Až po tobě!

Napsal
Sdílet článek

Je to už skutečně mnoho roků zpět, kdy jsme si my děti, ve věku 10 let (+ -) hrály venku. Ach ty naše, převážně holčičí, partičky. Kdo z vás zažil jistě ví jak a proč se holky umí pohašteřit, natahnout fuc, urazit jedna druhou. Někdy nastalo, kvůli prkotině, krátkodobé vyloučení, odchod, z party, což probíhalo i takto.

Ty jsi tak pitomá “. Označená za pitomou, si to samozřejmě nenechala líbit a ještě před tím než vztekle mrskla třeba míč někam do křoví, řekla „AŽ PO TOBĚ“.

Se zájmem a hlavně zvědavostí co zase udělali V. Mynářovi, co proti němu kdo má, jsem si dnes ráno přečetla na Forum 24 článek Viléma Bessera, s titulkem:

Mynář zaútočil na Fridrichovou, Wolnera i senátora Fischera. Měl by být psychiatricky vyšetřen, řekl.

Autor článku zmiňuje, že Vratislav Mynář (V.M.) byl hostem v pořadu serveru iDnes.cz Rozstřel. V článku se, mimo jiné, píše:

* V.M. vyjmenoval co jeho šéf

(Zde si dovolím svoji poznámku. Poměrně dlouho mám takový dojem, že na Hradě V. M. více vládne než kancléřuje. Je to od něj nedůstojné, neomalené a hnusné, pokud se skutečně takto vyjádřil o svém nadřízeném, jeho i o mém prezidentovi.)

stihl od poloviny května.

(I zde jsem zpozorněla a ptám se co stihl do poloviny května. A dodal, že by TO nestihl Fischer ani za dva roky. Berme na vědomí, že v posledních dnech se sluníčko nestydělo opravdu hodně hřát. Hm hm. Co to mohlo mít za následek? Možná tak nějak , že?)

* V.M. a Osvětimany

Na ty se mu snad ani nesmí sáhnout. Snad mu pro rozčertění stačí jen už písmeno „O“.

Nešlo by toto písmeno z abecedy vyškrtnout?

* Fridrichová a Wollner

Dosud V.M. zřejmě tajil, že je synovcem Nory Fridrichové, když o ní hovoří jako o tetě. Aby nebylo Markovi Wollnerovi líto, že si na něj nevzpomněl, štrejchnul ho V.M. Napoleonem.

———————–

Pokud vás bude někdo (není-li lékař) )posílat na psychiatrické vyšetření, proč mu neříci: AŽ PO TOBĚ“.

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 126 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *