Belgie: Tři muslimští vetřelci vjeli autem do davu protimigračních demonstrantů

Napsal
Sdílet článek

Náboženství míru se nám dnes a denně projevuje po celé Evropě. Nyní zde máme další zářný příklad toho, jak “nezastupitelnou roli” má pro nás islám, jak tvrdí náš vrchní islamizátor Al Hamajda. A věřte, že těchto případů multikulturního obohacování bude v Evropě už jen přibývat. Vlastně se dá říct, že jsme si na něj už tak nějak zvykli. Proto podobné zprávy nechávají většinu lidí chladnými, aniž by si uvědomovali, že totéž, co se nyní děje na západ od našich hranic, bude brzy také u nás. Evropa není nafukovací a i v naší zemi se vytváří ucelenější muslimská komunita.

Minulý pátek byli zatčeni tři mladí muslimové poté, co autem vjeli ve vysoké rychlosti do demonstrace vlámských nacionalistů v belgickém městě Puurs. Státní zastupitelství to potvrdilo a odmítlo zveřejnit více informací o podezřelých, avšak podle belgické televizní stanice RTV jsou podezřelí muži cizího původu.

Vlámští nacionalisté uspořádali demonstraci v reakci na nesmyslné násilí skupiny mladých přivandrovalců, ke kterému došlo ve městě počátkem týdne. Jednalo se o poklidnou demonstraci, ovšem jen do té doby, než se náhle pokusilo auto se zhasnutými světly vjet do davu vysokou rychlostí. Jen zázrakem nedošlo k žádným zraněním.

Řidič začal z místa ujíždět, ale policisté pátrající po pachatelích zastavili vozidlo poblíž místa činu a všichni tři podezřelí byli zatčeni. Jednalo se o tři devatenáctileté cizince. Všichni tři muži byli nakonec propuštěni na svobodu a nebudou stíháni. Podle státního zástupce nebyl dostatek důkazů o tom, že vjeli do davu záměrně.

Takže super návod pro další džihádisty. Zvolte si dav, vjeďte do něj a pak tvrďte, že jste do lidí najeli v plné rychlosti omylem. A ideálně pak s kamionem nebo autobusem, aby měl tento “omyl” lepší efekt, než tomu bylo minulý týden v Belgii.

To máme skutečně věřit, že nejsou důkazy o tom, že se jednalo o záměr? Opravdu parádní precedens pro další útočníky. To nestačilo, že vjeli do davu za tmy se zhasnutými světly a v plné rychlosti? Navíc do davu lidí, který protestoval de facto proti nim, neboť belgická města jsou dlouhodobě sužována kriminalitou muslimských gangů. Tedy demonstrující byli jejich protivníci.

Ovšem byli to také protivníci vládnoucího establishmentu, který dlouhodobě muslimským kriminálníkům nadržuje a odpůrce muslimské invaze nazývá extremisty a xenofoby…

(Visited 1 186 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *