Austrálie: Těhotná žena si dovolila vyjít víc než 5 km od domu na pláž, policie proti ní velmi brutálně zakročila (video)

Napsal
Sdílet článek

Už dříve jste jistě zaznamenali incidenty, ke kterým dochází stále častěji v souvislosti s „koronafašismem“ v Austrálii. Před časem jsem sem dávala video policií poměrně brutálně napadené ženy na ulici za to, že neměla roušku. K velmi podobnému incidentu došlo znovu, přičemž tentokrát porušila žena nařízení, které říká, že nikdo nesmí cestovat dál, než 5 km od svého domova.

Policie státu Victoria, která se podobným incidentem projevila již před měsícem, byla opět zachycena kamerou, jak násilím zatkla těhotnou ženu za údajné porušení pravidla o  5 km vzdálenosti od bydliště, které je v celém australském státě tvrdě vymáháno.

Záběry dramatického zatčení ukazují hrstku ozbrojených policistů tyčících se nad ženou, kterou místní média označují za těhotnou. Incident se odehrál na pláži Altona v oblasti Melbourne. Na záběrech je vidět, jak se policista pokouší nasadit zatýkané ženě roušku, zatímco ji jeho kolegové spoutají a stále dokola opakují ostatním návštěvníkům pláže, aby ustoupili. Lidé, kteří filmovali, křičeli: „Co udělala? Proč ji zatýkáte? “ Jak napětí rostlo, přicházeli další lidé a křičeli na policisty.

Tento veřejný rozruch přesto nezastavil donucovací orgány, aby ženu odvedly z pláže. Policie státu Victoria tvrdila, že byla nalezena více než 5 km od jejího domova, odmítla policistům poskytnout identifikaci a byla vůči nim údajně agresivní.

K incidentu došlo na základě varování státních orgánů, že policie může uzavřít pláže v okolí Melbourne, pokud obyvatelé zanedbají sociální odstup. „Policie státu Victoria má veškeré pravomoci. Mají ocelové odhodlání zajistit, aby lidé dodržovali pravidla, “varoval premiér státu Victoria Daniel Andrews.

Tento incident není zdaleka první,  přičemž podobné chování represivních orgánů za podpory státní moci ve jménu koronalží nelze nazvat jinak, než koronafašismem…

5/5 - (2 votes)
(Visited 170 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *