Austrálie: šestnáctiletá dívka byla ve vlaku brutálně napadena gangem černých muslimek (video)

Napsal
Sdílet článek

Po vlně rasistických akci, nazvaných BLM, jejichž hlavním účelem má být vyvolání maximální nenávisti černochů vůči bělochům, se podobných útoků, jako je ten, který přináším ve videu níže, děje ve všech zemích, kde žijí společně běloši i černoši, stále více. Černí si jsou velmi dobře vědomi, že velmi často uniknou trestu a bílí mají strach černé zažalovat, aby se nestali cílem odplaty.

Uprostřed dne ve vlaku na nádraží Southern Cross v Melbourne banda černošských a jak je na záběrech vidět, tak i muslimských žen (soudě podle hidžábu některých útočnic) surově mlátila drobnou šestnáctiletou dívku do hlavy, kopala ji, pak ji odtáhla z lavičky a dupala na ni. Policie tvrdí, že nemůže zahájit vyšetřování, pokud dívka neučiní prohlášení, což se zdráhá udělat ve strachu z odplaty ze strany gangu.

Dívka samozřejmě skončila v nemocnici s mnoha zraněními, včetně zlomených žeber. Strach z pomsty je však příliš silný, navíc se dnes stále častěji bojí bílí žalovat černé útočníky  i z obavy, že budou nařčeni z rasismu. Je tedy více než pravděpodobné, že se banda útočnic nedočká spravedlivé odplaty, což je ještě víc povzbudí k dalším podobným útokům a dá to impuls i jiným černým rasistům.

Co je ještě na celé děsivé scéně šílené je fakt, že se vše odehrálo za bílého dne na nádraží, kde byla spousta lidí, ale nikoho nenapadlo napadené šestnáctileté dívce pomoci. To mi připomíná podobnou scénu z Německa, kde napadl černoch v tramvaji mladou dívku, přičemž i ta marně čekala na pomoc. Z toho je patrné, že dnes se již většina lidí bojí zasáhnout zřejmě ze strachu, že budou nařčeni z rasismu a následně i perzekuováni, či se budou muset obávat trestu ze strany pachatelů nebo jejich soukmenovců.

Na inkriminované video útoku se můžete podívat zde (AJ):

5/5 - (5 votes)

(Visited 889 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Ve mě vždycky vaří krev,když to vidím,ale podobné věci známe velice dobře díky morglům i od nás…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *