Babiš se prezidenta bojí?

Napsal
Sdílet článek

Zemanův výraz „čučkaři“ na adresu členů BIS už zdomácněl. Bohužel. Jeho, snad už i odpor, k panu Michalu Koudelkovi, šéfa naší kontrarozvědky, je evidentní, neskrývaný. Prostě ho nemá rád. (Lidí, které nemá náš prezident rád je mnoho ! Otázkou je koho rád má. I těch se však i pár najde, že?) Žádná láska. Spíš naopak. Není tedy divu, že osud pana Koudelky, jemuž končí mandát za pár dní, je nyní proto nejistý.

A nejen to!

Není ani jisté, po pondělní schůzce prezidenta Zemana s premiérem Babišem, jak to bude dál s přízní Hradu vůči panu premiérovi. Ona přízeň je, jeví se mi, vždy Milošem Zemanem nějak a něčím podmíněna. Nikdy není zadarmo, je to takové spíš než přízeň držení premiéra pod krkem. Andrej Babiš moc dobře ví, že se nesmí moc cukat, moc vystrkovat růžky, protože po říjnových volbách chce být opět premiérem. A premiéra jmenuje kdo?

A jsme tedy opět u nyní horkého bramboru, pardon – u pana Koudelky. Když mu totiž prodlouží Babiš mandát, ztratí Zemanovu podporu. S dovolením to nazvu láskou, i když bych láskyplné objetí od Miloše Zemana vnímala jako objetí od ježka. Navíc situace ohledně pana Koudelky není pouze Hrad versus premiér, ale také souvisí s přízní západních spojenců.

P. S. Myslíte si, že i v politice platí, že bez lásky láska není?

  • MAJKA DUBOVÁ

4.5/5 - (2 votes)
(Visited 157 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. Jaká neláska?
    Podle vyznamenání , které tento absolvent STS Chvojkovice Brod je jasným spolupracovníkem jiné mocnosti. Za tolik vynášeného Masaryka by ho čekala jediná odměna – rozsudek za vlastizradu s příslušnou odměnou. Tak jaká neláska? bad

  2. Asi jste to vzal moc vážně, já tam našla krom faktů i hezkou porci docela vtipné nadsázky.
    Například to přirovnání k objetím od ježka. Já bych se k tomu ještě poblinkala.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *