší president Abraham Lincoln to stejné a taky ho to stálo život. Jak to, že to stejné prošlo Donaldu Trumpovi, je tak trochu záhada. Snad aby přitáhl lid na svou stranu?

Lee Harvey Oswald který byl zastřelen Jackem Rubinsteinem (Ruby) v pravý čas, aby náhodou nevypovídal a nevyšlo by najevo, že v Kennedyho vraždě neměl žádnou spoluúčast, řekl: „Odpověď na atentát na Kennedyho je ve Federální reservě. Nikdy to nepodceňujte. Není dobré vinit pouze Angletona a CIA. To je pouze jeden prst té stejné ruky. Lidé, kteří to platí jsou vysoko nad CIA.“

V den atentátu na presidenta Kennedyho byli v Dallasu viděni mnozí, kteří se tam správně neměli vyskytovat. Někteří byli zachyceni i na fotografiích. Mezi jinými to byli:

— Edward Lansdale, jeden ze šéfů letecké rozvědky,

— Howard Hunt, CIA účastník nepodařeného útoku na Kubu, který později zkompromitoval presidenta Nixona,

— George Bush St., pozdější americký president, jehož olejářská firma Zapata byla používána na transportování kokainu (zatím co Exon, Shell, BP, Amoco, Chevron, Texaco posílali do Kolumbie chemikálie, na výrobu kokainu potřebné)

V rozhovoru z r. 1973 říká Kennedyho vice-president Lyndon Johnson, později president a také další olejář, že tehdy v Dallasu to bylo spiknutí a mluvil o „Vražda“ korporaci (Murder Incorporated), které je vedeno z CIA a z Karibských ostrovů. Zřejmě měl na mysli firmu Permindex, specialisty na atentáty, která byla pod vedením oddělení Speciálních operací britského MI6. Podle 700-stránkové knihy nazvané „Drogy, korporace“ (Dope Inc.), kterou vydal EIR, Permindex byl financován kanadskou rodinou Bronfmanů a bohatým polským socialistou Radziwillem (Lee, rozená Bouvier, sestra Jacqueline Kennedy se provdala za Radziwilla). Další členové Speciálního oddělení byli David Sarnoff (majitel televizního konglomerátu RCA) a Walter Sheridan, zpravodaj hotelů Resorts International, které později koupil Donald Trump. Permindex rovněž zásoboval zbraněmi vražedný israelský gang Haganah, když Zionisté zabavili Palestincům část území, které nazvali Israel.

Permindex byl donucen se vystěhovat z Evropy do země, fašistům více nakloněné, což je Jižní Afrika. Francouzský president de Gaule zase vypověděl israelský Mossad z Francie, kvůli jejich těsnému spojení s Permindexem. Kennedyho atentátníci byli za svou špinavou práci zaplaceni bankou Credit Suisse Canada. Operační centrum celé akce vedl William „Intrepid“ Stephenson, významný špion pro britskou MI6, který ustanovil centrálu v budově Sarnoffovy RCA televizní stanice v Rockefellerově centru v New Yorku. Stephenson rovněž pomohl po válce Allenovi Dullesovi ukrýt Hitlerovy a Göbbelsovy peníze ve švýcarských bankách. To on zorganizoval a naplánoval atentát na presidenta Kennedyho ve Montego Bay na Jamaice.

Sarnoffovo RCA bylo později koupeno firmou General Electric, jejíž pobočka SERCO funguje jako hlavní Korunní agent a má prsty v americkém Státním oddělení a Oddělení obrany a ve všech odvětvích americké armády, jak již bylo popsáno. General Electric nám dnes instaluje vražedné 5G antény a zásobuje nás zhoubnými žárovkami, plněnými rtutí.

Kennedy tehdy jel do Dallasu aby pronesl řeč v dallaském Trademart, který je přidružený k Permindexu. Po atentátu změnil Permindex jméno na Intertel.

Warrenova komise, která atentát na presidenta vyšetřovala, byla sestavena přesně z těch lidí, proti kterým Kennedy vystupoval. Byli tam ti, kterým dal výpověď z CIA, FBI ředitel J. Edgar Hoover, homosexuál a pravičácký fanatik, který Kennedyho nenáviděl a jiní, všichni podobného ražení. Všichni z nich se vynasnažili, aby CIA nebylo ani zmiňováno a výsledek jejich pátrání je hanebně lživý, ne-li přímo směšný: jedna jediná kulka zranila guvernéra Texasu Johna Connallyho, který seděl vedle řidiče, obletěla auto a vnikla zezadu do lebky presidenta Kennedyho. A přitom jsou důkazy, že bylo celkem 5 ostrostřelců a všichni údajně minuli cíl. Říká se, že pak se řidič auta, člen presidentovy ochrany otočil a zastřelil presidenta zblízka. Proto prý zkoušela Jacqueline utéct z jedoucího vozu. Jiná teorie je, že jeden ostrostřelec který, byl schován v kanále, těsně vedle cesty, se neminul cílem.

Koruna Nefilimů a 911

Je jasné, že Koruna byla i za 911. Nakonec oni byli ti, kteří tím nejvíc získali. Ten den, 11. září 2001 bylo prováděno finančními kancelářemi v budovách Světového obchodního centra (World trade center, WTC) neobvyklé množství finančních transakcí. A většina investičních bankéřů, kteří při pádu budov zahynuli patřili k opoziční straně, k tak zvané Velké šestce (Big Six), což jsou staré peníze, žádní zbohatlíci nebo oportunisté. Pouhých pár týdnů před tímto činem zrušila velká skupina bohatých investorů nájemní smlouvy ve WTC budovách. Věděli předem co se stane! Jak to, že nebyli vyšetřováni?

Majitel budov č. 1 a 2, Larry Silverstein nechal těsně před 11. zářím budovy pojistit proti nárazu letadel. Po katastrofě žádal vyplacení 7,2 miliard dolarů pojistného, ale Federální reserva, kontrolovaná osmi rodinami (Rothschild, Rockefeller, Kuhn-Loeb, Lazard Freres, Warburg, Israel Moses Seif, Lehman/Oppenheimer, Goldman Sachs) mu vyplatili pouhých 3,6 miliard dolarů.

Bratr presidenta Bushe mladšího Marvin byl ve vedení firmy Securacom (dnes Stratesec Inc.) těsně před touto událostí, v letech 1993-2000. Tato firma měla všecky spadlé budovy zabezpečovat. Kromě toho zabezpečovala ještě Los Alamos laboratoře, kde bylo hned několik případů porušení bezpečnosti. Securacom zorganizoval útoky na WTC a také je provedl. Podle Davida Icke je to agent Koruny, a vlastní také Nadaci Aga Khan.

Skupiny falešných islámských teroristů byly rychle dány dohromady pro případ, že by bylo nutné je za tyto útoky vinit. Všichni jejich členové byli agenti, vycvičení CIA a israelským Mossadem a všichni pocházeli ze Saudy financovaného islámského střediska Nadace Aga Khana v Pakistánu, což je opět pobočka Koruny. Koruna byla rovněž za útokem na Skripala a za Bílými helmami v Syrii.

Bushova rodina a stejně tak politik Al Gore jsou bratranci s anglickými Windsory. Druhý bratr presidenta Bushe, Marvin, který byl tehdy guvernérem státu Florida, nařídil nouzový stav ve státě týden před útokem na WTC. Později doručil osobně dokumenty z letecké školy, kde se údajní únosci letadel učili létat, do Washingtonu DC.

Tehdejší starosta New Yorku, Rudolf Giuliani byl považován za hrdinu, ale přitom začátkem listopadu 2001 přikázal hasičům, aby snížili počet těch, kteří se podíleli na hašení požáru ve WTC. Den před tímto příkazem bylo odtud odvezeno 200 tun zlata, uschovaného ve sklepních prostorech budov, které patřilo bance jménem Silver Triangle.

Kupodivu, nikoho nenapadlo zeptat se Giulianiho na to podivné časování. A ani se ho nikdo nezeptal na co přikázal skladovat 24 000 litrů paliva v budově č. 7, kde měl jeho osobní protiletecký úkryt. Je možné, že výbuch tohoto paliva mohl způsobit kolaps této budovy, do které žádné letadlo nenarazilo? Byl Rudy Giuliani součástí snahy o zakrytí pravdy? Skoro to tak vypadá, zvlášť když si uvědomíme, že v únoru 2002 byl povýšen královnou Alžbětou II. do šlechtického stavu. V Americe jsou šlechtické stavy protizákonné!

Vyskytly se pomluvy, že asi 3000 Israelců, kteří v budovách WTC pracovali, se ten den hromadně nedostavili do zaměstnání. Dokonce bylo dokázáno, že skutečně, israelská internetová společenská stránka vydala den-dva před útokem varování, které nikdy neproniklo dál za židovskou bariéru. Je usuzováno, že jeden z důvodů, proč byl tento útok proveden bylo rovněž zničení důležitých tajných dokumentů, které se týkaly aféry s firmou Enron, které tam byly uskladněny. Rovněž CIA a FBI měly v těchto budovách kanceláře tajných operací a obrovské množství dokumentace, na to se vztahující.

Bylo mnoho těch, kteří věděli předem co přijde a přesto nikoho nevarovali. Bylo by bývalo snadné zjistit, kdo tito lidé nebo firmy jsou a možná to i zjištěno bylo, ale nikdy nebyly tyto informace využity. Na příklad, všichni, kteří těsně před 11. zářím prodali akcie leteckých firem, v této aféře zúčastněných, museli předem vědět, co přijde. Jedním z nich byla i Deutsche Bank, která tím získala obrovské peníze, které přesto nestačily krýt její požadavky a banka je dnes ve skutečnosti před krachem.

Úklid sutin byl svěřen firmě Controlled Demolition (Kontrolovaná demolice). Je to ta stejná firma, která se bleskurychle zbavila důkazů o původu výbuchu při odklízení Murrahovy budovy v Oklahoma City před pár lety. „Staré železo“ z WTC bylo rovněž okamžitě odesláno do Číny ke zpracování. Profesor Steven Jones z Brigham Young university studoval odpad z WTC a našel v něm zbytky termitových výbušnin. Za svou práci byl odměněn tím, že ztratil místo na universitě.

Kapitoly v 8. části:

Kdo je doopravdy Donald Trump

Něco jim nevychází jak by mělo

Jak to všecko vyřešit

Zdroje:

Dean Henderson: Nephilim Crown 5G Apocalypse, 2019, ISBN: 9781080790043

Dean and Jill Henderson: Illuminati Agenda 21; the Luciferian Plan to Destroy Creation, 2018, ISBN-10: 1720819106

ISBN-13: 978-1720819103

 

  • JANE K.
5/5 - (1 vote)
(Visited 287 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *