Bergoglio opět vyzval k otevření hranic a míchání ras

Napsal
Sdílet článek

Asi nikdo, kdo dlouhodobě sleduje kroky jezuity Bergoglia nepochybuje, že byl na svůj post zcela účelově dosazen. A to samozřejmě za cílem dopomoci posílit invazi, především z Afriky. Bergoglio, který velmi rád olizuje nohy muslimům či Afričanům vůbec, se v tomto smyslu vyslovil v minulosti již mnohokrát.

Papež František vyzval ve čtvrtek k novému přístupu k mezinárodní migraci a trvá na tom, že lidé musí invazi považovat spíše za pozitivní fenomén než za problém.

Papež v rozhovoru s účastníky evropského projektu „Snapshots from the Borders“ vedeného starostou Lampedusy Salvatorem Martellem uvedl, že Evropa musí nabídnout „humánnější a koordinovanější reakci na výzvy současné migrace“.

„Hranice, které byly vždy považovány za dělící bariéry, se místo toho mohou stát„ okny “, prostorem vzájemného poznání, vzájemného obohacení, společenství v rozmanitosti,“ řekl František.

Klíčem je podle něj změna mentality, která vnímá migranty jako osoby. “Je zásadní změnit způsob, jakým nahlížíme a mluvíme o imigraci,” tvrdil. Jde o to dát lidi, tváře a příběhy do středu pozornosti. “ “Současný scénář migrace je složitý a často má dramatické důsledky,” uvedl. „Výzvy jsou různorodé a jsou zde pro všechny,“ řekl papež. “Nikdo nemůže zůstat lhostejný k lidským tragédiím, které se i nadále odehrávají v různých oblastech světa.”

Papež František je jedním z nejhlasitějších obhájců masové invaze na světové scéně a navrhuje ji jako hodnou nejen přijetí, ale dle Bergoglia je třeba ji propagovat a povzbuzovat.

V loňském září Bergoglio tvrdil, že přistěhovalectví je účinným prostředkem k promíchání ras a kultur, které je třeba pozitivně podporovat.

Xenofobie je „součástí populistické mentality, která neponechává lidem žádnou suverenitu. Xenofobie ničí jednotu lidu, dokonce i Božího lidu, “řekl František během své návštěvy Afriky v roce 2019 na shromáždění jezuitů.

“Existují lidé, kteří chtějí zastavit tento velmi důležitý proces mísení kultur, který dává lidem život,” řekl. “Díky míchání ras rosteš, dává ti to nový život. Rozvíjí rasové míchání, změny a dává originalitu. “

“Míchání identit jsme zažili například v Latinské Americe. Tam máme všechno: Španěla a indiánku, misionáře a dobyvatele, španělskou linii, smíšené dědictví lidí, “dodal.

“Stavět zdi znamená odsoudit se k smrti,” řekl jezuita Bergoglio. “Nemůžeme žít zadušeni kulturou čistou jako operační sál, aseptickou a ne mikrobiální.”

Takže Bergoglio už se vlastně ani netají tím, oč mu od začátku jede. O import Afričanů do Evropy, aby zde mohlo dojít k onomu míšení ras, jehož cílem má být jakási hnědá, lehce ovladatelná masa, bez jakékoli národní identity.

To, co mnozí považují za pouhou konspirační teorii, tedy dle prohlášení současného papeže není jen konspirací, ale skutečným plánem, na jehož realizaci se má také on sám podílet. Ať už se to zdá jakkoli šílené, ve světle tohoto prohlášení Bergoglia nám do sebe zapadá vše, co se v posledních letech děje.

Ať už se jedná o dokonce dvě deklarace, odhlasované europarlamentem, které mají za cíl zajistit Afričanům v Evropě nadstandartní podmínky, přes různé promigrační dokumenty – např. Marakéšská deklarace, neustálou podporu pašeráckých neziskovek, které africké vetřelce ve velkém dováží, vydávání kreditek pro vetřelce, financování jejich pohodlného života v Evropě, až po neustálé protlačování invaze důrazem na nutnost ponechat otevřené hranice či sjednotit azylovou a migrační politiku v rámci EU.

Všimněte si také, jak se na propagandě míchání ras podílí i reklamní agentury, kdy ve stále více reklamách můžeme vidět pár  běloška + černoch, ale totéž se stále častěji objevuje i v různých filmech a seriálech, kde jsou podobné páry vykreslovány jako ideální.

Podsouvání ideálu rasového míchání nám tedy nyní podsouvá také Bergoglio, který tak chce oslovit své ovečky, pro něž se do Evropy afričtí “nápadníci” dovážejí.

(Visited 169 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *