Aspen institute se obludně rozrůstá, některá nová jména vás budou možná šokovat

Napsal
Sdílet článek

Přiznám se, že při procházení aktuálního seznamu exponentů této neziskovky, která je řízena tzv. Deep state pod záštitou nechvalně známé “balkánské řeznice”, mne víc, než aktuálně noví velmi dobře známí členové, udivil fakt, že se tato neziskovka, vychovávající loutky Deep state, neutěšeně rozrůstá. A to už nejen kovanými politiky i politickým potěrem z naší liberální kotlinky, ale na seznamu najedete také hodně nových jmen polských, maďarských či z jiných středoevropských zemí.

O neziskovce, která zcela očividně vychovává budoucí politiky, mainstreamové novináře, aktivistické umělce a neziskové parazity či “školí” ty současné, jsem před časem psala už zde. Jen stručně shrnu, že tehdy jsem upozornila na fakt, že v Aspen institutu je organizována spousta našich ministrů, tedy předpokládám, že ti jsou právě v Aspen institutu patřičně instruováni tak, aby plnili své skutečné zadání.

Z ministrů tedy najdete v seznamu jak socany – Maláčovou a Hamáčka, tak zástupce ANO – Plagu či Havlíčka. V širším vedení Aspen institute jsou mimo jiné i Charanzová, která je europoslankyní za ANO a zároveň místopředsedkyní EP a Farský ze STAN.

Z dalších výše postavených představitelů parlamentních stran najdete na seznamu například šéfku TOP0,09 Markétu Pekarovou Adamovou, pražského primátora Hřiba z Pirátů či Víta Rakušana ze STANu. Podrobněji jsem se věnovala členům Aspenu už v minulém článku, takže nebudu zbytečně tapetovat a půjdu konečně “k věci”.

Než uvedu jména dvou nových členů této neziskovky v režii US Deep state, tak bych se ráda vrátila k jednomu staršímu článku, v němž jsem upozorňovala na fakt, že zhruba kolem roku 2010-2015 se v některých zemích Evropy zcela náhle objevily nové politické strany či zbrusu noví lídři stran stávajících. Ti měli dle mého názoru zajistit převzetí hlasů protestních, s jejichž přibývajícím počtem se zřejmě počítalo v souvislosti s invazí v roce 2015. Invazí, která pokračuje dodnes.

Ovšem mimo výše uvedené invaze se nejspíš už tehdy počítalo s tím, že dojde k vyvolání vleklé hospodářské krize, podle některých informací se dokonce už tehdy vědělo, co krizi roku 2020 vyvolá. V zemích EU byly už mnohé tzv. “tradiční strany” příliš “profláklé”, proto bylo zapotřebí přijít s politiky či stranami, které měly navenek vyvolat dojem jakési protestní, tak trošku i antisystémové opozice.

Pokud se pak podíváme do zemí, kde byli tito lídři v takřka stejnou dobu nabídnuti, tak ve všech se také záhy dostali do vlád. Týkalo se to například Francie (Macron), Itálie (Hnutí 5 hvězd), Rakouska (Kurz), ale i ČR (ANO). Podotýkám, že všichni uvedení politici či strany se v Bruselu při hlasováních europarlamentu chovají úplně stejně jako jejich údajná “opozice”.

Proč tento zdánlivě nesouvisející úvod? Protože dva z těchto lídrů se náhle, takřka současně nově objevili v řadách Aspen Institutu. Jsou jimi předsedové vlád Rakouska a ČR – Sebastian Kurz a Andrej Babiš.

Dva noví, pyšní členové Aspen institutu, středoevropské pobočky Deep state. O tom, že jsem přesvědčena, že jak jeden, tak druhý jen plní nařízenou agendu, jsem psala mnohokrát. Nemá cenu se opakovat, o Kurzovi ve spojení se Zelenými, jimž pomohl smést pod koberec skandál s napojením na islámské extremisty, jsem psala už  zde nebo zde. Jourová, Charanzová, dlouhodobé protinárodní kroky hnutí ANO v Bruselu jsou pro mne jasnou ukázkou toho, že za ČR tato partaj nikdy nekopala.

Mne osobně tedy členství těchto dvou politiků v “klubu Deep state” nijak neudivilo. Nikdy jsem jim nevěřila, i když občas, aby před svými voliči vyvolali dojem jakési “antisystémovosti”, dělají kroky, které se mohou zdánlivě jevit nějak protestními. Nicméně všimněte si, že nyní, ve sporu EU s Maďarskem a Polskem se nikdo z nich na stranu obou zemí nepostavil. To jen ukazuje, že jsem měla pravdu i v tvrzení, které velmi dlouho razím – žádná V4 neexistuje. Ostatně, v Aspen institutu se nově objevilo nemálo členů z řad maďarské a polské opozice, která také proti podobnému spojenectví od začátku brojí.

I když z vedení Aspen institute zmizel Bakala, mezi členy nově najdete jeho manželku. Balkánská řeznice Albrightová tam ovšem nadále figuruje podobně, jako mnoho dalších politiků, novinářů a exponentů politických neziskovek.

Možná se spousta nových členů objevila v této neziskovce v režii Deep state právě v souvislosti s ohlášeným (údajným, avšak stále nepotvrzeným) vítězstvím Bidena. Možná tito politici ucítili, že nyní bude vát vítr právě z této strany. Pak seznali, že bude dobré být právě v jejich společnosti.

Moje úvahy “okolo” berte, prosím, jen jako můj názor, jenž jsem si vytvořila na základě mnoha nezpochybnitelných fakt. Rozrůstání členské základny hlavní středoevropské pobočky Deep state snad jen mé úvahy potvrzuje.

 

 

 

(Visited 7 283 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *