Arabové zaútočili granátem na dům švédské rodiny

Napsal
Sdílet článek

V zemích, které jsou již velmi vydatně „multikulturně obohacené“, jsou podobné případy obohacení na denním pořádku. Z nějakého neznámého důvodu si právě ve Švédsku oblíbili invazisté granátové útoky. Proto také v této muslimské „disciplíně“ Švédsko v Evropě jasně vede. Ovšem tamní „obohacovači“ neútočí jen v tzv. no-go zónách, jak se mnohdy prezentuje, ale stále častěji také na územích, obývaných etnickými Švédy.

Vila v Upplands-Bro nedaleko Stockholmu byla v pondělí pozdě večer vystavena granátovému útoku. Policie má podezření, že útok byl pomstou otci rodiny, která žije v domě, na který byl spáchán útok zločineckého gangu. Útok je posledním z řady podobných činů, namířených proti švédským rodinám s dětmi v pomstě za nahlášení policejních přestupků.

Terčem výhružek za nahlášení trestných činů policii se stalo už mnoho lidí. Švédská babička se dvěma vnoučaty právě kupovala pizzu a její manžel parkoval auto, když poblíž ní zastavil moped stříbrné barvy. Muž v černé bundě, černých běžeckých kalhotách a černé čepici seskočil z mopedu, přistoupil k paní a pronesl výhružná slova: „Jsi mrtvá bastarde!“

Muž na mopedu byl známý zločinec ve věku 22 let, který byl identifikován jako vůdce gangu v Upplands-Bro. Je synem přistěhovalecké rodiny z Tuniska, která přišla do Švédska v 80. či 90. letech. Vůdci gangu bylo 16 let, když byl poprvé odsouzen za zločin. Od té doby se mu podařilo shromáždit rozsáhlý trestní rejstřík. Loupeže, nezákonné vyhrožování, bití, ponižování, poškozování, nedbalost, pokus o vydírání, drobné drogové zločiny. Seznam deliktů je však mnohem delší…..

Důvodem, proč tentokrát vyhrožuje paní, je to, že žena upozornila policii poté, co našla sklad podezřelých kradených  motocyklů. Za toto nahlášení jí pak Arab vyhrožoval.

Není to poprvé, co byla rodina postižena poté, co upozornila policii na nějaký přečin potomků muslimských invazistů. Oběma manželům už dříve vykradli auta. Po činu zavolali policii s tím, že mají podezření, že za tím stojí nechvalně známý gang.

Gang je také známý tím, že jezdí jak s motocykly, tak s auty po chodnících a cyklostezkách v Upplands-Bro. 22letý mladík – šéf gangu – řídil auto vysokou rychlostí po chodníku i cyklostezce. Několik lidí na poslední chvíli uskočilo stranou, aby nebyli sraženi a přejeti. Jindy jezdil na motorce po menších cestách v obci. V červnu tohoto roku stanul 22letý mladík před soudem už poosmé v životě. Odsouzen je za týrání, hrubou nedbalost při silničním provozu, řízení v opilosti, tři případy protiprávního řízení a dva případy drobných drogových trestných činů.

Tento týden v pondělí večer otřásla obytnou oblastí v Upplands-Bro silná exploze. Policie potvrdila, že do zahrady vily někdo hodil ruční granát, který vybuchl na verandě. Na druhé straně zdi domu, jen pár metrů od granátu, spal čtyřletý chlapec. Podle informací v sociálních médiích, musel být útok pomstou za to, že muž, který v domě žije, nahlásil policii „mopedový“ gang.

Již dříve toho dne byl totiž muž, žijící v domě, údajně sražen neopatrným řidičem mopedu a v souvislosti s tím vzal řidiči papíry a zavolal policii. Granátový útok pak byl pomstou za to, že ho muž policii nahlásil.

Pokud pomineme fakt, že mladý arabský kriminálník je již mnohokrát trestaný (což není v muslimských komunitách v Evropě nic neobvyklého), pak je na tomto případě jasně vidět, že v evropských zemích už mají invazisté mnohdy „navrch“.  Několik případů pomsty Švédům za to, že si dovolili nahlásit kriminální činy gangů, má vést k tomu, aby byli zastrašeni ostatní občané a raději byli zticha. Nakonec to k nenahlašování trestných činů pravděpodobně i povede. Představa, že někomu dítě zabije třeba granát, místní obyvatele od nahlašování kriminality gangu odradí. Gangy pak budou moci páchat kriminalitu zcela beztrestně. Ostatně, je pravděpodobné, že v jiných městech to tak již funguje.

Granátový útok měl být tedy nejen pomstou za nahlášení člena gangu policii, ale také výhružkou všem ostatním občanům města. Upozorněním na to, že v případě, že si nadále budou dovolovat trestné činy gangů hlásit policii, také oni se mohou s nějakým tím granátem „setkat“. Tento granátový útok rozhodně nebyl ve Švédsku prvním, jen se o něm aktuálně píše, protože se stal před pár dny. Nicméně ke granátovým útokům dochází ve Švédsku poměrně často, jen se o tom – nejsou-li mrtví a zranění – ani nepíše.

Pak by bylo dobré se ptát, kdepak ty granáty mohamedáni berou? Podle několika kauz, které se nedávno odehrály v různých zemích Evropy je patrné, že se muslimové velmi intenzivně vyzbrojují a lze předpokládat, že v oblastech, kde jich žije větší počet, budou mít tajné sklady zbraní (často využívají coby skrýš mešitu). Jenže politicky korektní policie si jen málokde dovolí na muslimy došlápnout ze strachu, že budou nařčeni z rasismu či islamofobie. A zasáhnou většinou jen tehdy, když už jim nic jiného nezbývá a mají-li nezpochybnitelné důkazy, že došlo k trestnému činu a je jim známa i identita pachatele. Ten pak často dostane jen symbolický trest nebo je seznán psychicky nemocným..

Švédsko vede v rámci EU jak v počtu granátových útoků, tak v počtu znásilnění. Přesto stále pokračuje ve vítací politice. Chybělo málo a rodina mohla přijít o čtyřleté dítě nedaleko něhož granát vybuchl. Jak dlouho potrvá, než dojde ke skutečným masakrům? Jednou k tomu dojde, otázka tedy není zda, ale kdy…

5/5 - (4 votes)
(Visited 745 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *