Bergoglio vyzval k dalšímu importu afrických invazistů do Evropy

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak v Libyi, kde je momentálně díky Turecku velmi nestabilní situace, jsou již připraveny statisíce většinou muslimských invazistů z celé Afriky, připravených na cestu do Evropy. Kvůli pandemii se poněkud utlumil jejich dovoz v posledních měsících, v Libyjských vodách za tím účelem operovala jen nějaká ta loď německé neziskovky a lodě EU pod krycím jménem “operace Irene”, která měla údajně zabránit přisunu zbraní do Libye. Ve skutečnosti však tyto lodě zatím převáží africké vetřelce do Evropy a hlídky v klidu nechávají Turky zásobovat zbraněmi Libyjské islamisty a dokonce i přivážet do Libye islamisty z Blízkého východu i Turecka.

Nicméně i přesto je přísun invazních muslimských hord příliš pomalý, proto se opět do všeho vložil papež František, známý to muslimofil a islamizátor Evropy. Vyzval k ukončení násilí v Libyi a také k vytvoření „cest“ pro statisíce migrantů, kteří chtějí cestovat do Evropy.

„Sleduji dramatickou situaci v Libyi s velkými obavami a zármutkem”, sdělil Papež v neděli na konci své modlitby Angelus na Svatopetrském náměstí. „Vyzývám mezinárodní orgány a ty, kteří mají politickou a vojenskou odpovědnost, aby s přesvědčením doporučili a vyřešili hledání cesty k ukončení násilí, vedoucí k míru, stabilitě a jednotě v zemi,” řekl.

„Modlím se také za tisíce migrantů, uprchlíků, žadatelů o azyl a vnitřně vysídlených osob v Libyi,” pokračoval papež. „Zdravotní situace zhoršila již tak nejisté podmínky, v nichž se nacházejí, a učinila je zranitelnějšími vůči formám vykořisťování a násilí.“

„Vyzývám proto mezinárodní společenství, aby si vzalo jejich neutěšenou situaci k srdci, určilo cesty a poskytlo jim prostředky k zajištění ochrany, kterou potřebují,” řekl. „Bratři a sestry, všichni jsme za to zodpovědní. Nikdo se nemůže této zodpovědnosti zbavit,” prohlásil papež Berrgoglio, který tak rád líbá nohy muslimským vetřelcům. Jako tradičně tedy doporučil urychlit přemístění vetřelců z destabilizované Libye do Evropy.

Organizace spojených národů zveřejnila koncem května zprávu, v níž prohlašuje, že v současné době pobývá v Libyi  statisíce vetřelců, kteří čekají na příležitost cestovat přes Středozemní moře do Evropy.

“Informace z Libye, kde je v současné době registrováno přibližně 650 000 migrantů a uprchlíků, naznačují, že krize veřejného zdraví ve věci Covid-19 neodradila lidi od snahy dostat se do Evropy,” uvádí se ve zprávě.

Takže papež a OSN už opět upozorňují na fakt, že se nám islamizace poněkud přibrzdila, takže se musí opět rozjet naplno. 650 tisíc vetřelců už čeká v Libyi, další jsou samozřejmě na cestě Afrikou, řádově se jedná o miliony. A to nehovořím o invazistech z Blízkého východu.

Jak si snad každý mohl povšimnout, tak v řadách invazních hord se nacházejí takřka výhradně mladí muži vojenského věku. A zde je nutno opět upozornit na fakt, že v islámu je každý považován za dospělého už ve 12 letech (děvčata i dřív, je-li zapotřebí je provdat třeba v deseti letech), takže takový dvacetiletý vetřelec může být velmi dobře trénovaný džihádista.

Uvědomte si, že všichni invazisté museli  někde sehnat peníze na cestu do Evropy, pašeráci rozhodně nejsou zadarmo, cestou taky musí něco jíst, pít….  Kdo jiný by se v Africe dostal lépe k finančním prostředkům, než člen kterékoli z islámských bojůvek? Ať už globálních jako ISIS nebo Al Kajda, či těch afrických, jako Al Šabáb či Boko Haram, které svojí brutalitou v mnohém předčí bojůvky z Blízkého východu.

Uvedené bojůvky vlastní nemalé finanční prostředky nejen díky podpoře z řad islámských organizací a řadových muslimů z celého světa, ale také díky tomu, že přepadávají a plení nemuslimské, většinou křesťanské vesnice. Takřka denně dojde k vyvraždění jedné takové vesnice, přičemž veškerý majetek vesničanů připadne bojovníkům dané bojůvky. Džihádisté z Boko Haram či Al Šabábu si však netroufají jen na vesnice, občas vraždí a rabují i ve městech.

Už dávno prohlásily hlavy některých afrických zemí, že do Evropy odchází ten největší africký odpad, kterého se velmi rádi zbaví. A OSN, EU i Bergoglio dělají maximum pro to, aby se i ten odpad, který zatím ještě v Evropě není, na náš kontinent co nejrychleji importoval. 

(Visited 146 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *