Arab a Íránec byli obviněni ze znásilnění, surového mučení a oloupení dvou švédských chlapců

Napsal
Sdílet článek

Pamatujete si na článek, kde jsem psala o víkendovém případu ze Švédska, kdy byli na hřbitově nalezeni dva nezletilí chlapci, nazí, svázaní , přičemž oba byli dlouhé hodiny mučeni? Tak – přesně, jak se dalo očekávat – byli dopadeni dva z pachatelů, jeden Íránec a druhý Tunisan, tedy oba muslimové. A asi nikoho neudiví, že oba jsou už “známé firmy”.

Dva mladí muži ze Středního východu byli dnes zatčeni za znásilnění, mučení a okrádání dvou nezletilých chlapců na hřbitově v Solně během víkendu.

V neděli ráno dostala policie hlášení, že dva nezletilí chlapci byli nalezeni nazí a svázaní na hřbitově u kostela Solna. Chlapci, kteří jsou nezletilí, byli vystaveni trýznivému mučení, které trvalo několik hodin. Útok údajně trval od 23:00 v sobotu až do nedělního rána do doby, než mučitele vyrušili svědci, kteří pak našli v chlapce na hřbitově nahé, svázané a očividně fyzicky týrané.

Oba chlapci byli převezeni sanitkou do nemocnice. Protože byli při vědomí, tak záhy mohli vypovídat. Policie mezitím uzavřela místo, kde byli chlapci nalezeni, a prohledala mimo jiné celou oblast. Dva podezřelí útočníci byli zatčeni v bezprostřední blízkosti.

Během dnešního dne obvinil okresní prokurátor dva zatčené muže z podezření z únosu, násilného napadení, znásilnění a loupeže s přitěžujícími okolnostmi. Oba podezřelí pachatelé jsou policii z minulosti známi, ale není jasné, jaký vztah mají se svými oběťmi.

Jedním z pachatelů je 21letý muž narozený v Íránu, který přišel do Švédska jako dítě v roce 2009. Od té doby byl ve Švédsku odsouzen za opakovanou trestnou činnost. Teprve minulý měsíc byl odsouzen k jednomu a půl roku vězení za žhářství, za zapálení sportovních vozů zaparkovaných v Gustavsbergu na Värmdö východně od Stockholmu v prosinci loňského roku. V minulosti byl také usvědčen z krádeže, nezákonného řízení, řízení pod vlivem alkoholu a drobných drogových deliktů. V současné době není jasné, proč byl na svobodě, protože podle posledního soudního verdiktu má být ve vězení.

Druhému pachateli je 18 let, je synem přistěhovalců z Tuniska a již byl také trestaný. Mimo jiné byl vzat do vazby pro mladistvé, když mu bylo 12 let a  v březnu loňského roku byl souzen za pokus o krádež. Pomocí DNA byl osmnáctiletý Arab spojen s vloupáním do školy v Solně na Nový rok 2018. Když začal znít alarm a přišla ochranka, mladý arabský zločinec utekl ze strachu dřív, než něco stihl ukrást.

Oba velmi mladí a už recidivisté. Takových jako oni je plná Evropa, zrovna nedávno jsem zde psala o jednom devatenáctiletém Arabovi s německým občanstvím, který už měl za sebou v tak nízkém věku 72 deliktů. Je třeba si uvědomit, že muslimové evropské právo neuznávají, takže je ani “tresty” ve fešáckých kriminálech, kde mají 5x denně halal stravu, televizi, internet, posilovnu, modlitebnu i služby imáma, rozhodně neodradí. Naopak, při každém takovém zatčení se tam od svých soukmenovců vždy naučí něco nového a ještě víc se radikalizují.

To, že přepadávají a týrají mladé švédské chlapce, není rozhodně nic neobvyklého. Považují je za slabochy, kterým takto dávají najevo nejen svoji převahu, ale i to, že si jejich zemi přebírají, že jimi opovrhují, protože jsou neschopni se muslimským nájezdníkům bránit.

 

(Visited 418 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *