Arabský nápis na kostele upozorňuje na dobývání Dánska muslimy (video)

Napsal
Sdílet článek

Dánští křesťané byli ohromeni poté, co byl o velikonočním víkendu jeden dánský kostel popsán arabskými graffiti. O velikonoční neděli  byl kostel Vejleå Church v Išøji v Dánsku popsán arabskými nápisy, které říkají: „Dobýváme Dánsko. Není jiného boha, než Alláha.“

Podle kodaňské policie došlo k vandalismu  zhruba v půl čtvrté ráno v neděli 12. dubna 2020. Čin provedl tmavě oděný neznámý jedinec. Pachatele bohužel nelze podrobněji popsat. „K případu máme snímky, ale na jejich základě nelze určit ani pohlaví pachatele, proto nemá smysl snímky zveřejňovat. Případ je ale stále v počáteční fázi a doufáme, že prostřednictvím tohoto vyšetřování i výslechů a dalších vyšetřování se nám podaří pachatele zatknout,“ uvedl náměstek policejního inspektora Petr Malmose.

Tento kostel byl poničen už v roce roce 2015, kdy vandalové rozbili kameny osm velkých oken. Útoky proti kostelům a symbolům křesťanství, se staly v multikulturní západní Evropě zcela běžné. Právě před několika týdny zapálil kostel Dombås a kostel Sel v Norsku muž pravděpodobně ze severní Afriky nebo Blízkého východu. Mělo jít údajně o odpověď na pálení Koránu na demonstraci proti islamizaci, která se konala vloni v norském Agderu. Také Francie byla vloni svědkem mnoha útoků na své svatostánky. Došlo k zapálení mnoha kostelů, muslimští pachatelé zničili kříže, rozbíjeli sochy a ničili různé další atributy křesťanských svatostánků.

Připomínám také, že i na ostrově Lesbos dochází k ničení kostelů ze strany invazistů z tamních táborů. Jistě máte všichni v paměti loňský požár katedrály Notre Dame a následné radostné reakce muslimů napříč celým světem. Ostatně, jen málokdo soudný věří oficiální verzi náhodného požáru právě v době, kdy na jiných místech Francie docházelo k zapalování  jiných křesťanských svatostánků.

Podobné činy mají jedno společné: jsou ukázkou postupující islamizace. Muslimové tak dávají najevo, že si Evropu přebírají. Jejich konání plně odpovídá tomu, že jejich populace už se v některých zemích velmi razantně rozrostla. Nápis na dánském kostele je jasným poselstvím, které má místním občanům ukázat, že považují Dánsko za dobyté. A samozřejmě nejen Dánsko, v podobné situaci jsou i mnohé další evropské země. Evropané si nikdy v historii nepustili muslimy na svůj kontinent, případně se alespoň snažili vpádu islámu bránit. Bohužel, dnes se Evropa islamizuje zcela dobrovolně.

Co myslíte, že se vám stane, když v jakékoli muslimské zemi zapálíte či jinak poškodíte mešitu??

 

4.7/5 - (3 votes)
(Visited 337 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *