Bavorsko: Muslimský vetřelec brutálně utloukl 92letou stařenku

Napsal
Sdílet článek

Muslimští vetřelci se neštítí útočit na nikoho, kdo je bezbranný. Terčem útoků tak jsou většinou ženy, děti nebo senioři, případně útočí ve “smečce”.  V tomto případě navíc útočil “nezletilec bez doprovodu”, tedy takový ten vousatý sirotek, po jakých u nás tolik touží Šojdrová, Piráti, Klus a další sluníčkáři. S těmito “sirotky” bychom se pak dočkali podobných “obohacení” jaké zažívá Německo každodenně.

Ve městě Marktredwitz se 17 000 obyvateli zatkla kriminální policie 17letého podezřelého, který zavraždil 92letou ženu. Sedmnáctiletý Iráčan je nyní ve vazbě pro podezření z vraždy.

Podle policejní zprávy kriminální policie našla zaměstnankyně ošetřovatelské služby v neděli starou ženu bez života v jejím rodinném domě na Ostenstrasse. Na základě prvních zjištění nebylo možné vyloučit vraždu, načež policisté z Hofu začali na místě vyšetřovat okolnosti úmrtí. Když vyslechli několik lidí, vyšlo najevo, že svědek viděl v sobotu večer kolem 22:20 mladšího muže utíkat z domu starší dámy.

Popis cizince se hodil na mladého muže, kterého policisté nalezli v nedaleké obytné oblasti ničit auta. Jak se ukázalo, sedmnáctiletý irácký státní příslušník, který byl zjevně pod vlivem různých látek a drog a byl lehce zraněn, poškodil některá auta. Vzhledem k jeho celkovému stavu byl výtržník převezen do nemocnice. Jako „teenager“, který v tomto případě žádá o ochranu, byl převezen na dětskou kliniku ve Weidenu.

Na základě nálezů na místě činu a dalšího vyšetřování v souvislosti se smrtí ženy, zatkli vetřelce policisté z Weidenské kriminální policie přímo v dětské nemocnici.

V pondělí proběhla pitva 92leté ženy. Odhalila, že starší žena zemřela „na následky masivních úderů do hlavy“. Na žádost státního zastupitelství v Hofu byl v pondělí vydán zatykač pro podezření ze zabití na 17letého Iráčana, který je nyní ve vazbě.

Zavražděná žena žila v domě po svých rodičích asi 30 let. Chtěla tam v klidu strávit zbytek svého života. Nedávno využila pomoci ambulantní ošetřovatelské služby, která každý den chodila do jejího domu, takže německou důchodkyni nalezla záhy po brutální vraždě.

Zatímco v Německu se denně díky těmto “obohacovačům” vraždí, znásilňuje a loupí, lodě německých neziskovek dováží další vrahy svých krajanů. Jen na Lampeduse přistálo 26 lodí během posledních 24 hodin. A to si ten dovoz vrahů a násilníků Němci dokonce sami platí…

 

(Visited 314 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *