Belgie: Muslimové na ulicích napadají homosexuály, útoky si natáčí (video)

Napsal
Sdílet článek

Další případ, který plně odpovídá tomu, nač zde již dlouhodobě upozorňuji. Sluníčkáři, jejichž zvrhlá ideologie prosazuje na jedné straně přijímání muslimských vetřelců a tedy islamizaci Evropy, na druhé straně však stejně nadšeně podporují LGBT, by měli na základě případů, o nichž zde budu psát, svoji tak rozporuplnou podporu obojího konečně vysvětlit. Takovým příkladem zcela schizofrenní politiky jsou třeba naši Piráti, kteří pochodovali jak na demonstracích pod transparentem “Uprchlíci vítejte”, tak v LGBT průvodech. Přesto se stále najde dostatek jedinců, kteří podobně nesmyslnou politiku podporují.

A je zarážející, že právě i zmíněná LGBT komunita většinou přijímání muslimských invazistů podporuje. V zahraničí už dokonce velmi často probíhají demonstrace, kde se demonstruje najednou proti islamofobii a pro podporu LGBT. Účastníkům podobných průvodů bych pak doporučila vycházku s duhovou vlajkou třeba v Rijádu.

A ona to ani nemusí být Saúdská Arábie, úplně stačí sídlo 4. říše, Belgie. Právě tam si totiž partička muslimů našla zábavu, do které zapojili právě příslušníky tamní LGBT komunity.

Minulý týden se objevilo video skupiny muslimských vetřelců, kteří v Leuvenu zbili dvě oběti. Nejprve donutili bílého dospívajícího chlapce, aby se omluvil a olízl jim boty. Ve videu je slyšet slovo „Zemmel“, což je slůvko, které Maročané běžně používají pro gaye. Vyšetřování zjistilo, že video je napojeno na gang mladíků nazvaný „Trestní soudnictví“ nebo „Trestní systém“, o němž se píše, že v Belgii loví mladé homosexuály a ty pak ponižuje a bije.

Komunikují prostřednictvím skupinového chatu Telegram o 600 členech s jediným cílem: zmlátit mladé členy LGBT komunity, natočit tyto útoky a sdílet obrázky. Poté, co Het Laatste Nieuws získal přístup k jejich skupinovým komunikačním chatům, je video z minulého týdne zjevně jen jedním z mnoha podobných ponižujících videí. Obrázky kolovaly s chatovací skupinou v aplikaci Telegram nazvanou „Trestní soudnictví“. Stejné jméno bylo vidět i na videu z Leuvenu. Chatovací skupina většinou obsahuje Čečence, kteří výslovně oslavují násilí proti gayům stovkami videí.

Kromě toho se členové vyzývají, aby aktivně hledali na internetu lidi, kteří si podle jejich názoru zaslouží výprask, přičemž obzvláště oblíbeným cílem jsou příslušníci LGBT komunity. Trestní soudnictví má údajně také stránku na Instagramu, ale skupina Telegram má nejvíce členů. Asi 400 videí a fotografií bylo sdíleno mezi 600 členy, přičemž všechna videa byla charakterizována násilím a ponižováním obětí. Kromě snímků pořízených z internetu nahráli členové videa v belgických městech Blankenberge, Antverpy, Roeselare a Leuven.

Zprávy, které se HLN podařilo získat, ukazují, že členové skupiny vědomě hledají mladé LGBT lidi, s nimiž navazují kontakt prostřednictvím chatovacích funkcí TikTok a Instagram. Pak je fyzicky vystopují přes jejich IP adresy nebo prostřednictvím jiných identifikačních informací. Podle informací novin se gang nebojí použít nože a střelné zbraně, když se blíží ke svým obětem. Výhrůžky smrtí se také objevují v rozhovoru s někým, kdo píše, „Gayové musí být zlikvidováni”.

Mezi mladými oběťmi je pozoruhodně malá ochota promluvit, přesto HLN zaznamenala svědectví jednoho mladého muže z Antverp. Říká, že byl pronásledován a ohrožován společně s přítelem v Groenplaats v Antverpách. „O kousek dál od nás stáli dva muži. Když jsme odešli, najednou nás začali pronásledovat. A o něco později mi vyhrožovali přes Instagram. Souhlasil jsem, že si s nimi promluvím, což jsem neměl dělat. Hrozně mi vyhrožovali. Musel jsem si kleknout a omluvit se. Co kdybych to neudělal? Pak bych byl ošklivě zbit.”
Video slouží jako jakási „lovecká trofej“ a je sdíleno prostřednictvím sociálních médií. Svědek z Antverp se domnívá, že vedoucí skupiny záměrně podněcují mladé lidi k agresi.
Video z Leuwenu je považováno za útok na homosexuální teenagery nebo na ty, koho útočníci považovali za homosexuální teenagery na základě záznamů z chatu. Skutkový stav případu stále vyšetřuje státní zástupce z Leuvenu. Podle novin si oběť z Antverp nestěžovala. Het Laatste Nieuws dnes také umístil na internet video anonymní oběti z Antverp. Ukazuje, jak je chlapec nucen klečet na kolenou, kde musí dvakrát olíznout boty jednomu z pachatelů. Pak dostane další ránu do obličeje.
Copak na to sluníčkáři, nadšení vítači muslimských vetřelců a zároveň velcí podporovatelé LGBT? Stále jsou schopni nadšeně podporovat obojí, aniž by se nad nesmyslností svého počínání byť jen na moment zamysleli?
(Visited 1 729 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. klidně ať se tyto dvě odnože humanoidů vyvraždí navzájem-líto mi nebude ani jedné z nich!!!Ještě bych jim rozdal zbraně,ať jsou ve své vzájemné likvidaci efektivnější!!!!! good

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *